Kompresor samochodowy i do sieci 230 PSI, 18 BAR, 12V

Kod: DS89612903
Promocja Polecane
232,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wysokiej jakości i niezwykle mocny kompresor samochodowy do szybkiego i wydajnego pompowania w krótkim czasie. Opatentowana konstrukcja zapewnia szybkie napompowanie każdej opony. Dzięki niezwykle wydajnej sprężarce wysokociśnieniowej nadaje się również do pojazdów terenowych, przyczep kempingowych, małych ciężarówek, samochodów osobowych, pontonów i innego sprzętu.

Długi przewód zasilający zapewnia użytkowanie we wszystkich typach samochodów - nawet dłuższych. Jest łatwy, wydajny i niezwykle bezpieczny w użyciu. Zawiera inteligentną ochronę, która zapobiega przetężeniom, przepięciom i zwarciom.

Niezwykle wydajna sprężarka do samochodów, motocykli i rowerów. Nadaje się również do sprzętu sportowego, 12 V, maksymalna moc: 300 PSI / 20,7 bar, duży manometr, długi kabel zasilający z wtyczką do gniazda zapalniczki. Igła do pompowania piłek i 2 adaptery do nadmuchiwanych przedmiotów.


 

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiegająca parowaniu szyb samochodowych.

Koniec z przedmiotami latającymi w bagażniku samochodu. Kup praktyczny organizer do bagażnika samochodu, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

JAK MOŻESZ WYKORZYSTAĆ KOMPRESOR

Prawidłowo napompowane koła są ważne dla Twojego bezpieczeństwa i żywotności opon. Kompresor samochodowy to idealne narzędzie do pompowania kół. Najczęściej stosuje się go przy zmianie opon z zimowych na letnie i odwrotnie, gdy opony trzeba dopompować. Inne zastosowania kompresora to na przykład defekt, pompowanie opon, basenów dla dzieci, piłek i tym podobnych.


sprężarka

 

SZYBKI I EKSTREMALNIE SILNY KOMPRESOR

W przeciwieństwie do konwencjonalnych sprężarek, ta sprężarka samochodowa jest wyposażona w niezwykle mocny silnik, który może wytworzyć maksymalne ciśnienie 18 BAR, aby szybko i wygodnie napompować każdy rower.

 

DO KAŻDEGO SAMOCHODU

Wysokiej jakości konstrukcja umożliwia wygodny dostęp i wygodne użytkowanie w każdym samochodzie. Dzięki długiemu kablowi bez problemu dosięgnie koła nawet dłuższego auta. Dzięki niezwykle wydajnej sprężarce wysokociśnieniowej jest odpowiedni i wystarczająco mocny. Szczególnie nadaje się do SUV-ów, samochodów dostawczych, kamperów, crossoverów, MPV, kemperów, przyczep, minivanów, samochodów, motocykli, wózków golfowych, rowerów i innych.

 

TECHNOLOGIA STABILNOŚCI

Specjalna konstrukcja skutecznie redukuje wibracje i hałas, a gumowe nóżki zapewniają, że pompa powietrza pozostaje na swoim miejscu i nie rusza się podczas pracy.


kompresor samochodowy

 

DOSKONAŁY DESIGN

Lekka waga i przenośny rozmiar pozwalają na wygodne użytkowanie w dowolnym miejscu. Świetny towarzysz na wędrówki, biwakowanie, podróże, wędkowanie lub w biurze. Dodatkowo kompresor jest lekki, przenośny i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Kompresor samochodowy wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i funkcjonalność produktu. Wykonany z wyjątkowego materiału, który jest łatwy w utrzymaniu, bardzo wytrzymały i funkcjonalny przez wiele lat.

 

INNOWACYJNY I SILNY

Łatwość obsługi i wysoka wydajność kompresora opiera się na jego innowacyjnej konstrukcji. Dzięki mocnemu silnikowi sprężarka wydmuchuje dużo powietrza pod wysokim ciśnieniem. W ten sposób może niezawodnie napompować każdą oponę szybko i wydajnie.

 

sprężarka powietrza

 

JAK UŻYWAĆ KOMPRESORA

  1. Włóż wtyczkę kompresora do 12 V DC gniazda zapalniczki lub do sieci.
  2. Następnie mocno przykręć dyszę powietrza do zaworu opony, w przeciwnym razie do opony napłynie za mało powietrza.
  3. Podczas pompowania opon należy zwrócić uwagę na wskazówkę manometru, która podnosi się wraz z ilością powietrza w oponie, czas zależy od rozmiaru i typu opony.
  4. Po osiągnięciu wymaganego ciśnienia należy wyłączyć kompresor, odkręcić dyszę i odłączyć pompę od zasilania, pompowanie jest zakończone.

*Zdjęcia ilustracyjne


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: