Porządna obroża elektryczna dla psa do tresury

Kod: DS70915226
184,07 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Skorzystaj z tej rewelacyjnej elektrycznej obroży treningowej dla psa, która została zaprojektowana z myślą o niezawodnym i efektywnym treningu i wychowaniu Twojego psa. Szybko i łatwo osiągniesz doskonałe rezultaty.

Szukasz szybkiego i skutecznego sposobu na wytresowanie swojego czworonożnego pupila? Załóż psu rewolucyjną obrożę treningową, a następnie użyj kontrolera i poleceń głosowych, aby nauczyć psa współpracy i posłuszeństwa.

Elektryczna obroża dla psa to skuteczna obroża treningowa, a jej stosowanie jest najskuteczniejszą metodą treningu psa. Ponadto jej stosowanie jest maksymalnie bezpieczne, proste i wygodne.

Obroża jest uniwersalna, odpowiednia dla wszystkich ras, ponieważ może precyzyjnie dopasować się do obwodu szyi psa - od 20 do 50 cm.

Ważnym czynnikiem jest zasięg tej elektrycznej obroży dla psa do 200 m, co pozwala na jej skuteczne zastosowanie nie tylko na podwórku, ale także w parku czy na innych otwartych przestrzeniach.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny zestaw Smycz do biegania z psem + Świecąca obroża dla psa, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Tu znajdziesz zestaw dwóch rękawic wyczesujących sierść psów i kotów z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Jeśli masz ukochanego zwierzaka, to niezastąpiona będzie dla Ciebie samoczyszcząca się szczotka na sierść. Oszczędzi Twoje nerwy, czas i pieniądze.

Na szybkie i proste sprzątanie proponujemy mop z dozownikiem, którym szybko posprzątasz bałagan po swoim zwierzaku.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 OBROŻA ELEKTRYCZNA DLA PSA TRENINGOWA

 • Praktyczna i przydatna pomoc w szkoleniu psów
 • Unikalne urządzenie z sygnałem dźwiękowym, światłem, wibracją i statycznym impulsem elektrycznym
 • Skuteczny zasięg do 200 m
 • Przeznaczony do szkolenia psów - do opanowania podstawowych poleceń
 • Jej użytkowanie jest bezpieczne - dzięki funkcji automatycznego zatrzymania drgań i porażenia prądem nie dotyka bezpośrednio skóry psa
 • Regulowany obwód - obroża: 20 - 50 cm
 • Waga psa nie jest ograniczeniem w użytkowaniu

 

obroża-elektryczna

 

CO JEST TAJEMNICĄ SUKCESU?

Ta wyjątkowa obroża treningowa wykorzystuje najskuteczniejszą metodę szkolenia psa. Obroża jest używana jednocześnie z komendami głosowymi trenera - właściciela psa. Pies szybko uczy się reagować na wibracje i impulsy elektryczne mające na celu ostrzeganie psa, że ​​robi coś, czego nie powinien. Z biegiem czasu Twój pies faktycznie zareaguje, nawet bez użycia impulsów elektrycznych, tylko na polecenie.

 

JAK UŻYWAĆ ELEKTRYCZNEJ OBROŻY DLA PSA?

Trening z elektroniczną obrożą dla psa jest naprawdę prosty i może go wykonać każdy. Główną zasadą jest wydanie psu polecenia, a jeśli go nie wykona, ostrzeżesz go delikatnym sygnałem, że jeszcze nie wykonał polecenia. Po pewnym czasie staje się to nawykiem i pies zacznie cię słuchać.

Ponieważ sygnały wykonywane ręką są również wykorzystywane w treningu psa, dzięki obroży treningowej możesz nauczyć  psa reagować na te komendy na odległość 200 m. Wystarczy założyć psu obrożę treningową i można rozpocząć trening.

 

obroża-eletryczna-dla-psa

 

IDEALNY I BEZPIECZNY TRENING PSA

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważnym czynnikiem dla każdego właściciela psa. Ta rewolucyjna elektryczna obroża treningowa dla psów została zaprojektowana tak, aby była naprawdę bezpieczna. Podczas używania obroża nie musi bezpośrednio dotykać skóry psa. Jednocześnie urządzenie to zawiera funkcję automatycznego zatrzymania wibracji i impulsów elektrycznych.

