Leniwy kubek Deluxe - samomieszający kubek

Kod: DS35688510
Promocja Polecane
100,43 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten praktyczny, samomieszający się - leniwy kubek, który jest przeznaczony dla wszystkich osób kochających komfort i wygodę. Ten wspaniały pomocnik błyskawicznie i dokładnie wymiesza Twój ulubiony napój. Czy to kawa, herbata czy inny napój, kubek na polecenie wykona za Ciebie całą robotę, a Ty po prostu będziesz cieszyć się przyjemnym smakiem i słodkim nic nie robieniem.

Ten praktyczny, leniwy kubek sam miesza napój, wystarczy nacisnąć przycisk na jego uchu, a silnik na dnie kubka uruchomi się. Idealny prezent dla wszystkich wygodnych osób lub dla miłośników gadżetów kuchennych.

Tu znajdziesz inne świetne kubki.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Samomieszający kubek to absolutnie trafna nazwa tego wyjątkowego kubka. Wlej kawę lub herbatę, naciśnij przycisk, a napój sam się wymiesza. Nie ma nic prostszego. Teraz nie musisz już brudzić łyżki i mieszać kawy. Leniwy kubek zajmie się mieszaniem za Ciebie.

 

JAK DZIAŁA LENIWY KUBEK?

Wsyp kawę lub herbatę, dodaj niezbędne składniki takie jak mleko lub cukier, naciśnij przycisk, przytrzymaj chwilę, a kubek sam wymiesza napój. Świetnie, prawda? Krótko mówiąc, od razu zakochasz się w tym wyjątkowym leniwym kubku.

 

DZIAŁA RÓWNIEŻ JAKO SPIENIACZ MLEKA

Tak, naprawdę możesz użyć tego kubka jako spieniacza do mleka. Ma zatem funkcję 2w1. Wlej mleko do około 3/4 wysokości kubka, przytrzymaj przycisk przez około 15 sekund, a kubek wytworzy dla Ciebie piękną piankę. Bez wysiłku i prosto. Podaruj swoim gościom pyszną kawę z pianką.

 

  • Oryginalny kubek, który sam wymiesza napój
  • Zasilanie: 2 x bateria AAA - nie są częścią opakowania

  

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: