Pudełko do sterylizacji UV telefonów, maseczek, drobnych przedmiotów

Kod: DS76214036
130,82 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Poznaj to potężne pudełko do sterylizacji UV na telefony komórkowe, maseczki i małe przedmioty. Dzięki wysokiej wydajności i specjalnej konstrukcji doskonale dezynfekuje wszelkie przedmioty. Możesz go używać do telefonów komórkowych, zegarków, kluczy, okularów, biżuterii, smoczków, pędzli i innych przedmiotów.

Wykorzystuje promieniowanie UV - C do zabicia 99,9% bakterii i wirusów. Nie używa ciepła ani chemikaliów podczas dezynfekcji, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny dla Ciebie i Twoich przedmiotów.

Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz specjalnej konstrukcji urządzenie to jest niezwykle wydajne, szybkie i skuteczne. Bardzo łatwe i wygodne w użyciu.

Pudełko do sterylizacji UV ma kompaktowe wymiary i niską wagę, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Wszystkie te cechy czynią to urządzenie produktem premium w swoim przedziale cenowym.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE PUDEŁKO UV DO STERYLIZACJI

To wyjątkowe pudełko UV do sterylizacji posiada mocną lampę UV-C, która może szybko i skutecznie neutralizować mikroorganizmy, bakterie i wirusy. Światło UV-C może dotrzeć do mikroorganizmów, które chowają się w szczelinach, gdzie nie ma możliwości normalnej dezynfekcji. To małe, ale potężne urządzenie jest niezwykle wygodne w użyciu. Całkowicie zamknięta konstrukcja, nie przepuszcza światła ultrafioletowego. Sterylizacja jest więc niezwykle szybka, bezpieczna i skuteczna.

 

pojemnik do sterylizacji

 

MAKSYMALNIE BEZPIECZNA DEZYNFEKCJA TWOICH URZĄDZEŃ

To wyjątkowe urządzenie to wygodny i bezpieczny sposób na sterylizację telefonów komórkowych i innych drobnych przedmiotów. Nie musisz się martwić, że Twoje urządzenie zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzone. W przypadku tej doskonałej dezynfekcji nie są potrzebne żadne ciepło, płyny ani chemikalia, które mogłyby uszkodzić Twój sprzęt. Wysoka wydajność światła UV doskonale sterylizuje i jest całkowicie bezpieczna dla Twoich przedmiotów.

 

CO JEST TAJEMNICĄ SUKCESU

Sterylizator ultrafioletowy wykorzystuje do sterylizacji światło UV. Światło UV doskonale czyści nawet w trudno dostępnych miejscach, zabija do 99,9% bakterii. Promieniowanie UV w widmie C zaburza struktury komórkowe organizmów, uszkadzane i niszczone są żywe mikroorganizmy, bakterie, grzyby i wirusy, w tym koronawirusy.

 

DO KAŻDEGO TELEFONU

Pudełko do sterylizacji to przydatne narzędzie dla każdego. Twój telefon komórkowy pozbędzie się wszelkich bakterii i wirusów. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi do 6,5 cala, takimi jak iPhone, Samsung, Nexus, LG, Motorola, Sony, HTC, Huawei, Honor i inne.

 

pudełko do dezynfekcji

 

ZDEZYNFEKUJE KAŻDY PRZEDMIOT

To urządzenie ma wielofunkcyjne zastosowanie. Oprócz telefonów komórkowych możesz również doskonale zdezynfekować różne drobne przedmioty, takie jak klucze, okulary, piloty, zegarki, zabawki, smoczki, biżuterię, słuchawki, odtwarzacze mp3, szczoteczki do zębów i różne inne przedmioty.

 

STERYLIZACJA MASECZEK

Spieszysz się i nie masz czasu na pranie i prasowanie maseczki? Jest to Twoja ulubiona i nie masz innej pod ręką? Wysterylizuj ją. To niezwykle szybkie, wydajne i skuteczne rozwiązanie.

 

DOSKONALE PRZENOŚNY

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze urządzenie to jest doskonale przenośne i można je zabrać w dowolne miejsce. Możesz zasilać pudełko kablem USB, przez komputer, laptop, power bank lub po podłączeniu przez adapter z sieci.

 
 niestandardowe pudełko sterylizacyjne

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Do produkcji tego urządzenia użyto najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność produktu. Wraz z opatentowaną technologią gwarantują maksymalną wydajność sterylizacji i wytrzymałość produktu.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Napięcie: DC5V
  • Prąd wejściowy 1-2A
  • Moc sterylizacji: 5W
  • Moc aromaterapii: 1W
  • Moc urządzenia: 9W
  • Długość fali UV: 253,7 nm
  • Wymiary produktu: 218 mm x 122 x mm x 23mm
  • Waga produktu: 300 g
  • 1 x pudełko do sterylizacji UV na telefony i inne drobne przedmioty
  • 1 x USB kabel

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: