Przenośny aspirator do nosa

Kod: DS69503763
129,95 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten silny aspirator dla dzieci, który pomoże Ci szybko i skutecznie pozbyć się kataru i lepiej oddychać. Jest niezastąpionym pomocnikiem przy grypie i przeziębieniach.

Pomimo dużej mocy ssania aspirator jest niezwykle bezpieczny. Dzięki różnym rozmiarom nasadek nadaje się dla niemowląt i starszych dzieci.

Potężną moc zapewnia mocny silnik. Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu. Kompaktowe wymiary i niska waga pozwalają zabrać aspirator ze sobą wszędzie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA

Dzieci do 2- 3 lat nie umieją wydmuchać nosa, co powoduje trudności w oddychaniu przez nos, chrapanie. Wówczas w ciepłym i wilgotnym środowisku patogeny mogą się namnażać, co może prowadzić do infekcji nosa. Pozbądź się irytującego kataru u dziecka bezpiecznie i łatwo dzięki temu elektrycznemu aspiratorowi odpowiedniemu dla dzieci.


aspirator do noska

 

SZYBKIE, DOKŁADNE I BEZPIECZNE ODSYSANIE KATARU

Oczyszczanie nosa u małych dzieci jest podstawą leczenia nieżytu nosa, alergii i zapobiega dalszemu rozwojowi choroby. Dzięki specjalnym głowicom ssącym i 5 poziomom mocy ssania, ssanie jest szybkie, wygodne i skuteczne. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i długotrwałych rezultatach. Dodatkowo odsysanie jest całkowicie bezbolesne i przyjemne, co doceni każde dziecko.

 

DLA MAŁYCH I WIĘKSZYCH DZIECI

Ten skuteczny aspirator katarku jest odpowiedni dla niemowląt i starszych dzieci. Do urządzenia dołączone są miękkie silikonowe końcówki. Jedna dla noworodków, druga dla dzieci powyżej 2 lat. Urządzenie posiada również 6 wymiennych filtrów. Aspirator jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

 

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

Aspirator posiada aż 5 wbudowanych trybów prędkości. Możesz wybrać tryby, w zależności od potrzeb, za pomocą wygodnego przycisku na środku urządzenia. Dzięki mocnemu silnikowi i specjalnej konstrukcji zapewnia świetne rezultaty. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.


aspirator do nosa elektryczny

 

PRAKTYCZNIE PRZENOŚNY

Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym wymiarom urządzenie to idealnie nadaje się do użytku w domu i w podróży. Jest wygodny do przechowywania i nie zajmuje dużo miejsca. Zasilany wbudowaną baterią, może być używany w dowolnym miejscu i czasie. Działa bardzo długo po naładowaniu. Jego maksymalna siła ssania wynosi 3500 mmHg (60 kPa). Nie musisz się martwić, że wyczerpią się baterie, kiedy najmniej się tego będziesz spodziewać lub podczas zabiegu odsysania.

 

JAK UŻYWAĆ ASPIRATORA

Wybierz odpowiednią nasadkę, umieść ją na aspiratorze. Wybierz moc ssania i rozpocznij ssanie. Urządzenie należy czyścić po każdym użyciu.

 

WYSOKA JAKOŚĆ I FUNCKJONALNY DESIGN

Do produkcji tego środka do usuwania kataru użyto najwyższej jakości materiałów w połączeniu ze specjalną technologią produkcji zapewniającą maksymalną funkcjonalność i jakość produktu.

Mocny silnik o wyjątkowym efekcie ssania doskonale usuwa śluz bezpiecznie i skutecznie. Solidny plastikowy korpus zapewnia wytrzymałość produktu nawet przy gorszym obchodzeniu się. Kompaktowa konstrukcja umożliwia korzystanie z urządzenia w dowolnym miejscu, nawet w podróży.


elektryczny aspirator do nosa

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • kolor: zielony
  • materiał: ABS, sylikon
  • maksymalna moc ssania: 3500 mmHg
  • wymiary (szerokość / wysokość): 29 x 4,5 cm
  • waga: 0,157 kg
  • waga opakowania: 0,242 kg
  • różne kolory: wysyłamy w zależności od dostępności na magazynie

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: