Mata antypoślizgowa pod dywan 16 szt.

Kod: DE99964672
Promocja Polecane
119,67 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 16 szt. maty antypoślizgowej pod dywan

Pożegnaj się ze ślizgającymi się dywanikami i zwiększ bezpieczeństwo w swoim domu. Przedstawiamy unikalne i skuteczne rozwiązanie - matę antypoślizgową pod dywan. Od teraz nie musisz się martwić o podwijający się dywan lub ryzyko poślizgnięcia się na nim.

Podkładki doskonale trzymają każdy dywan, na każdej powierzchni. Niezależnie od tego, czy jest to duży dywan, mały bieżnik, maty czy inne dywaniki, te podkładki utrzymają je stabilnie i bezpiecznie.

Po prostu przyklejasz podkładki oparte na technologii polimerowej do rogów wykładziny i kładziesz je na podłodze. Zapewnia to niesamowicie wysoką stabilność dywanu. W razie potrzeby można je po prostu odkleić, umyć i ponownie użyć.

Guma antypoślizgowa nie niszczy podłogi i nadaje się do wszystkich powierzchni, parkietów, laminatu, linoleum, betonu, płytek i innych. Po odlepieniu nie pozostawia lepkich śladów. Nadaje się również do użytku na zewnątrz, na przykład do wycieraczek.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z PODWIJANIEM SIĘ DYWANU

Dzięki swoim praktycznym wymiarom i łatwości użytkowania maty są właściwym rozwiązaniem do mocowania wykładzin. Niepraktyczne taśmy do dywanów lub taśmy dwustronne mogą pozostawić klej lub uszkodzić podłogę i dywan. Duże maty podłogowe są niepraktyczne, jeśli musisz sprzątnąć pod dywanem. Po prostu przyklejasz maty antypoślizgowe pod spodem dywanu. Nigdzie się nie przemieszczają, a ponadto w żaden sposób nie uszkadzają podłogi ani dywanów.


mata pod dywan

 

NA WSZYSTKIE PODŁOGI

Podkładki są delikatne i nie uszkadzają żadnej powierzchni. Niezależnie od tego, czy jest to drewniana podłoga, laminat, linoleum czy płytki, niezawodnie i stabilnie przymocują każdy dywan.

 

NA WSZYSTKIE TYPY DYWANÓW

Te maty są idealne dla każdego typu dywanu. Nie ma znaczenia, czy jest to duży czy mały dywan, bieżnik czy wycieraczka. Za pomocą tych podkładek można przymocować każdy rodzaj dywanu, o różnych rozmiarach i kształtach.

 

JAK UŻYWAĆ SILIKONOWYCH PODKŁADEK

Są niezwykle łatwe w użyciu i mogą być wykorzystane przez każdego. Oczyść powierzchnię podłoża z kurzu i zabrudzeń, na której ułożysz dywan. Odkurz dywan pod spodem, przyklej maty na rogach dywanu i połóż dywan. To wszystko.

 
podkładki antypoślizgowe pod dywan

 

WIELORAZOWEGO UŻYTKU

Dzięki specjalnej technologii produkcji i materiałowi polimerowemu, możesz używać tych podkładek wielokrotnie. W razie potrzeby zdejmij je z dywanu, opłucz i użyj ponownie. Po usunięciu nie pozostawia śladów na dywanie.

 

RÓWNIEŻ NA ZEWNĄTRZ

Musisz przymocować wycieraczkę lub dywanik na balkonie? Nie ma problemu. Te specjalne trójkąty poradzą sobie z tym w jednej chwili. Nie przeszkadza im wilgoć ani mróz.

 

POMOŻE WYPROSTOWAĆ ZAGIĘTY DYWAN

Czyściłeś swój dywan? Czy jest pomarszczony lub w inny sposób wygięty? Te specjalne podkładki pomogą Ci w mgnieniu oka wyrównać pognieciony lub pofałdowany dywan. Rozciągną go bez problemu i już nie będziesz się o niego potykać.

 
podkładka dywan

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • materiał: guma
  • opakowanie: 16 szt.
  • łatwe do umycia
  • wymiary: 15 x 11 cm
  • specjalny kształt
  • zapewnia bezpieczeństwo

 

Zawartość opakowania

16x mata antypoślizgowa pod dywan


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: