Pistolety do kleju na gorąco

NIEZAWODNY SPOSÓB SZYBKIEGO ŁĄCZENIA MATERIAŁÓW

Jeśli szukasz niezawodnego sposobu na szybkie i łatwe łączenie materiałów, pistolet do klejenia może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Te wszechstronne narzędzia wykorzystują podgrzane sztyfty kleju do tworzenia mocnych, długotrwałych wiązań między różnymi materiałami, od papieru i tkaniny po plastik i metal.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości pistoletów do klejenia i klejów w sztyfcie, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z klejeniem. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym rzemieślnikiem, czy po prostu szukasz wygodnego sposobu na uporanie się z domowymi projektami typu „zrób to sam”, mamy dla Ciebie idealny pistolet do klejenia.


 

Najczęściej sprzedawane

wkłady do kleju na gorąco
31,47 zł –31 %
Wkłady do kleju na gorąco
Dostępne (>5 ks)
DS61851390
Pierwotnie: 31,47 zł  (–31 %)
21,63 zł
pistolet do gorącego kleju
70,83 zł –27 %
Pistolet na gorący klej
Dostępne (>5 ks)
DS15574501
Pierwotnie: 70,83 zł  (–27 %)
51,15 zł
2 pozycji razem

Cena

2152
12152
pistolet do gorącego kleju
70,83 zł –27 %
Pistolet na gorący klej
Dostępne (>5 ks)
51,15 zł

  Pistolet do klejenia na gorąco do kreatywnych prac. Przeznaczony do stosowania w pracach plastycznych, rzemieślniczych, zabawkach, kwiatach sztucznych i słomianych,...

DS15574501
wkłady do kleju na gorąco
31,47 zł –31 %
21,63 zł

  Klej w sztyfcie o długości 18 cm i średnicy 11 mm. Wymienny wkład do pistoletów do klejenia na gorąco w sztyfcie. Nadaje się do klejenia papieru, tektury, drewna,...

DS61851390

Nasze pistolety do klejenia są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, aby spełnić Twoje potrzeby, od miniaturowych pistoletów do klejenia, które idealnie nadają się do małych projektów, po większe modele, które poradzą sobie z bardziej wymagającymi zastosowaniami. Dla większej wygody oferujemy również bezprzewodowe pistolety do klejenia, a także modele z dwiema temperaturami, które umożliwiają przełączanie między ustawieniami niskiej i wysokiej temperatury, co zapewnia jeszcze większą wszechstronność.

Oczywiście pistolet do klejenia jest tak dobry, jak klej w sztyfcie, którego używasz, dlatego też oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości klejów w sztyfcie do wyboru. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przezroczystego, czy kolorowego kleju w sztyfcie, opcji wysokotemperaturowych lub niskotemperaturowych, mamy idealne opcje dostosowane do Twoich potrzeb.

* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.