 

ODPOWIEDNIA DLA WSZYSTKICH RAS PSÓW

Również  Ty możesz bardzo łatwo wytresować swojego czworonożnego zwierzaka. O używaniu obroży treningowej decyduje nie waga psa, ale obwód szyi, gdzie obrożę można dostosować do obwodu 20 - 50 cm.

 

ELEKTRYCZNA OBROŻA DO TRESURY O ZASIĘGU DO 200 M

Pogłęb swoją relację z psem - jest to również bardzo ważne dla właściciela psa - i naucz go przestrzegania zasad i szybkiego rozumienia komendy nawet z większej odległości za pomocą pilota. Ta wyjątkowa obroża treningowa pozwoli Ci wydawać polecenia na duże odległości do 200 m za pomocą łagodnych, statycznych impulsów elektrycznych i wibracji.

 

obroża-dla-psa-elektryczna

 

PARAMETRY TECHNICZNE

Zawartość opakowania: pilot, odbiornik, baterie, dioda, zapasowa wtyczka elektrody i instrukcja obsługi:

Pilot

 • wymiary: 120 x 25 x 45 mm
 • zasilanie: bateria 9 V
 • wyciągana antena: zasięg do 200 m
 • funkcje: sygnały dźwiękowe i świetlne, wibracje i impulsy elektryczne
 • światło w nocy

Obroża

 • wymiary: regulowany obwód: 20 - 50 cm
 • odbornik: 43 x 68 x 38 mm
 • zasilanie: 2 x bateria 1,5 V AAA

 

 


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

WYRZUTNIA PIŁEK DLA PSA

wyrzutnia piłek dla psa

Nasze psy uszcześliwiają nas codziennie. Za te wszystkie cudowne chwile lubimy odwdzięczać się długimi spacerami połączonymi z rzucaniem piłki, które pieski kochają . Jeśli nie jesteś mistrzem rzucania, ta wyrzutnia do piłek sprawi, że staniesz się nim w oka mgnieniu.

 

 

WYJĄTKOWA TRENINGOWA OBROŻA ANTYSZCZEKOWA

 

obroża treningowa dla psa

 

Poznaj wysokiej jakości obrożę antyszczekową, która oduczy Twojego psa ciągłego szczekania. Koniec z niezadowolonymi sąsiadami, bezsennymi nocami i nerwowością wywołaną przez nieustanne szczekanie psa.

 

 

ŚWIECĄCA OBROŻA DLA PSA

 

świecąca obroża dla psa

 

Nie stresuj się, jeśli Twój czworonożny zwierzak zgubi się na spacerze w ciemnym parku - kup świecącą obrożę LEDObroża niezawodnie chroni psa lub kota przed nieuwagą kierowców. Dodatkowo Twój czworonożny przyjaciel zawsze będzie widoczny. Dzięki dobrej jakości i mocy światła Twój piesek będzie widoczny z odległości aż 400 metrów.

 

 

WYJĄTKOWA SPORTOWA SMYCZ DO BIEGANIA Z PSEM

 

smycz do biegania z psem z amortyzatorem

 

Wysokiej jakości smycz do biegania z psem jest wyjątkowym produktem dla każdego sportowca. Dzięki specjalnej elastycznej części smycz stopniowo się napina, dzięki czemu nie dochodzi do rozdarcia, szarpania czy kontuzji. Jest wystarczająco długa i wygodna w użyciu. Jest przeznaczona do biegania, jazdy na rowerze, pieszych wędrówek, spacerów i innych aktywności.

 

 

WYJĄTKOWY ODSTRASZACZ KLESZCZY I PCHEŁ NA OBROŻĘ DLA PSÓW I KOTÓW

 

odstraszacz kleszczy i pcheł na obrożę dla psa i kota

 

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza kleszcze i pchły. Można go przymocować do dowolnej obroży i jest przeznaczony dla wszystkich psów i kotów.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: