Poduszka ortopedyczna profilowana

Kod: DS96590373
169,39 zł –31 %
poduszka ortopedyczna
169,39 zł –31 % 116,14 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Ortopedyczna poduszka o unikalnym kształcie zapewnia zdrowy sen pełny odpoczynku. Dzięki ergonomicznemu kształtowi jest przeznaczona do łagodzenia bólu pleców i szyi, w problemach ze skoliozą oraz do ogólnego odpoczynku. Poduszka ortopedyczna to specjalna pomoc rehabilitacyjna.

Dzięki specjalnemu kształtowi poduszka wypełnia szczelinę między ramieniem a szyją, jednocześnie utrzymując kręgosłup we właściwej pozycji. Zapewnia odpowiednie podparcie i ułożenie kręgów szyjnych podczas snu i odpoczynku.

Doskonale dopasowuje się do ciała, rozluźnia mięśnie i więzadła oraz pozwala im odpocząć. Mikroskopijne otwory w poduszce zapewniają odpowiednią wentylację i cyrkulację powietrza, co zapobiega pojawianiu się groźnych roztoczy i eliminuje wilgoć.

Jest polecana przez kręgarzy i terapeutów jako środek terapeutyczny poprawiający zdrowy sen.

Dzięki najwyższej jakości piance memory zapewnia niezbędne wsparcie, ale jednocześnie jest wygodna i przyjemna w użytkowaniu. Specjalna ergonomiczna konstrukcja zapewnia naturalną pozycję głowy bez obciążania odcinka szyjnego kręgosłupa oraz naturalną stabilną pozycję ciała.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Efekt leczniczy mogą dać również gorące kamienie do masażu.

Do masażu sztywnych stawów i mięśni oraz w celu zmniejszenia bólu polecamy wielofunkcyjny masażer teraz z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Przydać może się również ergonomiczna podpórka pod plecy, lub specjalna poduszka ortopedyczna do siedzenia.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA

Jeśli cierpisz na bóle pleców, kręgosłupa szyjnego, ramion, budzisz się sztywny, niespokojny i ospały, po przebudzeniu boli Cię głowa, ta poduszka jest właśnie dla Ciebie. Odkryj tę rewolucyjną pomoc ortopedyczną.

  • Polecana przez kręgarzy i fizjoterapeutów
  • Ergonomiczna konstrukcja, dzięki której wygodnie się śpi
  • Najwyższej jakości materiały gwarantują długą żywotność
  • Trwała, przenośna i łatwa do czyszczenia
  • Może poprawić krążenie krwi, zmniejszyć napięcie mięśni, ból szyi
  • Dla sportowców, osób aktywnych, seniorów, osób prowadzących siedzący tryb życia i innych

 

 poduszka ortopedyczna do spania

 

 

JAK DZIAŁA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA Z PIANKI MEMORY

Dzięki unikalnej ergonomicznej konstrukcji poduszka zapewnia idealne ułożenie kręgosłupa, odciąża i zapewnia niezbędne podparcie. Zapewni to odpoczynek i regenerację kręgosłupa i stawów w nocy. Tak przebiega proces naturalnej regeneracji.

Ponadto prawidłowa pozycja podczas snu eliminuje nocne bóle i sztywność. Twoje plecy będą bardziej wypoczęte i zregenerowane. Terapia musi trwać kilka nocy, aż Twoje ciało przyzwyczai się do nowej poduszki a Ty zobaczysz rezultaty.

 

NA BÓLE KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO

Ból pleców to jeden z najgorszych koszmarów. Uniemożliwia nam to normalne poruszanie się i przez to nie możemy również spać. Odpowiednia pozycja w trakcie snu może temu zapobiec, a także rozwiązać inne problemy zdrowotne.

Stabilna, ergonomiczna pozycja jest ważna dla zdrowego snu bez bólu szyi, ramion i głowy oraz dla ogólnej dobrej jakości snu. Dzięki poprawnej pozycji możliwa jest niezbędna regeneracja, Twój kręgosłup doskonale odpoczywa, ma czas na naturalną regenerację, a Ty budzisz się wypoczęty i zrelaksowany. W tym celu została zaprojektowana poduszka terapeutyczna, która utrzymuje naturalną pozycję podczas snu i leżenia na łóżku.

 

 poduszki ortopedyczne

 

DLA MAKSYMALNIE KOMFORTOWEGO SNU

Poduszka doskonale podtrzymuje głowę, wypełnia szczelinę między ramieniem a szyją oraz utrzymuje kręgosłup w linii prostej. Zapewnia prawidłowe ułożenie kręgów szyjnych podczas snu i odpoczynku. Poduszka dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, dzięki czemu kręgi szyjne znajdują się w optymalnej pozycji podczas snu. Jest niezwykle wygodna do spania. Oddychające kanały powietrzne zapobiegają poceniu się i zapewniają optymalny komfort termiczny.

 

ZAPEWNIA MAKSYMALNE WSPARCIE I KOMFORT PODCZAS SNU

Spanie na boku może powodować nieprawidłową pozycję i późniejsze obciążenie kręgosłupa. Słaba jakość snu powoduje, że budzisz się zmęczony, niewyspany i obolały. Badania pokazują, że odpowiednia poduszka może pomóc w osiągnięciu prawidłowej postawy podczas snu, złagodzić ból i poprawić jakość snu. Będziesz czuć się dobrze i naprawdę wypoczęty.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI SKŁAD I ERGONOMICZNY DESIGN

Poduszka ortopedyczna do spania wykonana jest w 100% z najwyższej jakości pianki z pamięcią kształtu, która zapewnia długotrwały komfort, którego inne poduszki nie zapewniają. Unikalny, ergonomiczny kształt utrzymuje kręgosłup w optymalnym ustawieniu podczas snu i poprawia krążenie krwi.

 

 poduszki profilowane

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: pianka z pamięcią kształtu + poliester (poszewka)
  • Długość: 50 cm
  • Szerokość: 30 cm
  • Grubość: 5,5 cm - 10 cm

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.