Profesjonalny odstraszacz kleszczy i pcheł na obrożę dla psa i kota

Kod: DS34554830
111,29 zł / szt
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza kleszcze i pchły. Można go przymocować do dowolnej obroży i jest przeznaczony dla wszystkich psów i kotów.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów, cicho i nietoksycznie ochroni Twojego zwierzaka przed kleszczami i pchłami. Specjalne sygnały ultradźwiękowe wpływają na układ nerwowy owada. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Kleszcz i pchły nie mogą namierzyć zywiciela.

Unikalna, opatentowana konstrukcja zapewnia, że środek odstraszający jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla kotów, psów, dzieci i dorosłych. Specjalne fale ultradźwiękowe działają tylko na owady. To niezwykle skuteczne, szybkie, proste i wygodne rowiązanie problemu kleszczy i pcheł.

Najwyższej jakości materiały oraz opatentowana technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu. Odkryj innowacyjny sposób ochrony psów i kotów. Pomoże Ci w tym nowoczesna soniczna technologia ultradźwiękowa.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziecie wygodny zestaw smycz do biegania z psem + świecąca obroża dla psa z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Tu znajdziecie zestaw dwóch rękawic wyczesujących sierść psów i kotów z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Jeśli masz ukochanego zwierzaka, to niezastąpiona będzie dla Ciebie samoczyszcząca się szczotka na sierść. Oszczędzi wasze nerwy, czas i pieniądze.

Na szybkie i proste sprzątanie proponujemy mop z dozownikiem, którym szybko posprzątacie bałagan po waszym zwierzaku.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY ODSTRASZACZ KLESZCZY I PCHEŁ NA OBROŻĘ DLA PSÓW I KOTÓW

Szukasz rozwiązania, aby raz na zawsze poradzić sobie z natrętnymi pchłami? Chcesz pozbyć się kleszczy u swojego zwierzaka? Dajemy Ci rozwiązanie, które Ci w tym pomoże. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny.

  • Soniczna technologia ultradźwiękowa
  • Zamień obrożę na pole siłowe odstraszające szkodniki
  • Nietoksyczne, bez chemikaliów, bez trucizny
  • Na kleszcze, pchły i inne owady


ultradźwięki na kleszcze

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ KLESZCZY I PCHEŁ

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowszą technologię fal ultradźwiękowych, które bezgłośnie i nietoksycznie pozwolą ochronić Twojego zwierzaka w promieniu 6m2.

Sygnały wpływają na system nerwowy owadów. Wywołują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Szkodniki nie zaatakują waszego pupila, wręcz przeciwnie bedą chciały jak najszybciej od niego uciec.

Fale ultradźwiękowe sa niesłyszalne dla ludzi, psów i kotów i nie ma udowodnionego żadnego nagatywnego wpływu ich działania. Nie emituje żadnych zakłóceń, które miały by wpływ na urządzenia elektryczne znajdujące się w pobliżu.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób usuwania kleszczy i pcheł. Od teraz nie potrzebujesz już szkodliwych dla zdrowia toksycznych substancji. Po prostu włącz to urządzenie elektroniczne i obserwuj, jak może cicho i nietoksycznie chronić Twojego zwierzaka za pomocą nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów.


ultradźwięki na kleszcze dla psa

 

DLA WSZYSTKICH PSÓW I KOTÓW

Od teraz nie musicie się bać, że obroża odstraszająca nie będzie pasować na waszego pupila. Ten świetny odstraszacz możecie umieścić na każdej obroży. Pasuje na duże i małe psy oraz na wszystkie koty.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Przy produkcji tego odstraszacza kleszczy i pcheł na obrożę, były wykorzystane najnowocześniejsze materiały i opatentowany design, które zapewnią wam maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Macie pewność, że bedzie wytrzymały.

 zawieszka na kleszcze

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Zasilanie: bateria 1 x cr2032 (w zestawie)
  • Zasięg działania: około 6 m2
  • Frekwencja: 40 kHz +/- 10%
  • Wyprodukowane w Niemczech

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.