Strzyżenie psów

SZEROKA GAMA TRYMERÓW

Inwestycja w wysokiej jakości maszynkę do strzyżenia jest bardzo ważna podczas opieki nad futrzanym przyjacielem. Nie tylko pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na wizytę u profesjonalnego fryzjera, ale także pozwoli Ci dostosować długość i styl sierści Twojego psa do własnych preferencji.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę maszynek do strzyżenia specjalnie zaprojektowanych do strzyżenia psiej sierści. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fryzjerem, czy właścicielem zwierzęcia i chcesz strzyżyć swojego futrzanego przyjaciela, mamy idealne narzędzia do tego zadania.


 

Najczęściej sprzedawane

grzebień elektryczny
100,35 zł –34 %
Pierwotnie: 100,35 zł  (–34 %)
65,91 zł
maszynka do strzyżenia psów
169,23 zł –5 %
Profesjonalna maszynka do strzyżenia psów
Dostępne (>5 szt.)
DS31422007
Pierwotnie: 169,23 zł  (–5 %)
159,39 zł
2 pozycji razem

Cena

65160
165160
grzebień elektryczny
100,35 zł –34 %
65,91 zł

  Zapewnij swojemu zwierzakowi tylko najlepszą pielęgnację za pomocą uniwersalnego grzebienia elektrycznego. Elektryczny grzebień do strzyżenia psów to świetne...

DS12090185
maszynka do strzyżenia psów
169,23 zł –5 %
159,39 zł

  Poznaj wyjątkową maszynkę do strzyżenia psów do najbezpieczniejszego, szybkiego, bezbolesnego i wygodnego strzyżenia zwierząt domowych. Polecana przez ekspertów od...

DS31422007

W naszej ofercie znajdują się różne marki i modele, odpowiadające różnym potrzebom i budżetom. W naszej ofercie znajdziesz trymery przewodowe i bezprzewodowe, każda z nich ma swoje zalety. Trymery przewodowe są zwykle mocniejsze i bardziej niezawodne, co czyni je doskonałym wyborem do trudnych zadań związanych z pielęgnacją. Z drugiej strony bezprzewodowe maszynki do strzyżenia są wygodniejsze i przenośne, dzięki czemu możesz pielęgnować psa w drodze.

Oprócz rodzaju maszynki do strzyżenia ważne jest również, aby wziąć pod uwagę rozmiar i jakość ostrza. Różne rasy i rodzaje sierści mogą wymagać różnych rozmiarów ostrzy, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednie dla swojego psa. Nasze maszynki do strzyżenia są dostępne w różnych rozmiarach ostrzy i są wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić gładkie i równomierne cięcie.

* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.