Magiczna gąbka - Metal profi - opakowanie 10 sztuk

Kod: DS99964686
Promocja Polecane
134,87 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 10 sztuk gąbek Metal profi w promocyjnej cenie.

Nano gąbka metal profi to nowa generacja środków czyszczących.

Jest specjalnie zaprojektowana do usuwania ciężkich zabrudzeń z metalowych przedmiotów, w szczególności do mocno osadzonych zabrudzeń, przypaleń i tłuszczu. Dzięki gąbce z łatwością wyczyścisz wszystkie przypalone garnki, piekarniki, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej i nie tylko.

Cudowna gąbeczka metal profi jest produktem najnowszych osiągnięć w nanotechnologii. Dzięki unikalnemu materiałowi i najwyższej jakości technologii produkcji ta wysokiej jakości gąbka jest skutecznym środkiem czyszczącym bez ryzyka uszkodzenia czyszczonego przedmiotu.

Nieważne, czy musisz wyczyścić przypalone garnki, patelnie, grill, osady z kamienia, tłuste plamy, metal, zaschnięty tłuszcz. Ta gąbka poradzi sobie z tym bez problemu.

Czyszczenie tą gąbką jest przyjazne dla środowiska, Twojego zdrowia i zdrowia Twojej rodziny. Zobacz jak łatwo i skutecznie czyści bez chemicznych środków czyszczących, środków ściernych i bez ryzyka zarysowania i uszkodzenia czyszczonej powierzchni.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz wygodne opakowanie 25 sztuk magicznych gąbek, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Pozbądź się zapachu rąk po zmywaniu naczyń, po gotowaniu czy po używaniu środków chemicznych za pomocą wyjatkowego mydła ze stali nierdzewnej.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA GĄBKA METAL PROFI

Nikt nie lubi sprzątać. Toksyczne opary chemiczne, niekończące się szorowanie, ból pleców. Teraz jest lepszy sposób. Oferujemy wyjątkowe magiczne gąbki do najskuteczniejszego, najszybszego i najwygodniejszego czyszczenia. Gąbka szczególnie nadaje się do użytku w kuchni, w łazience, ale zdecydowanie znajdzie zastosowanie w całym gospodarstwie domowym. Możliwości są nieskończone. A wyniki są niesamowite.


unikalna magiczna gąbka

 

MAKSYMALNA SIŁA CZYSZCZĄCA

Te specjalne magiczne gąbki zostały zaprojektowane tak, aby były wyjątkowo mocne w czyszczeniu najtrudniejszych zabrudzeń. Dzięki pierwszorzędnej piance melaminowej i niesamowitej gęstości, gąbki czyszczące z łatwością usuwają większość zabrudzeń, skutecznie, szybko i wygodnie. Po zwilżeniu, włókna magicznej gąbki wnikają w pory twardych powierzchni, gdzie rozpuszczają się i usuwają zanieczyszczenia. Nie martw się o sprzątanie przez wiele godzin. Wypróbuj te wyjątkowe magiczne gąbki.

 

DO CZEGO MOŻESZ WYKORZYSTAĆ MAGICZNĄ GĄBKĘ

Dzięki specjalnemu materiałowi nowej generacji  - melaminie, usuniesz uporczywe zabrudzenia bez użycia środków chemicznych i innych środków czyszczących i pomocniczych. Nadaje się do garnków, patelni, grilli, kuchenek, metalu, stali nierdzewnej, płytek, kafelków, podłóg, parkietów, stołów, krzeseł, mebli ogrodowych, plam od smoły, do felg, plam po tonerach lub stemplach, wnętrz samochodów, skóry, obuwia, plam na kuchenkach i płytach grzewczych, do usuwania zaschniętego tłuszczu, mycia szyby, usuwania resztek gumy do żucia, kamienia, ale także do usuwania osadów spowodowanych warunkami atmosferycznymi na meblach ogrodowych itp.

 

gąbka z rączką metal profi

 

CZYSZCZENIE BEZ CHEMII

Zapomnij o śmierdzących środkach czyszczących, które są szkodliwe dla Ciebie i Twoich bliskich. Pożegnaj żrące, niebezpieczne środki chemiczne . Odkryj wygodną i skuteczną alternatywę czyszczenia. Wystarczy zwilżyć wodą i delikatnie wyszorować gąbką. To takie proste. Do czyszczenia nie są potrzebne żadne chemiczne środki czyszczące.

 

JAKOŚĆ POTWIERDZONA PRZEZ KLIENTÓW

Te specjalne nanogąbki zostały zaprojektowane specjalnie dla dużych firm sprzątających i do użytku profesjonalnego. Właśnie ze względu na ich udowodnioną skuteczność są produkowane i dystrybuowane również do powszechnego użytku domowego, gdzie cieszą się ogromną popularnością.

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Te wyjątkowe gąbki zostały zaprojektowane z unikalną teksturą melaminy. Dlatego wytrzymują dłużej niż inne gąbki melaminowe. Gąbki z pianki melaminowej to nowy, inteligentny sposób na sprzątanie domu – wewnątrz i na zewnątrz.

 

magiczna gąbka do garnków

 

JAK UŻYWAĆ MAGICZNYCH GĄBEK

Zwilż gąbkę i wyciśnij nadmiar wody ściskając ją w dłoniach. Następnie delikatnie wyszoruj plamę. Jak tylko plama zniknie, przestań ją czyścić. Gąbka ma efekt podobny do efektu gumki do mazania, ale zamiast ołówka ścierasz brud.

* Kolor - czarny, czerwony wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie


 

Wideo:

 


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: