Niezawodna obroża z GPS dla psa i kota

Kod: DS25692273
285,27 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj niezawodną obrożę GPS dla psa i kota i zyskaj doskonały wgląd w ruchy swojego czworonożnego pupila.

Ta wyjątkowa obroża GPS ma konstrukcję przyjazną dla zwierząt, dzięki czemu możesz liczyć na to, że noszenie jej w żaden sposób nie zagrozi Twojemu pupilowi.

Wyjątkową obrożę GPS dla psów i kotów wystarczy założyć na szyję psa lub kota, a będziesz mógł śledzić każdy jego ruch bezpośrednio na swoim telefonie komórkowym.

Historia ruchu Twojego pupila również będzie dla Ciebie dostępna. Kolejną wyjątkową funkcją jest możliwość ustawienia wirtualnego ogrodzenia. Jeśli Twój pupil przekroczy granice zaznaczonego terytorium, dowiesz się o tym bardzo łatwo w aplikacji mobilnej.

Korzystanie z obroży GPS jest niezawodne, ponieważ jest ona w pełni funkcjonalna nawet podczas deszczu.


 

NASZA WSKAZÓWKA 

Tutaj znajdziesz wygodny zestaw Smycz do biegania z psem + Świecąca obroża dla psa, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Tu znajdziesz zestaw dwóch rękawic wyczesujących sierść psów i kotów z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Jeśli masz ukochanego zwierzaka, to niezastąpiona będzie dla ciebie samoczyszcząca się szczotka na sierść. Oszczędzi twoje nerwy, czas i pieniądze.

Na szybkie i proste sprzątanie proponujemy mop z dozownikiem, którym szybko posprzątasz bałagan po swoim zwierzaku.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNA OBROŻA Z GPS DLA PSA I KOTA

Nie chcesz sobie wyobrażać, że Twój pupil mógłby się zgubić? Takim nieszczęściom faktycznie lepiej zapobiegać. Dzięki praktycznej obroży z GPS dla psa i kota możesz zabezpieczyć swojego pupila bardzo wygodnie, elegancko i niezawodnie.

 • pilnowanie psów i kotów
 • długi czas czuwania
 • szybkie ładowanie
 • odporna na deszcz
 • wirtualne ogrodzenie

 

lokalizator-dla-psa

 

OCHRONA DOMOWYCH ZWIERZAKÓW

Dzięki wyjątkowej obroży GPS będziesz wiedział gdzie jest Twój piesek lub kotek w każdym momencie dnia. Jest to bardzo proste. Wystarczy, że założysz obrożę, a natychmiast będziesz mógł śledzić ruchy swojego pupila na swoim telefonie komórkowym.

W telefonie komórkowym możesz również prześledzić historię ruchu zwierzaka.

 

SZYBKIE ŁADOWANIE

Ładowanie poręcznej obroży GPS dla psów i kotów jest bardzo szybkie. Obroża GPS jest ładowana za pomocą ładowania magnetycznego. Do tego ładowania przydatny jest dołączony kabel ładujący.

 

DŁUGI CZAS CZUWANIA

Pilnowanie Twojego pupila będzie rzeczywiście bardzo niezawodne, ponieważ czas czuwania tej wyjątkowej obroży GPS wynosi aż 10 godzin. Obserwowanie swojego psa lub kota będzie absolutnie wygodne i łatwe. Otrzymasz niezbędny wgląd w ruchy swojego pupila.

 

obroża-z-gps

 

ODPORNA NA DESZCZ

Bardzo praktyczną cechą tego produktu jest jego wyjątkowa odporność na deszcz. Nie będziesz musiał się martwić o niesprzyjającą pogodę. Obroża z lokalizatorem GPS będzie funkcjonalna nawet wtedy, gdy na zewnątrz będzie padał deszcz. Czuwanie nad swoim pupilem nie będzie w żaden sposób ograniczone. Zawsze będziesz mógł polegać na swojej obroży GPS dla psów i kotów.

 

KONFIGURACJA WIRTUALNEGO OGRODZENIA

Dzięki tej specjalnej obroży i lokalizatorowi GPS dla psów i kotów możesz zaznaczyć granice swojej posesji dzięki funkcji ustawiania wirtualnego ogrodzenia. Jeśli Twój zwierzak opuści teren, dowiesz się o tym bardzo łatwo w swojej aplikacji mobilnej.

 

PROJEKT PRZYJAZNY DLA ZWIERZĄT

Tworząc tę wyjątkową obrożę GPS, jej producenci pomyśleli nie tylko o potrzebach Ciebie jako właściciela zwierzęcia, ale przede wszystkim o samych zwierzętach. Charakterystyczny dla tego urządzenia design pet friendly oznacza, że zostało ono zaprojektowane w taki sposób, aby było jak najbardziej naturalne dla zwierząt.

 

lokalizator-dla-kota

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 • Rozmiar: 53,3 x 23 x 29 mm
 • Materiał: PC + metal
 • Interfejs ładowania: stykowe ładowanie magnetyczne
 • Typ pozycjonowania: GPS + AGPS + WIFI + stacja bazowa
 • Pojemność baterii: 500 mAh
 • Czas działania: ok. 5 - 10 dni
 • Czas ładowania: ok. 2 godziny
 • Dokładność pozycjonowania : 5 m
 • Zawartość opakowania: 1 x lokalizator GPS, 1 x obroża, 1 x kabel do ładowania

 

NASZA WSKAZÓWKA 

WYJĄTKOWY DZIECIĘCY SMARTWATCH Z GPS

 

smartwatch dla dziecka z GPS

 

Poznaj ten wyjątkowy inteligentny zegarek z lokalizatorem GPS, który zostały zaprojektowany z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa Twoich dzieci. Zegarek posiada wszystkie niezbędne funkcje, w tym połączenia, przyciski SOS, aparat i nie tylko.

 

 

REWELACYJNY LOKALIZATOR KLUCZY BLUETOOTH

 

lokalizator kluczy gps

 

Wypróbuj doskonał lokalizator kluczy bluetooth, a znajdziesz klucze w mgnieniu oka. Ponadto pomoże Ci zlokalizować telefon komórkowy lub inne przedmioty, takie jak plecak, walizka, torebka itp.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI KRÓTKOFALÓWKI

 

krótkofalówki

 

Odkryj wyjątkowe krótkofalówki wysokiej jakości, które łączą w sobie niebanalny design i łatwość obsługi.

 

 

FANTASTYCZNY SMARTWATCH

 

smartwatch

 

Poznaj popularny smartwatch, dzięki któremu poprawisz swój styl życia. Dzięki niemu sprawdzisz stan swojego zdrowia, a jednocześnie będziesz mógł korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji dzięki połączeniu z telefonem komórkowym.

 

 

NIEZAWODNY I BEZPIECZNY ALARM OSOBISTY

 

alarm osobisty

 

Mini kieszonkowy alarm osobisty to niezawodna pomoc dla osób potrzebujących natychmiastowej pomocy. Możesz mieć go zawsze przy sobie w nagłych wypadkach, ponieważ ma formę breloczka do kluczy. Wydaje głośny dźwięk, który może zwrócić na siebie uwagę nawet z dużej odległości.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: