Wygodny stolik pod laptopa drewniany

Kod: DS49144070
Promocja Polecane
174,69 zł –22 %
stolik pod laptopa
174,69 zł –22 % 134,79 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wyjątkowy wielofunkcyjny stolik pod laptopa z możliwością regulacji wysokości nóg i pochylenia jest niezwykle wygodny, praktyczny, a jednocześnie oszczędza Twoje zdrowie i laptopa. Mocny stolik na laptopa lub śniadanie jest wykonany z praktycznie niezniszczalnego bambusa z możliwością regulacji wysokości nóg. Stolik posiada dobrze zaprojektowany otwór wentylacyjny pod laptopem zapobiegający jego przegrzaniu.

Blat podzielony jest na dwie części, większą i mniejszą. Większą część na laptopa możesz dowolnie przechylać, dzięki czemu masz doskonały widok na wyświetlacz i klawiaturę w swoim polu widzenia. Docenisz również praktyczną szufladkę na drobiazgi. Kiedy nie korzystasz z podkładki, składasz nogi, a blat będzie miał tylko 5 cm wysokości.

Wielofunkcyjny przenośny stolik, niezastąpiony partner dla studentów, pracowników, pasażerów pociągów, autobusów lub samolotów, idealne akcesorium do laptopa.

Profesjonalny stolik pod laptopa zapewnia 100% komfortu pracy dzięki regulowanej wysokości i kątowi nachylenia deski. Umożliwi to pracę i naukę w bardzo wygodnej pozycji, co przełoży się również na wydajniejszą pracę. Stolik posiada listwę, dzięki czemu Twój laptop się nie ześlizgnie.

Zobacz również nasze inne gadżety do komputerów i telefonów.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY DREWNIANY STOLIK POD LAPTOPA - PRAKTYCZNOŚĆ, KTÓRĄ POKOCHASZ

Stolik wykonany jest z naturalnego materiału - drewna. Stolik jest solidny, łatwy w utrzymaniu czystości, bardzo elegancki i przyjemny w dotyku.

Praktyczna konstrukcja ma specjalny kształt zapewniający naturalne odprowadzanie ciepła, co zapewnia dobre chłodzenie laptopa. Oprócz praktyczności stolik jest bardzo elegancki, stylowy i funkcjonalny.

  • Wysokiej jakości stolik na większe laptopy
  • Konstrukcja w całości z drewna
  • W przeciwieństwie do mniejszych stolików, ten świetnie nadaje się również do dużych laptopów
  • Wbudowana szuflada na drobiazgi
  • Otwory pozwalają laptopowi „oddychać”
  • Łatwy do złożenia i przenośny
  • Wymiary deski/stolika: 50 x 30 cm
  • Wysokość stołu na nogach: 29 cm
  • Pięć stopni pochylenia blatu

 

stolik pod laptopa drewniany

 

WIELOFUNKCYJNOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ, KTÓRE ZACHWYCAJĄ

Wysokość nóg można podnosić i obniżać, aby lepiej odpowiadała Twoim potrzebom. Kąt nachylenia stolika ma 5 różnych poziomów, dzięki czemu uzyskujesz wygodniejszy dostęp i lepszy widok ekranu.

 

PRAKTYCZNA SZUFLADKA DO PRZECHOWYWANIA DROBNYCH RZECZY

Stolik na laptopa ma wbudowaną praktyczną szufladę do wygodnego przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak USB, telefon komórkowy, długopis, papier i inne. W ten sposób możesz mieć je zawsze pod ręką, a nie porozrzucane po łóżku.

 

IDEALNY DLA TWOJEGO ZDROWIA

Pozycja dłoni podczas pracy z komputerem jest ważna dla Twojego zdrowia. Niewłaściwa pozycja w łóżku może wpływać na mięśnie pleców, kręgosłupa szyjnego, ramion i powodować dyskomfort w nadgarstkach lub powodować zespół cieśni nadgarstka. Dzięki ergonomicznej konstrukcji stolik eliminuje negatywny wpływ na Twoje zdrowie podczas pracy w łóżku.

 stoliki pod laptopa drewniane 

DBA O LAPTOPA

Umieszczenie laptopa na kocu może utrudniać przepływ powietrza przez otwory wentylacyjne, co podnosi temperaturę urządzenia. W ten sposób przegrzewa się i niepotrzebnie zużywa, co może prowadzić do trwałych uszkodzeń i skrócić jego żywotność.

 

REGULOWANA WYSOKOŚĆ STOLIKA

Oprócz korzystania ze stolika w łóżku możesz go również wykorzystać w pozycji siedzącej lub jako podkładkę na stole. Regulowana część umożliwia podniesienie komputera do żądanej pozycji, która Ci odpowiada. Możesz użyć bocznych podkładek pod mysz lub na przykład postawić na nich kawę. Ogranicznik na dole zapewnia, że ​​laptop nie spadnie.


stolik pod komputer drewniany

 

WIELOFUNKCYJNE WYKORZYSTANIE

Stół można również wykorzystać do czytania książek, czasopism, pisania, ale również jako stolik śniadaniowy.

Ten zaawansowany model jest wyposażony w regulację wysokości i wentylowaną konstrukcję, która zapewnia prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje przegrzanie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj również drewniany stojak na tablet do łóżka

Zainteresować was może również świetny uchwyt na telefon dla wygodnej pracy i do oglądania filmów bez konieczności trzymania telefonu w dłoni.

Zobacz nasz inne produkty PC i gadżety komórkowe


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.