Obroża treningowa dla psa

Kod: DS21193901
223,35 zł –11 %
obroża zapobiegająca szczekaniu
223,35 zł –11 % 198,75 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wysokiej jakości obrożę antyszczekową, która oduczy Twojego psa ciągłego szczekania. Koniec z niezadowolonymi sąsiadami, bezsennymi nocami i nerwowością wywołaną przez nieustanne szczekanie psa.

Obroża antyszczekowa wykorzystuje specjalną technologię dźwięku i wibracji, która uruchomi się dopiero wtedy, gdy pies zaczyna szczekać. Nie sprawia to psu bólu, jest to tylko dla niego nieprzyjemne. Po chwili pies nauczy się, że dźwięk wyzwala jego własne szczekanie. Obroża nie uruchamia się przy szczekaniu innych psów.

Idealne, humanitarne i skuteczne rozwiązanie problemów związanych ze szczekaniem. Możesz jej używać wszędzie. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji nadaje się dla prawie wszystkich psów. Dzięki regulowanej intensywności i różnym trybom pies nie przyzwyczai się do dźwięku.

Najwyższej jakości materiały oraz opatentowana technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu. Poznaj innowacyjny sposób tresowania psów. Pomoże Ci w tym nowoczesna technologia.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny zestaw smycz do biegania z psem + świecąca obroża dla psa z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Tu znajdziesz zestaw dwóch rękawic wyczesujących sierść psów i kotów z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Jeśli masz ukochanego zwierzaka, to niezastąpiona będzie dla Ciebie samoczyszcząca się szczotka na sierść. Oszczędzi Twoje nerwy, czas i pieniądze.

Na szybkie i proste sprzątanie proponujemy mop z dozownikiem, którym szybko posprzątasz bałagan po Twoim zwierzaku.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA TRENINGOWA OBROŻA ANTYSZCZEKOWA

Czy Twój zwierzak ciągle szczeka? Masz problemy z sąsiadami? Czy jesteś zdenerwowany i zirytowany? Czy pies nie pozwola ci spać w nocy? Mamy dla Ciebie to wspaniałe rozwiązanie. Unikalna obroża przeciw szczekaniu i wyciu może szybko i bezboleśnie oduczyć Twojego psa denerwującego nawyku.

  • Skutecznie rozwiązuje problem szczekania
  • Najnowocześniejsza technologia soniczna
  • Nie sprawia psu bólu
  • Wyjątkowy i stylowy dodatek dla waszego psa
  • Wysokiej jakości materiał i nowoczesna technologia produkcji

 

 skuteczna obroża antyszczekowa

 

SPECJALNA TECHNOLOGIA DŹWIĘKU I WIBRACJI

Ta wyjątkowa obroża antyszczekowa wykorzystuje najnowszą technologię ultradźwiękowych sygnałów i wibracji, które są nieprzyjemne dla psa. Po chwili pies dowiaduje się, że urządzenie uruchamia jego własne szczekanie. W ten sposób oduczy się szczekać.

 

MAKSYMALNIE SKUTECZNE I HUMANITARNE ROZWIĄZANIE

Ta obroża to bezpieczne i bezbolesne rozwiązanie jak oduczyć waszego psa szczekania. W przeciwieństwie do klasycznych obroży antyszczekowych, które wykorzystują impuls elektryczny nasze urządzenie wykorzystuje ultradźwięk i wibracje. Dźwięk wydawany przez obrożę nie jest niebezpieczny dla zwierząt. Pies szybko nauczy się, że obroża aktywuje się przy szczekaniu co pozwoli szybko oduczyć go ujadania.

 

JAK DZIAŁA OBROŻA ANTYSZCZEKOWA

Obrożę należy założyć tak, aby urządzenie znajdowało się dokładnie na krtani psa. Gdy tylko pies zaczyna szczekać, wibracje krtani uruchamiają urządzenie. Urządzenie reaguje tylko na wibracje krtani psa, więc szczekanie innego psa go nie uruchomi, a Twój pies nie zostanie skarcony za złe zachowanie innego zwierzaka. Obroża jest bardzo lekka i niewielka, w żaden sposób nie będzie przeszkadzać psu. Dźwięk wydawany przez urządzenie jest dla psa nieprzyjemny,  ten wkrótce rozpozna związek między szczekaniem a uruchomieniem obroży i nauczy się ograniczać szczekanie.

 

obroża treningowa antyszczekowa

 

PROSTA OBSŁUGA

Obsługa tej obroży jest niezwykle prosta i łatwa. System pozwala na ustawienie wrażliwości urządzenia. Regulowana obroża wykonana jest z elastycznego materiału.

 

WYGODNA DLA WIĘKSZOŚCI PSÓW

Rozmiar obroży można dostosować do większości ras psów. Wykonana jest z elastycznego, regulowanego materiału, jest lekka i nie przeszkadza w noszeniu. Dzięki regulowanej intensywności i różnym trybom pies nie przyzwyczai się do dźwięku.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tej obroży antyszczekowej użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej konstrukcji, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możecie być pewni, że obroża będzie wytrzymała.

 

Stosować u zwierząt o wadze od 5 kg do 50 kg. Dla zbyt małych psów impuls wysyłany przez urządzenie może być zbyt silny, dla zwierząt zbyt dużych zbyt słaby.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.