Podkładki antywibracyjne pod pralkę

Kod: DS19034932
88,62 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Podkładki antywibracyjne pod pralką skutecznie redukują wibracje i hałas podczas prania, zapewniając wygodne i ciche pranie. Twoja pralka będzie stabilniejsza i nie będzie się ślizgać po podłodze. Dodatkowo doskonale chronią Twoją podłogę przed uszkodzeniami.

Podkładki są solidne i trwałe, łatwe w montażu, wodoodporne i odporne na zużycie. Twoja pralka będzie stabilniejsza. Najwyższej jakości materiały gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PODKŁADKI TŁUMIĄCE HAŁAS POD PRALKĘ

Czy podczas prania przeszkadzają Ci hałasy i wibracje? Czy pralka przesuwa się po podłodze? Poznaj te wyjątkowe podkładki antywibracyjne i wygłuszające pod pralkę. Podkładki są solidne i trwałe, łatwe w montażu, wodoodporne i odporne na zużycie. Twoja pralka będzie stabilniejsza, a pranie cichsze.

 

podkładki antywibracyjne pod pralkę

 

CHROŃ SWOJĄ PODŁOGĘ

Po prostu unieś każdy róg maszyny i wsuń podkładki dźwiękochłonne na miejsce. Aby było jeszcze wygodniej, nasze podkładki zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​wszystkich standardowych pralek i suszarek z czterema nóżkami.

 

BEZ WIBRACJI I HAŁASU

Te wspaniałe podkładki zapewniają wyjątkową stabilność wszystkich pralek i suszarek. Koniec z wibracjami, hałasem i ruszaniem się pralki dla płynnej i cichej pracy, nawet podczas wirowania. Podkładki antywibracyjne amortyzują wstrząsy i zapobiegają ślizganiu.

 

NA KAŻDĄ PODŁOGĘ

Podkładki są delikatne i nie uszkadzają żadnej powierzchni. Niezależnie od tego, czy jest to drewniana podłoga, laminat, linoleum czy płytki, możesz z nich niezawodnie korzystać, nie martwiąc się o zniszczenie powierzchni.

 
podkladki pod pralke

 

PROSTY MONTAŻ

Montaż tych świetnych podkładek antypoślizgowych i antywibracyjnych pod pralką jest niezwykle prosty i wygodny. Nie potrzebujesz żadnych klejów ani narzędzi. Po prostu unieś każdy róg maszyny i wsuń podkładki dźwiękochłonne na miejsce. Aby było jeszcze wygodniej, nasze podkładki zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​wszystkich standardowych pralek i suszarek z czterema nóżkami.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych podkładek pod pralkę zastosowano najwyższej jakości materiały oraz technologię produkcji premium, co jest gwarancją funkcjonalności i długowieczności produktu.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Pełni funkcję izolacji akustycznej i wibracji, zapewniając cichą pracę pralki
  • Chronią przed zarysowaniem podłogi i niszczeniem urządzenia
  • Prosty montaż w kilku krokach bez narzędzi
  • Pasują pod każdą pralkę, suszarkę, inne meble
  • Utrzymają pralkę na miejscu nawet przy największym obciążeniu
  • Na jakąkolwiek powierzchnię
  • Wytrzymałe i mocne
  • Materiał: guma+ PVC
  • Wymiary: 7 cm x 4 cm, średnica wewnętrznego koła: 4,7 cm, grubość PVC: 2,5 cm, grubość gumy: 1,5 cm

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: