DWUPAK - Opaska magnetyczna na kolano

Kod: DA99962075
169,31 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

Unikalna opaska magnetyczna na kolano przeznaczona jest na problemy z łąkotką kolana, bólem i zmęczeniem.

Dzięki specjalnej konstrukcji następuje kontrolowany ucisk, który eliminuje ból. Jednocześnie magnesy terapeutyczne przyczyniają się do regeneracji i poprawiają sprawność ruchową. Opaska jest uniwersalna na lewą i prawą nogę, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Terapeutyczna opaska na kolano nadaje się do długotrwałego i regularnego stosowania. Możesz jej używać w domu, w pracy, w szkole i gdziekolwiek tego potrzebujesz. Jest rekomendowana przez chiropraktyków, terapeutów i specjalistów jako narzędzie terapeutyczne poprawiające zdrowie Twojego kolana.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA OPASKA POMAGAJĄCA NA BÓLE KOLANA I NA PROBLEMY Z ŁĄKOTKĄ

Terapeuci zalecają opaskę w celu szybkiej rehabilitacji nawet po lekkich skręceniach, przeciążeniach, problemach z łąkotką. To innowacyjne wsparcie kolana zapewnia niezbędną stabilność i bardzo dobrą przyczepność. Dzięki swojej konstrukcji opaska jest idealna zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na uszkodzenia. Specjalny materiał zapewnia bardzo wygodne noszenie.


opaski magnetyczne na kolana

 

JAK DZIAŁA OPASKA NA KOLANO?

Opaska magnetyczna wykonana jest z elastycznego, oddychającego silikonu, który wzmacnia staw kolanowy, zapewnia kompresję, a także ogrzewa staw. Zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawów.

Łagodna kompresja i ciepło nie tylko pomagają kontrolować i zmniejszać obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Jednocześnie silne magnesy zapewniają dobroczynną magnetoterapię tkankom.

 

DLACZEGO MAGNETOTERAPIA

Pole magnetyczne wspomaga zaopatrzenie tkanek w tlen i składniki odżywcze, a przepływ krwi w żyłach, tętnicach i naczyniach włosowatych znacznie się zwiększa. Komórki są zaopatrywane w witaminy, pierwiastki śladowe i hormony. Regularne stosowanie przez 2 do 3 godzin dziennie może pomóc złagodzić ból stawów i przyspieszyć regenerację uszkodzonych tkanek.

 

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA OPASKA?

  • Dla ludzi cierpiącyh na ból kolana, zmęczenie, przeciążenie
  • Dla ludzi z problemami z łąkotką
  • Przy aktywności sportowej

 magnetyczna opaska na kolano

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalna magnetyczna opaska na kolano wykonana jest z najwyższej jakości elastycznych materiałów dla maksymalnego efektu. Dzięki temu zapewni Ci niezbędne wsparcie nawet po długotrwałym użytkowaniu. Potężne magnesy zapewniają terapeutyczną magnetoterapię kiedykolwiek tego potrzebujesz. To połączenie sprawia, że ​​ta opaska jest produktem premium.

 

DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

W celu uzyskania maksymalnego efektu terapeutycznego oraz w zależności od stopnia zaawansowania choroby zaleca się regularne noszenie przez 2-3 godziny dziennie lub w razie potrzeby. Opaskę można nosić na noc, podczas snu, w ciągu dnia lub w połączeniu. Opaska przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn na lewą i prawą nogę.


Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: