Lędźwiowa poduszka elektryczna pas rozgrzewający

Kod: DS77841248
237,27 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Unikalny elektryczny pas lędźwiowy z ogrzewaniem przeznaczony do łagodzenia bólu dolnej części pleców, bioder, stawów oraz problemów z rwą kulszową i skoliozą.

Elektryczny pas rozgrzewający to specjalna pomoc rehabilitacyjna polecana przez terapeutów, kręgarzy, ale także lekarzy jako specjalna pomoc wspomagająca poprawę zdrowia pleców.

Przyjemne ciepło może pomóc złagodzić ból, sztywność, działać zapobiegawczo, wspomagać krążenie krwi i naturalną rehabilitację dotkniętego obszaru.

Podczas jego stosowania następuje kontrolowana termoterapia. Doskonale ogrzewa dotknięty obszar, co prowadzi do przekrwienia i naturalnego efektu gojenia. Jednocześnie przyczynia się do regeneracji i poprawy mobilności.

Poduszka jest uniwersalna, odpowiednia zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Terapeutyczny, rozgrzewający pas nadaje się do długotrwałego i regularnego użytkowania.

 • Szybkie nagrzewanie
 • Utrzymuje stałą temperaturę
 • Ochrona przeciw przegrzaniu
 • Wygodny materiał

 

NASZA WSKAZÓWKA

Dla skutecznej terapii polecamy również specjalną poduszkę żelową ortopedyczną albo poduszkę ortopedyczną między kolana.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY PAS ROZGRZEWAJĄCY NA BÓL KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWEGO

Jeśli cierpisz na bóle dolnego odcinka kręgosłupa, bóle mięśni kulszowych, rwę kulszową, ból w biodrach, sztywność pleców, bóle nocne, urazy kręgosłupa i inne, ten wyjątkowy elektryczny pas lędźwiowy jest właśnie dla Ciebie.

 • Rekomendowany przez chiropraktyków i fizjoterapeutów
 • Ergonomiczny kształt idealnie się dopasowuje
 • Najwyższej jakości materiały zapewniają długą żywotność
 • Wytrzymały, przenośny i łatwy do utrzymania w czystości
 • Poprawia krążenie krwi, zmniejsza napięcie mięśni, ból i sztywność

 
pas rozgrzewający na korzonki

 

OCHROŃ SWOJE PLECY PRZED CHŁODEM I BÓLEM

Ból pleców to jeden z najgorszych koszmarów. Uniemożliwia nam normalne poruszanie się i przez to nie możemy spać. To właśnie podczas ostrego bólu pleców pomaga suche ciepło, które zapewnia stopniowe uwalnianie zesztywniałych mięśni, dzięki czemu stopniowo ustępuje blokada pleców.

Ten pas pomaga doskonale ogrzać dotknięty obszar. Poprawia się krążenie krwi, sztywność pleców mija i dochodzi do naturalnego procesu regeneracji.

 

JAK DZIAŁA LĘDŹWIOWA PODUSZKA ELEKTRYCZNA?

Elektryczna poduszka ogrzewająca zawiera włókna węglowe, które z czasem uwalniają terapeutyczne ciepło. Kompresja i ciepło nie tylko pomagają kontrolować i zmniejszać obrzęk stawów, ale także zwiększają krążenie krwi i tlenu w poszczególnych tkankach. Dzięki temu nie tylko likwiduje ból, ale także pomaga w naprawie uszkodzonych tkanek.

Zaleca się stosować profilaktycznie, chroni i łagodzi skutki wypadków. Dzięki 3 trybom mocy możesz dobrać stopień ogrzewania do swoich potrzeb.

 

DLA KOGO STWORZONA JEST PODUSZKA ELEKTRYCZNA?

 • Dla ludzi cierpiących na ból dolnej części pleców
 • Przy siedzącym trybie pracy
 • Przy ciężkiej fizycznej pracy
 • Przy aktywności fizycznej
 • Przy aktywnym spędzaniu czasu

 

pas rozgrzewający na kręgosłup

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Specjalna lędźwiowa poduszka elektryczna wykonana jest z najwyższej jakości i mocnych materiałów dla maksymalnego efektu. Wydajny element grzejny zapewnia szybkie nagrzewanie i stabilną moc grzewczą. Specjalna konstrukcja terapeutyczna doskonale dopasowuje się i zapewnia niezbędne wsparcie.

