Gąbka melaminowa - magiczna gąbka - Opakowanie 25 sztuk +DARMOWA DOSTAWA

Kod: DS99964685
Promocja Polecane
179,15 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 25 sztuk magicznych gąbek teraz z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Gąbki Nano to nowa generacja środków czyszczących.

Cudowna gąbka melaminowa, zwana też magiczną gąbką bardzo łatwo, wygodnie i szybko usunie nawet najgorsze zabrudzenia, a Twoje rzeczy będą jak nowe.

Gąbka melaminowa jest produktem najnowszych osiągnięć nanotechnologii. Dzięki unikalnemu materiałowi i najwyższej jakości technologii produkcji ta wysokiej jakości gąbka jest skutecznym środkiem czyszczącym do każdej powierzchni.

Nieważne, czy trzeba wyczyścić kamień, przypalenia, tłuste plamy, podłogę, szkło, metal, buty, skórę, zaschnięty tłuszcz czy plamy na ścianie. Ta gąbka poradzi sobie z tym bez problemu.

Czyszczenie tą gąbką jest przyjazne dla środowiska, Twojego zdrowia i zdrowia Twojej rodziny. Doświadcz łatwego i skutecznego czyszczenia bez chemicznych środków czyszczących, środków ściernych i bez ryzyka zarysowania i uszkodzenia czyszczonej powierzchni.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj również specjalne gąbki do garnków, metalu, stali nierdzewnej, przypaleń i tłustych plam.

Pozbądź się zapachu rąk po zmywaniu naczyń, po gotowaniu czy po używaniu środków chemicznych za pomocą wyjatkowego mydła ze stali nierdzewnej.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA GĄBKA MELAMINOWA

Nikt nie lubi sprzątać. Toksyczne opary chemiczne, niekończące się szorowanie, ból pleców. Teraz jest lepszy sposób. Oferujemy wyjątkowe magiczne gąbki melaminowe, które zapewniają najskuteczniejsze, najszybsze i najwygodniejsze czyszczenie. Stare, brudne trampki znów będą białe. Odrapane deski podłogowe będą wyglądać jak nowe. Plamy po kawie w twoim ulubionym kubku znikną. Możliwości są nieskończone. A wyniki są niesamowite.

 

magiczna gabka

 

MAKSYMALNA SIŁA CZYSZCZĄCA

Te specjalne magiczne gąbki zostały zaprojektowane tak, aby były wyjątkowo mocne w czyszczeniu najtrudniejszych zabrudzeń. Dzięki pierwszorzędnej piance melaminowej i niesamowitej gęstości, gąbki czyszczące z łatwością usuwają większość zabrudzeń, skutecznie, szybko i wygodnie. Po zwilżeniu, włókna magicznej gąbki wnikają w pory twardych powierzchni, gdzie rozpuszczają się i usuwają zanieczyszczenia. Nie martw się o sprzątanie przez wiele godzin. Wypróbuj te wyjątkowe magiczne gąbki.

 

ZASTOSOWANIE MAGICZNEJ GĄBKI

Dzięki specjalnemu materiałowi nowej generacji melaminy usuniesz uporczywe zabrudzenia bez użycia środków chemicznych i innych środków czyszczących i pomocniczych. Nadaje się do płytek, kafelków, podłóg, szkła, metalu, parkietu, stołów, krzeseł, mebli ogrodowych, plam ze smoły, felg samochodowych, plam po tonerach lub stemplach, wnętrz samochodów, skóry, butów, smug po butach podeszw, do śladów od flamastrów, długopisów, na poplamione ściany od dzieci, plamy na piecu, zaschnięty tłuszcz, szyby, resztki gumy do żucia, kamień na kranie, ale także osady na meblach ogrodowych itp.

magiczne gąbki

CZYSZCZENIE BEZ ŚRODKÓW CHEMICZNYCH

Odłuż te śmierdzące środki czyszczące, które są szkodliwe dla Ciebie i Twoich bliskich. Powiedz nie ściernym, żrącym chemikaliom. Odkryj wygodną i skuteczną alternatywę czyszczenia. Wystarczy zwilżyć wodą i delikatnie wyszorować gąbką. To takie proste. Do czyszczenia nie są potrzebne żadne chemikalia ani środki czyszczące.

 

JAKOŚĆ DOCENIONA PRZEZ KLIENTÓW

Te specjalne nanogąbki zostały zaprojektowane specjalnie dla dużych firm sprzątających i do użytku profesjonalnego. Właśnie ze względu na ich udowodnioną skuteczność są produkowane i dystrybuowane również do powszechnego użytku domowego, gdzie cieszą się ogromną popularnością.

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Te wyjątkowe gąbki zostały zaprojektowane z wyjątkową konsystencją melaminy. Dlatego wytrzymują dłużej niż inne gąbki melaminowe. Gąbki posłużą Ci przez wiele miesięcy. Gąbki z pianki melaminowej to nowy, inteligentny sposób na sprzątanie domu – wewnątrz i na zewnątrz.

gąbka melaminowa

JAK UŻYWAĆ MAGICZNEJ GĄBKI

Zwilż gąbkę i wyciśnij nadmiar wody. Wyciśnij wodę, ściskając ją w dłoniach. Następnie delikatnie wyszoruj plamę. Jak tylko plama zniknie, przestań ją czyścić. Gąbka działa podobnie jak gumka do mazania, ale zamiast ołówka usuwasz brud.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: