Przyrząd do rozciągania pleców i masażu

Kod: DS51444469
120,11 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

UNIKALNY PRZYRZĄD DO MASAŻU I ROZCIĄGANIA PLECÓW

Czy bolą Cię plecy, kręgosłup szyjny lub dolna część pleców? Czy masz siedzącą pracę? Czujesz się sztywny lub po prostu uwielbiasz relaksujący masaż? Ten wyjątkowy przyrząd został stworzony właśnie dla Ciebie, doskonale rozciągnie Twoje plecy, przyniesie Ci ulgę, poprawi zakres ruchu oraz zapewni wyjątkowy relaksujący masaż.

 przyrząd do rozciągania kręgosłupa

 

JAKA JEST TAJEMNICA SUKCESU?

Przyrząd do rozciągania pleców działa na zasadach fizjoterapii. Jest ergonomicznie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny efekt terapeutyczny. Pomaga rozciągać poszczególne kręgi kręgosłupa i kręgosłupa lędźwiowego, co przynosi ulgę w bólu i jednocześnie poprawia zakres ruchu. Jest to wygodny produkt domowy do leczenia bólu pleców i profilaktyki.

Kiedy kładziesz się na łuku, grawitacja pozwala rozciągnąć bez wysiłku całą górną część ciała, a otaczające mięśnie zaczynają się rozluźniać, delikatnie odprężając kręgi, wyrównując kręgosłup, łagodząc napięcie i ból. Zdziwisz się, jak dobrze będziesz się czuć po jednym użyciu. A wszystko to bez żadnego wysiłku. Odpręż swoje plecy dzięki tej wspaniałej podkładce.

 

BŁOGA AKUPUNKTURA

Przyrząd posiada również specjalne wypustki stymulujące punkty akupunkturowe, które masuje, poprawia krążenie krwi, aktywuje i tym samym wspomaga proces naturalnej regeneracji całego organizmu. Punkty akupunkturowe mogą z czasem stymulować cały organizm i poprawiać jego funkcjonowanie.


rozciąganie odcinka lędźwiowego

 

JAK UŻYWAĆ PRZYRZĄDU DO ROZCIĄGANIA PLECÓW?

Wybierz poziom regulacji. Umieść podkładkę na twardej powierzchni. Usiądź tuż przed urządzeniem i połóż się na nim. Następnie weź głęboki oddech i ciesz się relaksującym masażem. Dzięki wyjątkowej technologii i prostemu leżeniu na przyrządzie uzyskuje się  efekt leczniczy. Dla początkujących lub przy pierwszym użyciu możesz położyć ręcznik na macie. To złagodzi nacisk punktów akupresury.

 

AŻ 3 POZIOMY REGULACJI

Urządzenie można ustawić w trzech różnych poziomach wysokości:

  • Poziom pierwszy: zapewnia najmniejsze rozciagnięcie odpowiednie dla początkujących
  • Poziom drugi: pozwala na większe rozciągnięcie dla zaawansowanych użytkowników
  • Trzeci poziom: pozwala na maksymalne rozciągnięcie dla zaawansowanych użytkowników

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tego urządzenia na rozciąganie i rozluźnianie kręgosłupa użyto najwyższej jakości materiałów oraz najnowocześniejszej technologii produkcji, która jest gwarancją funkcjonalności i długowieczności produktu.

 rozciąganie odcinka lędźwiowego

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: plastik
  • Wypustki masujące
  • Trzy poziomy wysokości
  • Funkcjonalność
  • Wytrzymałość
  • Wymiary: 38 cm x 24 cm x 4 cm

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: