Piłka nożna - Air disk

Kod: DS35302695
90,46 zł –16 % 75,75 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy Air Disk, dzięki któremu Twoje dzieci mogą grać w piłkę nożną w mieszkaniu lub domu i nie musisz się martwić, że coś potłuczą lub uszkodzą podłogę i meble.

Piłką można się bawić na każdej gładkiej powierzchni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, np. na podłogach drewnianych, linoleum, polerowanym betonie. Silny wentylator unosi dysk, dzięki czemu porusza się z łatwością. Masz pewność, że nie porysuje podłogi. Dzięki ochronnym odbojnikom nie uszkodzi mebli a kopanie piłki nie będzie bolesne.

Unikalne diody LED pozwalają używać dysk nawet w ciemności, dzieci naprawdę kochają takie efekty. Specjalnie utwardzone tworzywa sztuczne i opatentowana technologia produkcji gwarantują maksymalną trwałość. To wyjątkowe narzędzie nadaje się do treningu i zabawy, ponieważ pomaga rozwijać koordynację i inteligencję motoryczną.

Dzięki tej latającej piłce Twoje dziecko będzie się śmiać i bawić godzinami.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA PIŁKA NOŻNA - AIR DISK

Czy masz w domu piłkarza, który chce trenować jak najwięcej? Kup mu ten oryginalny krążek piłkarski - air disk. Ten latający dysk powietrzny działa na zasadzie poduszki powietrznej. Z tarczą piłkarską - dzieci mogą bawić się nie tylko na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach, a Ty nie musisz się martwić, że coś rozbiją.

 

 pilka air disc

 

PRZEZNACZONY DO MIESZKANIA LUB DOMU

Ta wyjątkowa piłkarska tarcza powietrzna jest przeznaczona do gry w domu lub w mieszkaniu. Można jej używać na podłogach, parkietach, kafelkach, ale także na dywanach czy podłogach drewnianych. Nie musisz się już martwić rysami na podłodze. Dzieci mogą bawić się nawet na równym terenie.

 

WYJĄTKOWE EFEKTY ŚWIETLNE

Czas na zabawę. Dzięki wielokolorowym światłom LED ta piłka jest wyjątkową zabawką nawet w ciemności. Kolorowe oświetlenie sprawi, że Twoje dziecko będzie się bawić godzinami.

 

NIE USZKODZI MEBLI ANI PODŁOGI

Piłka nożna air disk to poręczna piłka do mieszkania z oświetleniem LED. Nic nie popsuje i sprawi dużo frajdy. Nie wyskakuje w powietrze jak zwykła piłka, ale ślizga się po podłodze i dzięki temu nie pozostawia rys. Docenią to zarówno dorośli gracze, jak i rodzice aktywnych dzieci. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji, na którą składa się dolna powierzchnia ślizgowa z wentylatorem oraz solidna górna osłona ze stabilną piankową osłoną chroniącą meble, ściany i narożniki.

 

 piłka air disc

 

JAKO WYJĄTKOWA METODA TRENINGOWA

Czy masz w domu piłkarza? Czy na dworze pada i nie może trenować? Kup mu tę wyjątkową piłkę, a będzie mógł trenować w zaciszu waszego domu. Twoje dziecko będzie mogło trenować technikę, kontrolować piłkę lub podawać. Jednocześnie możesz mieć pewność, że Twoje meble i podłogi będą bezpieczne.

 

IDEALNY PREZENT

Dzieci uwielbiają piłkę nożną. Pokochają ją jeszcze bardziej dzięki temu wyjątkowemu krążkowi piłkarskiemu. To wyjątkowy prezent dla młodych i starszych, dziewczynek i chłopców. Ten fantastyczny dysk jest popularnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny i inne okazje.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Supermiękki, trwały ochraniacz zapewnia, że ​​stopy nie będą boleć podczas kopania. Dzięki innowacyjnemu mocnemu silnikowi pływająca piłka jest bardziej niezawodna i unosi się wyżej. Mocne nietoksyczne tworzywo ABS gwarantuje wysoką jakość i długą żywotność.

 

 air disk piłka nożna

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Po włączeniu piłka zmienia kolory
  • Materiał: plastik
  • Wymiary piłki: średnica 18 cm, wysokość 7 cm
  • Zasilanie: 4 x bateria AA (nie są częścią opakowania)

  

Wideo:


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.