Czyścik do okularów z mikrofibry 10 szt. + DARMOWA DOSTAWA

Kod: DE99964659
Promocja Polecane
115,19 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 10 sztuk specjalnych czyścików do okularów, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Wyjątkowy środek do czyszczenia okularów z mikrofibry do perfekcyjnego, prostego, szybkiego i profesjonalnego czyszczenia okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Czyścisz okulary za jednym razem z obu stron.

Dzięki specjalnym poduszkom wykonanym z mikrofibry doskonale czyści każde szkło bez zarysowań. Czyścik jest lekki i przenośny, dzięki czemu możesz zabrać go wszędzie ze sobą. Wysokiej jakości materiały zapewniają długą żywotność podczas wielu czyszczeń.

Dzięki opatentowanej konstrukcji w mgnieniu oka skutecznie wyczyścisz swoje okulary. Unikalna mikrofibra posiada specjalne właściwości absorpcyjne wielokrotnie większe niż klasyczne ściereczki i inne środki czyszczące. Idealnie czyste okulary zapobiegają parowaniu okularów i zapewniają dobre widzenie. Każdy, kto nosi okulary korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne, pokocha ten środek do czyszczenia okularów.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY CZYŚCIK OKULARÓW DLA KRYSTALICZNEJ CZYSTOŚCI

Praktyczny środek czyszczący z miękkimi nakładkami z mikrofibry jest przeznaczony do usuwania kurzu, tłuszczu, brudu i smug ze szkieł okularów. Dzięki unikalnemu designowi wyczyścisz szkło z obu stron jednocześnie. Dopasowuje się do wszelkich okularów, dioptrii, okularów dwuogniskowych i przeciwsłonecznych.

 

DO OKULARÓW KOREKCYJNYCH I PRZECIWSŁONECZNYCH

Delikatna mikrofibra jest bardzo delikatna dla szkła, ale jednocześnie bezwzględna dla  tłuszczu, brudu, smug i innych zanieczyszczeń. Ten środek czyszczący jest przeznaczony do czyszczenia okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Nie musisz się martwić, że Twoje drogie okulary zostaną w jakikolwiek sposób uszkodzone.

 

CHRONI OKULARY PRZED PAROWANIEM

Czy Ty też nie znosisz zaparowanych okularów? Czy nie widzisz przez okulary podczas jazdy lub w trakcie innych ważnych czynności? Dzięki perfekcyjnemu czyszczeniu okularów, okulary parują znacznie mniej niż podczas normalnego czyszczenia.

 

ściereczki do okularów

 

BEZ OBAW O PORYSOWANE SZKŁA

Specjalna mikrofibra skutecznie czyści okulary i jednocześnie chroni je przed zarysowaniami. Jest wyjątkowo delikatna dla szkła, ale bezlitosna dla brudu.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Dzięki wysokiej jakości materiałom, które zapewniają funkcjonalność i długą żywotność, czyścik posłuży Ci przez długi czas. Czyścik jest kompaktowy i łatwy w przenoszeniu, dzięki czemu możesz mieć go zawsze przy sobie, w samochodzie, torebce lub jako breloczek. Unikalna mikrofibra ma specjalne właściwości absorpcyjne wielokrotnie większe niż klasyczne ściereczki i inne środki czyszczące.

 

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE OKULARÓW ZA UŁAMEK CENY

Zafunduj sobie profesjonalne czyszczenie okularów w zaciszu własnego domu i zaoszczędź na kosztownych myjkach ultradźwiękowych i innych środkach czyszczących. Dzięki temu czyścikowi Twoje okulary zawsze będą idealnie wyczyszczone.

 

szmatka do okularów 

RÓWNIEŻ DO TELEFONU KOMÓRKOWEGO

Za pomocą czyścika z łatwością wyczyścisz również telefon komórkowy. Ekran większości telefonów łatwo się rysuje i trudno jest dobrze wyczyścić telefon. Możesz to wygodnie zrobić z tym środkiem czyszczącym. W mgnieniu oka Twój telefon będzie czysty, pozbawiony smug, tłuszczu i zarysowań na ekranie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Przedstawiamy wam specjalnie zaprojektowane okulary, do nocnej jazdy samochodem, do prowadzenia we mgle, ale również na co dzień.

 

okulary do nocnej jazdy samochodem

 

Poznaj również specjalne okulary ajuwerdyjskie, które pomogą przy bólach głowy, bólach oczu, ale również przy krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmie i innych wadach wzroku.

 

okulary ajuwerdyjskie

Ciężko Ci zasnąć, przeszkadza Ci światło latarni, musisz spać w ciągu dnia? Wypróbuj opaskę na oczy do spania, która doskonale ochroni Twoje oczy przed światłem.

opaska na oczy do spania


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: