DWUPAK - WKŁADKI NA PŁASKOSTOPIE – WSPARCIE ŁUKU STOPY

Kod: DA25519081
129,95 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznajcie unikatowe wkładki wspierające, które przeznaczone są przy problemach z płaskostopiem, płaskostopiem poprzecznym, bólem i częstym uczuciem zmęczenia nóg.

Ergonomiczny kształt wspiera szybką regenerację i pomaga zapobiegać dalszym problemom. Ich regularne stosowanie zmniejsza ból i podnosi łuk stopy czym przynosi ulgę Twoim zmęczonym stopom.

Wkładki są uniwersalne, odpowiednie dla kobiet i mężczyzn, dla różnych wielkości stóp. Przywroć sobie radość z ruchu, rozpieszczaj swoje nogi. Pomogą Ci te wyjątkowe wkładki na płaskostopie.


 

NASZA WSKAZÓWKA 

Tu znajdziecie zestaw 4 par wkładek ortopedycznych z pianki memory z darmową dostawą.

Jeśli męczy was ból nóg, ulgę przyniesie wam relaksujący masaż. Tu znajdziecie unikatowy masażer.

W przypadku problemów z płaskostopiem, z płaskostopiem poprzecznym albo jako relaksujący masaż stóp wypróbujcie matę do akupresury albo separator na haluksy.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

UNIKATOWE WKŁADKI NA PŁASKOSTOPIE

Specjalne poduszki masujące mają za zadanie skutecznie wspierać łuk stopy. Właściwa postawa podczas chodzenia i stania pomaga złagodzić ból, przyspiesza naturalną regenerację i łagodzi uczucie zmęczenie. Ruch będzie stabilniejszy i przyjemniejszy.

  • Na płaskostopie, płaskostopie poprzeczne i przy problemach z łukiem stopy
  • Przy uczuciu ciężkich i zmęczonych nóg
  • Na ból i uczucie pieczenia
  • Idealne do każdego rodzaju butów

 wkładki ortopedyczne

 

PRZY BÓLACH NÓG

Specjalne poduszki wspierają stopę i pomagają amortyzować wstrząsy przy każdym kroku.

 

ODPOWIEDNIE DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Ta wyjątkowa podpora łuku stopy jest uniwersalna, odpowiednia dla kobiet i mężczyzn. Równocześnie utrzymują się na miejscu, aby skutecznie wspierać stopy.

 

PASUJĄ DO KAŻDEGO RODZAJU BUTÓW

Wkładki możecie nosić w każdym rodzaju obuwia przez cały dzień, ale również w trakcie uprawniania sportów czy w pracy. Pasują do butów codziennych, sportowych, pracowniczych, dla kobiet i mężczyzn. Są bardzo wygodne i doskonale masują wasze stopy.

 

płaskostopie wkładki

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA  ŻYWOTNOŚĆ

Wkładki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują funkcjonalność i długą żywotność produktu. Specjalna konstrukcja zapewnia odpowiedni kszałt i działanie nawet po wielokrotnym i intensywnym użytkowaniu. Wkładki są wykonane z antybakteryjnego, impregnowanego materiału, który zapewania ochronę przed poceniem się stóp.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: