Profesjonalna obroża antyszczekowa

Kod: DS19830815
144,22 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wysokiej jakości obrożę antyszczekową, która oduczy Twojego psa nieustannego szczekania. Nigdy więcej niezadowolonych sąsiadów, nigdy więcej budzenia w nocy czy złości z powodu szczekającego psa.

Obroża antyszczekowa wykorzystuje specjalną technologię ultradźwiękową, która uruchamia się dopiero wtedy, gdy pies zacznie szczekać. Nie sprawia to psu bólu, jest to tylko dla niego nieprzyjemne. Po chwili pies rozumie, że dźwięk wyzwala jego własne szczekanie. Obroża nie reaguje na szczekanie innych psów.

Idealne, humanitarne i skuteczne rozwiązanie problemów związanych ze szczekaniem. Możesz jej używać wszędzie. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji nadaje się dla prawie wszystkich psów. Dzięki regulowanej intensywności i różnym trybom pies nie przyzwyczai się do dźwięku.

Najwyższej jakości materiały oraz opatentowana technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu. Poznaj innowacyjny sposób tresowania psów. Pomoże Ci w tym nowoczesna technologia ultradźwiękowa.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny zestaw smycz do biegania z psem + świecąca obroża dla psa z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Tu znajdziesz zestaw dwóch rękawic wyczesujących sierść psów i kotów z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Jeśli masz ukochanego zwierzaka, to niezastąpiona będzie dla Ciebie samoczyszcząca się szczotka na sierść. Oszczędzi Twoje nerwy, czas i pieniądze.

Na szybkie i proste sprzątanie proponujemy mop z dozownikiem, którym szybko posprzątasz bałagan po Twoim zwierzaku.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA TRENINGOWA OBROŻA ANTYSZCZEKOWA

Czy Twój zwierzak ciągle szczeka? Masz problemy z sąsiadami? Czy jesteś zdenerwowany i zirytowany? Czy pies nie pozwola ci spać w nocy? Mamy dla Ciebie to wspaniałe rozwiązanie. Unikalna obroża przeciw szczekaniu i wyciu może szybko i bezboleśnie oduczyć Twojego psa denerwującego nawyku.

  • Skutecznie rozwiązuje problem szczekania
  • Najnowocześniejsza technologia ultrasoniczna
  • Nie sprawia psu bólu
  • Wyjątkowy i stylowy dodatek dla waszego psa
  • Wysokiej jakości materiał i nowoczesna technologia produkcji

 szczekanie psa

 

SPECJALNA TECHNOLOGIA ULTRADŹWIĘKOWA

Ta wyjątkowa obroża antyszczekowa wykorzystuje najnowocześniejszą technologię sygnałów ultradźwiękowych. Są one bardzo nieprzyjemne dla psa. Już po chwili pies rozumie, że obrożę aktywuje jego własne szczekanie. W ten sposób oduczy się szczekać.

 

MAKSYMALNIE SKUTECZNE I HUMANITARNE ROZWIĄZANIE

Ta obroża to bezpieczne i bezbolesne rozwiązanie jak oduczyć waszego psa szczekania. W przeciwieństwie do klasycznych obroży antyszczekowych, które wykorzystują impuls elektryczny nasze urządzenie wykorzystuje ultradźwięk. Ultradźwięk wydawany przez obrożę nie jest niebezpieczny dla zwierząt. Pies szybko nauczy się, że obroża aktywuje się przy szczekaniu co pozwoli szybko oduczyć go ujadania.

 

JAK DZIAŁA OBROŻA ANTYSZCZEKOWA

Obrożę należy założyć tak, aby urządzenie znajdowało się dokładnie na krtani psa. Gdy tylko pies zaczyna szczekać, wibracje krtani uruchamiają urządzenie. Urządzenie reaguje tylko na wibracje krtani psa, więc szczekanie innego psa go nie uruchomi, a Twój pies nie zostanie skarcony za złe zachowanie innego zwierzaka. Obroża jest bardzo lekka i niewielka, w żaden sposób nie będzie przeszkadzać psu. Dźwięk wydawany przez urządzenie jest dla psa nieprzyjemny,  ten wkrótce rozpozna związek między szczekaniem a uruchomieniem obroży i nauczy się ograniczać szczekanie.


obroża elektryczna dla psa

 

PROSTA OBSŁUGA

Sterowanie obrożą jest niezwykle wygodne i proste. System umożliwia regulację czułości urządzenia (przyciski LOW i HIGH) oraz wybór emitowanych dźwięków (AUDIBLE i ULTRASONIC), a także przycisk włączania i wyłączania czujnika. Regulowany obwód obroży to 20-40 cm (wykonana z elastycznego materiału).

 

WYGODNA DLA WIĘKSZOŚCI PSÓW

Rozmiar obroży można dostosować do większości ras psów. Wykonana jest z elastycznego, regulowanego materiału, jest lekka i nie przeszkadza w noszeniu. Dzięki regulowanej intensywności i różnym trybom pies nie przyzwyczai się do dźwięku.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tej obroży antyszczekowej użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej konstrukcji, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możecie być pewni, że obroża będzie wytrzymała.


jak oduczyć psa szczekania

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Regulowana wielkość obroży: 20-40 cm (wykonana z elastycznego materiału)
  • Zasilanie: bateria 2xAG10
  • Kolor: biały

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: