Pasy do przenoszenia mebli

PRAKTYCZNE PASKI

Przeprowadzka może być trudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli musisz przewieźć ciężkie meble. Jednak dzięki odpowiednim narzędziom proces ten można znacznie łatwiej obsłużyć. Tutaj z pomocą przychodzą paski ściągające. Jeśli szukasz profesjonalnego zestawu do usuwania mebli lub profesjonalnych pasków do usuwania, dobrze trafiłeś.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór pasów holowniczych zaprojektowanych tak, aby maksymalnie ułatwić poruszanie się. Niezależnie od tego, czy poruszasz się po ulicy, czy po kraju, nasze paski są zbudowane tak, aby wytrzymać nawet najcięższe ładunki. Nasze profesjonalne paski do ciągnięcia są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wytrzymałość na zużycie podczas ciągnięcia.


 

Najczęściej sprzedawane

kółka do przesuwania mebli
 
90,59 zł
pasy do przenoszenia mebli
Profesjonalne pasy do przenoszenia mebli
Dostępne (>5 szt.)
DS85564369
 
134,87 zł
2 pozycji razem

Cena

90135
190135
kółka do przesuwania mebli
90,59 zł

Poznaj ten wyjątkowy zestaw do przesuwania mebli, który sprawi, że przenoszenie ciężkich przedmiotów będzie wygodne, łatwe i bezpieczne. W zestawie zastosowano kółka oraz...

DS59299882
pasy do przenoszenia mebli
134,87 zł

Poznaj te wyjątkowe pasy do przenoszenia mebli, dzięki którym przenoszenie ciężkich przedmiotów jest wygodne, łatwe i bezpieczne. Pasy wykorzystują efekt dźwigni, dzięki czemu...

DS85564369

Jedną z najlepszych rzeczy w używaniu pasków do ciągnięcia jest to, że pozwalają podnosić i przenosić ciężkie przedmioty bez nadmiernego obciążania pleców. Może to pomóc zmniejszyć ryzyko obrażeń i sprawić, że proces ciągnięcia będzie znacznie wygodniejszy. Dzięki naszemu profesjonalnemu zestawowi do przenoszenia mebli będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie i wydajnie przenosić duże przedmioty.

Nasz wybór pasków do ściągania obejmuje różne style i wzory, które odpowiadają Twoim konkretnym potrzebom. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś, co jest łatwe w użyciu, czy też potrzebujesz wytrzymałego paska, który wytrzyma duży ciężar, mamy coś dla Ciebie. Oferujemy paski, które są regulowane, wyściełane i wykonane z trwałych materiałów, aby zapewnić najwyższą jakość produktu za rozsądną cenę.