 

PROSTA OBSŁUGA

Korzystanie z pasa rozgrzewającego jest łatwe i szybkie. Wystarczy go założyć, włączyć i wybrać poziom grzania. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i trwały. Wewnętrzny materiał amortyzujący zapewnia bardzo wygodne noszenie. Pas biodrowy przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 90-minutowa funkcja automatycznego wyłączania i ochrona przed przegrzaniem zapewnia bezpieczne i proste użytkowanie.

 

SKUTECZNA TERAPIA I PROFILAKTYKA

Lędźwiowa poduszka elektryczna nadaje się do długotrwałego stosowania jako skuteczna terapia na ból pleców, ale również profilaktycznie. Poduszki należy używać w ciągu dnia. Dla skutecznego leczenia polecamy również poduszkę ortopedyczną do siedzenia lub ergonomiczną podpórkę pod plecy.


pas rozgrzewający na nerki

PARAMETRY TECHNICZNE

 • MIĘKKA I PRZYJEMNA W DOTYKU
 • Wymiary ogrzewanej części: 29cm x 69 cm
 • Wykonana z wysokiej jakości poliestru
 • 3 stopnie grzania
 • Wymiary: około 125 cm
 • Automatyczne wyłączenie po 90 minutach

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

PORZĄDNY MASAŻER SHIATSU

 

masażer shiatsu

 

Profesjonalny masażer shiatsu do doskonałego i głębokiego masażu wszystkich partii mięśniowych. Jeśli cierpisz na ból szyi, mięśni, nóg, stóp, jesteś aktywnym sportowcem lub uwielbiasz masaż relaksacyjny, to urządzenie jest specjalnie dla Ciebie. Od teraz zawsze i wszędzie będziesz mógł zrobić sobie błogi masaż.

 

 

WYJĄTKOWA PODUSZKA MASUJĄCA ELEKTRYCZNA DO SIEDZENIA

 

poduszka masująca elektryczna do siedzenia

 

Wypróbuj przyjemną termiczną poduszkę masującą do siedzenia, a od razu poczujesz ulgę w bólu towarzyszącym wielu dolegliwościom kręgosłupa, kości ogonowej, hemoroidom, kości miednicy czy różnym stanom pooperacyjnym.

 

 

DOSKONAŁY MASAŻER DO STÓP

 

masażer do stóp

 

Wypróbuj rewelacyjny masażer do stóp, a w ciągu kilku minut poczujesz ulgę w bólu stóp spowodowanym całodzienną pracą, podróżą lub zakupami.

 

 

SKUTECZNY MASAŻER DO NÓG Z KOMPRESJĄ POWIETRZNĄ

 

masażer do nóg z kompresją powietrzną

 

Poznaj skuteczny masażer nóg z kompresją powietrznąktóry zapewnia wysokiej jakości pielęgnację i leczenie nóg. Zapewnia kompletny, relaksujący i regenerujący masaż, łagodząc zmęczenie i dyskomfort stóp oraz poprawiając krążenie krwi.

 

 

MOCNA  MATA MASUJĄCA

 

mata masująca - masujący materac

 

Poznaj tę wspaniałą matę masującą - materac masujący do doskonałego i głębokiego masażu wszystkich partii mięśniowych. Jeśli cierpisz na bóle karku, pleców i ramion, jesteś aktywnym sportowcem lub uwielbiasz relaksujący masaż, to urządzenie jest właśnie dla Ciebie. Od teraz możesz oddać się dobroczynnemu masażowi zawsze i wszędzie.

 

 

PROFESJONALNY MASAŻER DO OCZU NA BÓL I ZMĘCZENIE OCZU I GŁOWY

 

masażer do oczu na ból i zmęczenie oczu i głowy

 

Poznaj te wyjątkowe okulary do masażu z wyjątkowym masażem wibracyjnym. Przeznaczone są na problemy z oczami i bólami głowy, migrenami, zespołem suchego oka, ale także do masażu relaksacyjnego.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: