Doczepiane włosy

DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Szukasz sposobu na dodanie długości, objętości lub koloru swoim włosom bez konieczności trwałej zmiany? Przedłużanie włosów może być rozwiązaniem, którego szukasz. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę produktów do przedłużania włosów, dostosowanych do Twoich potrzeb, preferencji i budżetu.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz doczepianych włosów typu Clip-in, które można łatwo zdjąć na koniec dnia, czy też szukasz opcji półtrwałych, które przy odpowiedniej pielęgnacji wytrzymają miesiące, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nasze doczepiane włosy są dostępne w różnych teksturach, w tym prostych, falowanych i kręconych, dzięki czemu możesz znaleźć idealne uzupełnienie swoich naturalnych włosów.


 

Najczęściej sprzedawane

doczepiany kok
Wyjątkowy doczepiany kok
Dostępne (>5 szt)
DS87269941
 
od 85,67 zł
doczepiane włosy
Sensacyjny doczepiany kucyk
Dostępne (>5 szt)
DS22718251
 
od 101,61 zł
2 pozycji razem

Cena

85102
185102
doczepiane włosy
Sensacyjny doczepiany kucyk
Dostępne (>5 szt)
od 101,61 zł

Odkryj rewelacyjny doczepiany kucyk i wyczaruj fryzurę z długimi włosami, o której zawsze marzyłaś. Niepowtarzalny, uroczy i elegancki długi kucyk to ozdoba każdej kobiety, a...

DS22718251
doczepiany kok
Wyjątkowy doczepiany kok
Dostępne (>5 szt)
od 85,67 zł

Odkryj wyjątkowy doczepiany kok i wyczaruj fryzurę, o której zawsze marzyłaś. Niepowtarzalny, czarujący i elegancki kok jest ozdobą każdej kobiety, a teraz jest dostępny również...

DS87269941

Oprócz tresek oferujemy również szeroką gamę kolorów do wyboru, dzięki czemu możesz dodać subtelne odcienie lub zdecydować się na radykalną zmianę. Mamy również opcje dla różnych rodzajów włosów, w tym do przedłużania włosów syntetycznych i ludzkich. Podczas gdy syntetyczne przedłużanie włosów jest tańszą opcją, doczepiane włosy ludzkie oferują bardziej naturalny wygląd i można je stylizować tak samo jak własne włosy.

W naszym sklepie rozumiemy, że znalezienie odpowiednich produktów do przedłużania włosów może być przytłaczające, dlatego oferujemy różnorodne zasoby, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. W naszych opisach produktów znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdego rodzaju przedłużenia, w tym długość, wagę i liczbę wątków.