Specjalny ochraniacz żelowy na mały palec

Kod: DS50120259
62,88 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Upewnij się, że masz odpowiednią ochronę na mały palec. Ochraniacz wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które chronią palec i gwarantują wysoką jakości.

Jest elastyczny i wygodny, dzięki czemu chroni skórę i zapewnia maksymalny komfort noszenia. Uwolnij swój mały palec od bólu, siniaków i odcisków.

Ochraniacz ten jest hipoalergiczny i przyjemnie pachanie miętą, dzięki czemu będziesz cieszyć się przyjemnym uczuciem świeżości podczas chodzenia.

Dzięki opatentowanemu projektowi masz gwarancję niepowtarzalności i jakości. Zadbaj o to, aby Twój palec mógł odpocząć i ciesz się bezbolesnym chodzeniem.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 Tutaj znajdziesz opaskę na haluksy.

Użyj separatora na haluksy.

Tutaj znajdziesz wszystkie produkty dla pielęgnacji nóg.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

DOSKONAŁY OCHRANIACZ KOREKCYJNY NA MAŁY PALEC

Czy Twój mały palec często jest ściśnięty? To naprawdę nieprzyjemne uczucie. Ale teraz jest rozwiązanie.

Chroń swój mały palec przed pęcharzami dostarczając mu wyjątkowy ochraniacz korygujący. Ten jednoczęściowy ochraniacz ochroni Twoją najbardziej wrażliwą część ciała i zmniejszy ryzyko uszkodzenia.

 unikalny ochraniacz korekcyjny na mały palec

 

NIEZAWODNA OCHRONA TWOJEGO MAŁEGO PALCA W STOPIE

Zagwarantuj doskonałe wsparcie dla małego palca dzięki naszemu specjalnemu ochraniaczowi korekcyjnemu na mały palec. Opracowany z największą starannością ochraniacz zapewnia niezawodną i skuteczną ochronę najbardziej wrażliwego palca. Nie musisz się już martwić bolesnymi otarciami czy nieprzyjemnymi pęcherzami.

 

STWORZONY DO NOSZENIA

Doskonały ochraniacz na małe palce został zaprojektowany z naciskiem na wygodę. Jest elastyczny, ma miękką fakturę i wykonany jest z materiału SEBS, który przypomina ludzką skórę dlatego jest przyjemny w noszeniu.

  • amortyzacja podczas chodzenia
  • zmiękczenie punktów nacisku
  • uniwersalna konstrukcja - ochraniacz zawsze pozostaje na swoim miejscu

 

HIPOALERGICZNY

Unikalna formuła ochronna jest hipoalergiczna, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych. Doskonały wzór gwarantuje, że nie będzie się odkształcał, nie będzie się lepił lub puszczał koloru.

 wysokiej jakości ochraniacz korekcyjny na mały palec

 

O PRZYJEMNYM ZAPACHU

Ciesz się nie tylko ochroną, ale także przyjemnym odświeżeniem dzięki naszemu ochraniaczowi korekcyjnemu na mały palec, który wzbogacony jest przyjemnym zapachem. Dzięki subtelnemu zapachowi świeżej mięty poczujesz się świeżo i przyjemnie na każdym kroku. Dzięki temu specjalnemu ochraniaczowi na mały palec zyskasz nie tylko skuteczną ochronę, ale także przyjemne uczucie świeżości.

 

OPATENTOWANA KONSTRUKCJA

Nasz ochraniacz został zaprojektowany według opatentowanego projektu, dzięki czemu jest wyjątkowy i bardzo efektowny. To jeden z najlepszych produktów dla Twojego zdrowia i bezpieczeństwa.

Wymiary ochraniacza to około 6 x 3 x 1,5 cm, co gwarantuje, że łatwo dopasuje się do Twoich potrzeb i będzie wygodny w noszeniu.

 

JAKOŚĆ MATERIAŁÓW - DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Do produkcji tego ochraniacza użyto wyłącznie materiałów najwyższej jakości .Dzięki nim specjalny ochraniacz korekcyjny na mały palec ma długą żywotność, od pięciu do dziesięciu razy lepszą niż zwykłe produkty silikonowe. Możesz mieć pewność, że wybierzesz produkt, który będzie Ci służył przez długi czas.

Pozwól swoim stopom odpocząć od bólu i cieszyć się komfortowym spacerem dzięki oryginalnemu ochraniaczowi na małe palce.

 ochraniacz korekcyjny na palec

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • wymiary produktu: 6 x 3 x 1,5 cm
  • ochraniacz korekcyjny na mały palec: zestaw 2 szt
  • żywotność 5 do 10 razy lepsza niż w przypadku inych produktów z silikonu
  • z ekstraktami mentolowymi
  • materiał SEBS
  • hipoalergiczny, miękki, bardzo rozciągliwy
  • opatentowany projekt

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: