Pas treningowy do piłki nożnej - DWUPAK

Kod: DS99964724
Promocja Polecane
134,87 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 2 sztuki pasa treningowego teraz z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Spraw, aby Twój trening był jak najbardziej efektywny. Pomoże Ci w tym ta wyjątkowa pomoc szkoleniowa. Możesz ćwiczyć strzelanie, podania, żonglowanie, kontrolę nad piłką, technikę i inne czynności.

Bieganie po piłkę podczas treningu nie będzie Ci przeszkadzać i będziesz mógł skupić się na treningu. To narzędzie pomoże Ci usprawnić trening nawet o 100%. Zaoszczędzisz czas, lepiej się skoncentrujesz i będziesz mógł trenować lepiej i wydajniej.

Trenażer podań wykonany jest z najwyższej jakości materiałów o wyjątkowej jakości. Opatentowana konstrukcja, wygodny pas biodrowy, mocna i długa elastyczna linka czynią ten przedmiot produktem premium w swojej kategorii.

Popraw technikę swoich nóg i pracy z piłką z tym pasem treningowym. Twój trening będzie nawet dwukrotnie skuteczniejszy.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PAS TRENINGOWY DO PIŁKI NOŻNEJ - IDEALNY POMOCNIK DO TRENINGU INDYWIDUALNEGO

Głównym problemem w treningu solo jest piłka, która ucieka. W ten sposób tracisz koncentrację, a sam trening jest krótszy i mniej efektywny. Z tym pasem treningowym nie musisz tracić czasu na łapanie piłki. Możesz wygodnie trenować technikę, kopnięcia, trafienia, dryblować piłką, podania, panowanie nad piłką i inne czynności. To narzędzie jest bezcenne przy treningach.

 
praktyczny pas treningowy do piłki nożnej

 

PEWNY I WYGODNY PAS

Nasza pomoc treningowa do piłki nożnej posiada wygodny pas biodrowy. Dzięki temu trenuje się w nim komfortowo, pas nie uciska i nie przeszkadza w treningu. Dzięki opatentowanej konstrukcji doskonale amortyzuje nacisk podczas kopania piłki.

 

DŁUGA I MOCNA LINKA

Lina do mocowania piłki jest wystarczająco długa, mocna i elastyczna, aby sprostać potrzebom treningowym zarówno profesjonalistów, jak i początkujących. Dzięki temu narzędziu Twój indywidualny trening będzie doskonały.

 

PASUJE NA PRAWIE WSZYSTKIE ROZMIARY PIŁEK

Ten trenażer podań jest idealny do piłek w rozmiarze 3, 4, 5 oraz do standardowych piłek do siatkówki i innych sportów. Gracze na wszystkich poziomach mogą korzystać z tego zestawu treningowego, aby poprawić swoje umiejętności piłkarskie.


super pas treningowy do piłki nożnej

 

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ I DESIGN

Do produkcji tego pasa zostały użyte wyjątkowe materiały, które zapewnią maksymalną trwałość produktu. Prosty i inteligentny design zapewnia niepowtarzalność i funkcjonalność produktu. Ten solowy trener ma wysokiej jakości neoprenowy pasek z dłuższym rzepem i mocnymi szwami. Lina wykonana jest z wysokiej jakości gumy.

 

JAK UŻYWAĆ PASA TRENINGOWEGO DO PIŁKI NOŻNEJ?

Korzystanie z pasa do trenowania piłki nożnej jest bardzo proste i praktycznie od razu możesz zacząć trenować. Najpierw załóż pasek na pas i przymocuj go za pomocą rzepów. Rozepnij uchwyt do piłki. Włóż piłkę nożną i zabezpiecz rzepem, aby mocno się trzymała i nie wypadła. Pozostaje tylko ustawić idealną długość gumy za pomocą przesuwanej klamry i można rozpocząć trening.

 

mocny pas treningowy do piłki nożnej

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Kolor: czarny
 • Materiał: 70% SBR + 20% poliuretan
 • Obwód pasa biodrowego: około 94 cm
 • Szerokość pasa biodrowego: 7,5 cm
 • Długość taśmy do zapinania pasa: około 37cm
 • Długość gumy: około 150 cm
 • Elastyczny pas biodrowy
 • Regulowane klamry i paski
 • Nie jest to zabawka dla dzieci
 • Zalecamy ćwiczyć na sali gimnastycznej lub na świeżym powietrzu
 • Trenażer sprzedawany jest bez piłki

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: