Przenośny samochodowy ekspres do kawy

Kod: DS49573146
Promocja Polecane
208,67 zł / szt.
Aktualnie niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Przenośny ekspres do kawy pomoże przygotować pyszną świeżą kawę. Na wędrówkę, w samochodzie, w pociągu, na pikniku lub gdzie indziej. Dzięki temu przenośnemu ekspresowi do kawy możesz przygotować pyszną świeżą kawę dosłownie w każdym miejscu.

Ekspres do kawy jest bardzo kompaktowy, dzięki czemu wygodnie mieści się w walizce lub torbie, a do parzenia kawy nie potrzebujesz żadnych baterii.

Wszystko czego potrzebujesz to ulubiona kawa mielona i gorąca woda. Pyszną kawę robisz naciskając tłok.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiega parowaniu szyb samochodowych.

Kup praktyczny organizer na fotel samochodowy, który zapewni Ci porządek i mnóstwo miejsca do odkładania rzeczy.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY PRZENOŚNY EKSPRES DO KAWY

Wyjątkowy podróżny, przenośny ekspres do kawy daje możliwość błyskawicznego przygotowania pysznej kawy w dowolnym miejscu.

Ten przenośny ekspres do kawy został zaprojektowany tak, abyś mógł cieszyć się pyszną kawą w dowolnym miejscu i czasie. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, w samochodzie, w samolocie, na trasie czy w biurze - od teraz będziesz mógł cieszyć się najlepszą kawą o każdej porze.

Dzięki opatentowanej konstrukcji ekspres do kawy utrzymuje gorącą wodę przez bardzo długi czas. Ponadto ekspres do kawy jest bardzo lekki, kompaktowy i przenośny. Wszystkie te cechy sprawiają, że od teraz będzie to Twój ulubiony towarzysz podróży.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Przenośny ekspres do kawy wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i funkcjonalność produktu. Ponadto zastosowane tworzywo sztuczne jest wykonane z wysokiej jakości, nieszkodliwego tworzywa sztucznego.

 

handpresso

 

DOSKONAŁY DESIGN

Lekka waga i łatwe do przenoszenia wymiary sprawiają, że jest wygodny w użyciu w dowolnym miejscu. Idealny towarzysz na wędrówki, biwakowanie, podróże, wędkowanie lub w biurze. Ponadto ekspres ma nowoczesny i stylowy wygląd.

 

INNOWACYJNY I MOCNY

Łatwość obsługi przenośnego ekspresu do kawy wynika z jego innowacyjnej konstrukcji. Niewielka ilość wody jest wstrzykiwana do pojemnika z kawą za pomocą półautomatycznego tłoka. Po kilku naciśnięciach osiągane jest optymalne ciśnienie ekstrakcji i z eskpresu wypływa pyszna i aromatyczna kawa.

 

Jak przygotować kawę za pomocą samochodowego ekspresu do kawy?

 • Zdejmij mniejszą pokrywkę, która może służyć również jako kubek. Odkręć część dociskową, która znajduje się pod nakrętką. Wyjmij pojemnik na kawę mieloną, odkręcić go i wsyp zmieloną kawę, dociśnij miarką. Nie przepełniaj pojemnika.
 • Przykręć pojemnik z powrotem i włóż dłuższą część do przestrzeni ciśnieniowej. Wkręć powstałą część w tłok. Ponadto nie zakrywaj górnej części, możesz użyć pokrywki jako kubka lub umieścić inny kubek pod wylotem ekspresu do kawy.
 • Teraz odkręć większy pojemnik na wodę (z drugiej strony ekspresu) i napełnij go gorącą wodą, aż do gwintu. Przykręć go z powrotem do ekspresu do kawy i mocno dokręć.
 • Przekręć koło do pozycji OPEN, tłok wysunie się i ekspres do kawy uruchomi się.
 • Obróć ekspres do kawy tak, aby pojemnik z gorącą wodą znalazł się na górze. Umieść pokrywkę ekspresu do kawy lub ulubiony kubek pod wylotem ekspresu do kawy. Przez wielokrotne naciskanie tłoka kawa zaczyna wypływać.

 

ekspres do kawy samochodowy

CZYSZCZENIE EKSPRESU

Ekspres można myć wodą i zwykłymi detergentami. Zalecamy mycie przed pierwszym i po każdym kolejnym użyciu. Po umyciu pozostaw poszczególne części do wyschnięcia lub wytrzyj suchą szmatką.

 

ZAWARTOŚĆ

 • 1 x przenośny ekspres do kawy
 • 1 x instrukcja obsługi

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Kolor: czarny
 • Wymiary: 19,5 x 5,5 cm
 • Objętość pojemnika na wodę: 150 ml
 • Objętość pojemnika na kawę - kubka: 100 ml

 

 

Wideo:

 


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: