Profesjonalny masażer do oczu na ból i zmęczenie oczu i głowy

Kod: DS92082817
95,51 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj te wyjątkowe okulary do masażu z wyjątkowym masażem wibracyjnym. Przeznaczone są na problemy z oczami i bólami głowy, migrenami, zespołem suchego oka, ale także do masażu relaksacyjnego.

Te okulary to pozycja obowiązkowa dla osób spędzających dużo czasu przed komputerem i telewizorem, dla osób noszących okulary, dla studentów, dla osób cierpiących na migreny, bóle głowy oraz dla każdego, kto chce oddać się doskonałemu masażowi.

Dzięki unikalnej technologii wibrowania masaż jest niezwykle skuteczny i przyjemny. Pomaga poprawić krążenie krwi, przyczynia się do regeneracji, zmniejsza zmęczenie, łagodzi dyskomfort i ból. Możesz dobrać intensywność masażu do swoich potrzeb.

Najwyższej jakości materiały i opatentowana technologia produkcji gwarantują maksymalną funkcjonalność i żywotność produktu. Zrób coś dla zdrowia oczu. Zakochasz się w tych okularach.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DLA KOGO SĄ OKULARY MASUJĄCE

Okulary te służą do masażu relaksacyjnego i terapeutycznego. Są to specjalne okulary, które ćwiczą mięśnie oczu, łagodzą zmęczone, zestresowane oczy i są odpowiednie przy schorzeniach oczu, takich jak:

  • zmęczone oczy i ból w okolicach oczu
  • sińce pod oczami
  • bóle głowy spowodowane przemęczeniem oczu
  • migreny i bóle oczu
  • zmęczenie i stres
  • pogorszenie wzroku

 
masażer oczu

 

JAK DZIAŁA MASAŻER DO OCZU

Okulary do masażu działają na zasadzie mikrowibracji. Niezawodnie i z wyczuciem masują okolice oczu. Specjalne wypustki delikatnie i ostrożnie masują poszczególne obszary. Dotknięty obszar jest przekrwiony, a następnie regenerowany. Dzięki temu połączeniu ćwiczysz swoje oczy, zapewniasz im niezbędną ulgę i odpoczynek. Taki masaż jest całkowicie bezpieczny i jednocześnie niezwykle przyjemny. Dzięki regulowanej intensywności możesz wybrać odpowiedni dla siebie masaż.

 

ZMĘCZONE OCZY, PIECZENIE, BÓL?

Zmęczenie oczu, pieczenie oczu i suchość często występują podczas długiej pracy z komputerem i przy wielogodzinnym oglądania telewizji. Tym uczuciom często towarzyszą bóle oczu i głowy. Te specjalne okulary pomogą Ci uniknąć tych wszystkich trudności.


masażer okolic oczu

 

NA BÓL GŁOWY I MIGRENY

Nie chcesz już suplementować się tabletkami, które często przyprawiają Cię o mdłości i powodują bóle żołądka? Wypróbuj czysto naturalne rozwiązanie. Przyjemny masaż relaksacyjny ma dobroczynne działanie i pomaga przy bólach głowy.

 

RELAKS, W KTÓRYYM SIĘ ZAKOCHASZ

Podaruj sobie chwilę dla siebie. Po prostu załóż okulary, włącz przyjemną muzykę i zrelaksuj się. Poczujesz się jak w raju. Każde ciało potrzebuje czasem przynajmniej chwili odpoczynku. Ponadto z tymi okularami zrobisz coś dla swojego zdrowia.

 

JAK UŻYWAĆ OKULARÓW?

Aby uzyskać maksymalny efekt, należy używać produktu 3-5 minut, 3 razy dziennie. Intensywność dobierasz do swoich potrzeb. Zrób coś dla swojego zdrowia.


masażer do okolic oczu

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych okularów relaksacyjnych użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej technologii produkcji, co jest gwarancją maksymalnej funkcjonalności i żywotności produktu. Ponadto wyglądają nowocześnie i świetnie się sprawdzają.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: 19 x 10 x 6,5 cm
  • Zasilanie: 2x AAA bateria (nie jest częścią opakowania)

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

PORZĄDNY MASAŻER SHIATSU

 

masażer shiatsu

 

Profesjonalny masażer shiatsu do doskonałego i głębokiego masażu wszystkich partii mięśniowych. Jeśli cierpisz na ból szyi, mięśni, nóg, stóp, jesteś aktywnym sportowcem lub uwielbiasz masaż relaksacyjny, to urządzenie jest specjalnie dla Ciebie. Od teraz zawsze i wszędzie będziesz mógł zrobić sobie błogi masaż.

 

 

WYJĄTKOWA PODUSZKA MASUJĄCA ELEKTRYCZNA DO SIEDZENIA

 

poduszka masująca elektryczna do siedzenia

 

Wypróbuj przyjemną termiczną poduszkę masującą do siedzenia, a od razu poczujesz ulgę w bólu towarzyszącym wielu dolegliwościom kręgosłupa, kości ogonowej, hemoroidom, kości miednicy czy różnym stanom pooperacyjnym.

 

 

DOSKONAŁY MASAŻER DO STÓP

 

masażer do stóp

 

Wypróbuj rewelacyjny masażer do stóp, a w ciągu kilku minut poczujesz ulgę w bólu stóp spowodowanym całodzienną pracą, podróżą lub zakupami.

 

 

SKUTECZNY MASAŻER DO NÓG Z KOMPRESJĄ POWIETRZNĄ

 

masażer do nóg z kompresją powietrzną

 

Poznaj skuteczny masażer nóg z kompresją powietrznąktóry zapewnia wysokiej jakości pielęgnację i leczenie nóg. Zapewnia kompletny, relaksujący i regenerujący masaż, łagodząc zmęczenie i dyskomfort stóp oraz poprawiając krążenie krwi.

 

 

MOCNA  MATA MASUJĄCA

 

mata masująca - masujący materac

 

Poznaj tę wspaniałą matę masującą - materac masujący do doskonałego i głębokiego masażu wszystkich partii mięśniowych. Jeśli cierpisz na bóle karku, pleców i ramion, jesteś aktywnym sportowcem lub uwielbiasz relaksujący masaż, to urządzenie jest właśnie dla Ciebie. Od teraz możesz oddać się dobroczynnemu masażowi zawsze i wszędzie.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: