Tenderizer - urządzenie do rozbijania mięsa z wtryskiwaczem marynaty

Kod: DS28893535
94,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy zmiękczacz do mięsa z wtryskiwaczem do marynaty, który sprawi, że Twoje steki i pieczone mięso będą aż o 40 % smaczniejsze i bardziej soczyste.

Idealnie ostre igły ze stali nierdzewnej łamią włókna w mięsie, dzięki czemu przygotowywane mięso będzie bardziej miękkie. Utworzone kanały umożliwiają szybsze i delikatniejsze przygotowanie mięsa.

Specjalna wstrzykiwarka napełnia mięso od środka marynatą, dzięki czemu będzie smaczniejsze i bardziej soczyste. Dzięki temu zmiękczaczowi Twoje steki będą nawet o 40% bardziej aromatyczne i soczyste.

Z tym urządzeniem do rozbijania mięsa zapewnisz sobie doskonałe doznania kulinarne i staniesz się gwiazdą każdego grilla. Nadaje się również do przygotowania pieczeni mięsnych. Najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsza technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

TENDERIZER DO SZYBSZEGO I DELIKATNIEJSZEGO PRZYGOTOWANIA MIĘSA

Zapomnij o stukaniu, hałasie i rozpryskiwaniu soku z mięsa. Odkryj bardziej nowoczesny sposób. Tenderizer do mięsa pomoże Ci w mgnieniu oka przygotować najsmaczniejsze dania. Specjalne igły ze stali nierdzewnej przebijają włókna i tworzą w nich kanały temperaturowe. Skróci to czas potrzebny na przygotowanie, a mięso będzie upieczone równomiernie.


nakłuwacz do mięsa

 

DOSKONAŁE DOZNANIE GASTRONOMICZNE

To wyjątkowe urządzenie sprawi, że zabłyśniesz na każdym grillu. Twoje mięso będzie smakowało o niebo lepiej. Mięso będzie idealnie soczyste i aromatyczne. Podaruj sobie doskonałe doznania kulinarne. Dzięki temu zmiękczaczowi Twoje steki będą nawet o 40% bardziej aromatyczne i soczyste.

 

DO WSZYSTKICH RODZAJÓW MIĘS

Urządzenie do rozbijania mięsa można stosować do wszystkich rodzajów mięsa bez kości. Dobrze radzi sobie ze stekami wołowymi, grillowanymi piersiami z kurczaka, pieczoną karkówką i dowolnym mięsem. Idealnie nadaje się do wszelkich pieczonych lub grillowanych mięs.

 

JAK DZIAŁA TENDERIZER?

Urządznie zawiera specjalnie zaostrzone igły ze stali nierdzewnej, które błyskawicznie przekłuwają mięso. Spowoduje to napowietrzenie i skrócenie włókien mięsa. Mięso będzie delikatniejsze, bardziej miękkie, ale nadal będzie dobrze zachowywać swój kształt. Dzięki igłom wstrzykniesz marynatę bezpośrednio do środka. W ten sposób mięso lepiej wchłania przyprawy i marynaty.


nakłuwacz do miesa

 

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Igły wprowadzane są do mięsa dopiero po naciśnięciu urządzenia, a po podniesieniu automatycznie cofną się, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo jego użytkowania.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tej wyjątkowej maszynki do mięsa wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz technologię produkcji premium, co gwarantuje funkcjonalność i długowieczność produktu. Specjalna konstrukcja sprawia, że ​​jest naprawdę łatwy w użyciu.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • maksymalna objętość pojemnika na marynatę to 90 ml
  • idealna pomoc w kuchni
  • idealne zastępstwo tłuczka do mięsa
  • rozbijecie mięso bez hałasu, tłuczenia i zmęczenia
  • łatwe do mycia
  • materiał: stal nierdzewna i plastik

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: