Elektryczna ogrzewająco masująca opaska na szyję

Kod: DS36669637
120,11 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Elektryczna opaska rozgrzewająco-masująca to specjalna pomoc terapeutyczna, która zapewnia doskonałe ukojenie i efekt terapeutyczny. Suche ciepło wnika głęboko, pomaga złagodzić ból, dokrwić bolący obszar i regenerować.

Dzięki zasilaniu ciepła poduszka równomiernie i przez długi czas oddaje ciepło. Dzięki ergonomicznemu kształtowi jest przeznaczona do okolic szyi i ramion, można ją również stosować na stawy, brzuch i dowolną część ciała.

Suche ciepło jest idealne przy wielu problemach. Niezależnie od tego, czy jest to ból pleców, sztywność, skaleczenia itp., ta opaska pomoże.

Opatentowana konstrukcja zapewnia natychmiastowe ogrzewanie i równomierne rozprowadzanie ciepła. Jeszcze większą ulgę przyniesie trzystopniowy masaż wibracyjny. Najwyższej jakości materiały gwarantują trwałość i funkcjonalność produktu.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Efekt leczniczy mogą dać również bańki bezogniowe.

Na problemy ze złą postawą ciała może pomóc ortopedyczny korektor wad postawy.

Na ból pleców idealne będą dla was poduszka ortopedyczna do siedzenia albo poduszka sensomotoryczna dla zdrowego siedzenia.

Na ból i zmęczenie mięśni przyda się pistolet masujący.

Wypróbujcie też inne urządzenia do masażu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA GRZEJĄCA OPASKA

Czy bolą Cię plecy, szyja, barki, kolana, brzuch, stawy, odczuwasz sztywność mięśni lub ból gardła? Przedstawiamy rozwiązanie - wysokiej jakości elektryczną opaską i podkładkę wibracyjną.

Prosta i szybka pomoc przy bólach kręgosłupa szyjnego i mięśni, gorączce mięśni i innych problemach. Dzięki działaniu suchego ciepła przynosi odprężenie i głęboką ulgę dotkniętym obszarom. Masaż wibracyjny wspomaga krążenie krwi i regenerację.

 • poprawia krążenie krwi i rozluźnia mięśnie
 • na ból w okolicy kręgosłupa szyjnego
 • na zimne kończyny: chłodne dłonie i stopy
 • ból stawów, mięśni, reumatyzm
 • na przeziębienie
 • na reumatyzm i dnę moczanową
 • ogrzewanie lub zagrzewanie szyi, karku, ramion, nadgarstków
 • na ból głowy, sztywność szyi

 
elektryczna poduszka do masażu szyi

 

NA ZŁAGODZENIE BÓLU KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO

80% ludzi doświadcza bólu kręgosłupa szyjnego. Zły sen, nastrój, energia i trudności z koncentracją to tylko niektóre ze sposobów, w jakie wpływa na nas ból pleców. Ta opaska to narzędzie, które ma na celu przede wszystkim łagodzenie bólu i łagodzenie trudności w poruszaniu się.  

 

ROZLUŹNIAJĄCY TERAPEUTYCZNY MASAŻ

Opaska masująca ma mocne wibrujące głowice o trzech poziomach intensywności. Zapewnia w ten sposób intensywny, głęboki masaż, który łagodzi ból, łagodzi napięcie, wspomaga krążenie krwi i zapewnia doskonały relaks.

 

MAKSYMALNA FUNKCJONALNOŚĆ

Dzięki specjalnemu podgrzewaniu, mocnym głowicom masująco-wibrującym oraz specjalnemu materiałowi zapewnia maksymalny efekt rozgrzewający, który uwalniany jest równomiernie przez długi czas. Natychmiast zaczyna działać, aby poprawić krążenie krwi, rozluźnić napięte i sztywne mięśnie.


elektryczna ocieplana poduszka na szyję

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tej wyjątkowej poduszki zastosowano najwyższej jakości materiały oraz opatentowaną technologię produkcji, która jest gwarancją maksymalnej funkcjonalności i żywotności produktu.

 

DOSKONALE PRZENOŚNA

Ciepła poduszka zasilana jest przez USB. Jest lekka i kompaktowa, dzięki czemu możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Nadaje się do użytku w biurze, samochodzie, w domu i w podróży.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Ulepszona wersja
 • Trzystopniowa regulacja ciepła
 • Trzystopniowy masaż wibracyjny, jedna wielkość
 • Napięcie: 5V 2A

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: