Bandaż na kostkę

Kod: DS96868750 DS22114830 Wybierz wariant
Promocja Polecane
98,46 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Unikalny terapeutyczny bandaż na kostkę przeznaczony jest na problemy z bólem kostki, kontuzje, płaskostopie czy problemy ze ścięgnem Achillesa i łukiem stopy.

Dzięki specjalnej konstrukcji następuje kontrolowany ucisk, który eliminuje ból. Jednocześnie ciepło lecznicze doskonale ogrzewa dotknięte obszary i tym samym przyczynia się do regeneracji i poprawy mobilności. Pomaga również w rehabilitacji pourazowej i przyspiesza fazę gojenia.

Specjalny bandaż na kostkę nadaje się do długotrwałego i regularnego użytkowania. Jest uniwersalny na lewą i prawą nogę, odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Możesz go używać podczas uprawiania sportu, w pracy, na spacerach i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Jest zalecany przez chiropraktyków, terapeutów i lekarzy jako środek terapeutyczny poprawiający zdrowie stawu skokowego i zapobiegający kontuzjom. Pomóż swoim obolałym, przepracowanym i zmęczonym nogom i zapewnij im niezbędne wsparcie, komfort i ukojenie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Przy problemach z płaskostopiem, płaskostopiem poprzecznym przedstawiamy zestaw na płaskostopie.

Na ból stóp proponujemy żelowe albo piankowe wkładki do butów.

Tu znajdziesz inne produkty do pielęgnacji nóg.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJATKOWY BANDAŻ NA BÓLE KOSTKI, ŚCIĘGIEN ACHILLESA, NA PŁASKOSTOPIE...

Lekarze polecają bandaż po lekkich skręceniach, przeciążeniach ścięgna Achillesa i przy problemach z płaskostopiem. To innowacyjne wsparcie kostki zapewnia niezbędną stabilność i bardzo dobrą przyczepność. Dzięki swojej konstrukcji bandaż ten jest idealny do uprawiania sportu, pracy i wypoczynku. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i odporny na uszkodzenia. Wewnętrzny materiał amortyzujący zapewnia bardzo wygodne dopasowanie.

 

usztywniacz na kostkę

 

JAK DZIAŁA BANDAŻ NA KOSTKĘ

Bandaż wykonany z mocnego, elastycznego, oddychającego neoprenu, wzmacnia staw skokowy, zapewnia kompresję, a także ogrzewa staw. Zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawów.

Łagodna kompresja i ciepło nie tylko pomagają zmniejszyć obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Dzięki temu nie tylko likwiduje ból, ale także pomaga w naprawie uszkodzonych tkanek.

Zaleca się stosować profilaktycznie, chroni i łagodzi skutki wypadku.

 

DLA KOGO BANDAŻ JEST WSKAZANY

  • Dla ludzi cierpiących na ból kostki, zmęczenie i przepracowanie
  • Na problemy ze ścięgnem Achillesa i płaskostopiem
  • Jako terapia wspomagająca kontuzje i zranienia
  • Przy aktywności fizycznej
  • Przy długotrwałym wysiłku

 

ŚCIĘGNA ACHILLESA, PŁASKOSTOPIE, HALUKSY

Bandaż może niezawodnie umocnić kostkę, a tym samym odciążyć cały staw. W ten sposób pomaga zapobiegać skręceniom lub łagodzić obrzęk kostek. Wzmocnienie łuku stopy może pomóc w zapobieganiu i leczeniu deformacji stóp, płaskostopia, bólu pięt (zapalenie rozcięgna podeszwowego), aby zapobiec tworzeniu się palucha koślawego – haluksów.


bandaż kompresyjny

 

IDEALNY PRZY UPRAWIANIU SPORTU

Nasz półsztywny bandaż posiada elementy ochronne i profilaktyczne, które zapobiegają ruchowi kostki. Otwarta pięta pozwala na szeroki zakres ruchów, ale także zapewnia wsparcie dla ścięgien i stawów kostki. To sprawia, że ​​jest idealny do uprawiania sportów halowych i na świeżym powietrzu, gdzie potrzebujesz wystarczającej fiksacji i jednocześnie swobody ruchu. Posiada doskonałą funkcjonalność, ale nie zagraża naturalnemu ruchowi. Nadaje się do crossfitu, biegania, koszykówki, piłki nożnej, spacerów, wędrówek, tenisa, siatkówki, golfa, kickboxingu, gimnastyki, ćwiczeń, sztuk walki, tańca, jazdy na rowerze i innych.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalna orteza stawu skokowego wykonana jest z najwyższej jakości i mocnych materiałów dla maksymalnego efektu. Jest to gwarancją, że zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. To połączenie sprawia, że ​​ta orteza jest produktem premium.

 

ŁATWY W UŻYCIU

Używanie bandaża jest łatwe i szybkie. Wystarczy założyć go na kostkę i zapiąć paskiem. Zakłada się go, naciągając na stopę i owijając kostkę i nogę. Zapinany jest na rzep. Stopień zaciśnięcia można indywidualnie regulować za pomocą specjalnego rzepa.


opaska elastyczna na kostkę

 

NOSZENIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Dla maksymalnego efektu leczniczego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się jak najczęstsze noszenie bandaża. Można go nosić na noc, podczas snu, w ciągu dnia lub łączyć. Bandaż przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn na lewą i prawą nogę.

 

ROZMIARY

Rozmiar Obwód nad kostką Obwód kostki

Obwód pod kostką

S/M 21-24 cm 21-26 cm 20-24 cm
L/XL 23-26 cm 24-30 cm 22-26 cm

 

*aktualnie dostępny wariant w kolorze niebiesko-białym


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: