Leniwy kubek - samomieszający kubek - DWUPAK

Kod: DE99964667
Promocja Polecane
GRATISGRATIS
kubek samomieszający 2x
120,11 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten praktyczny, samomieszający się - leniwy kubek, który jest przeznaczony dla wszystkich osób kochających komfort i wygodę. Ten wspaniały pomocnik błyskawicznie i dokładnie wymiesza Twój ulubiony napój. Czy to kawa, herbata czy inny napój, kubek na polecenie wykona za Ciebie całą robotę, a Ty po prostu będziesz cieszyć się przyjemnym smakiem i słodkim nic nie robieniem.

Ten praktyczny, leniwy kubek sam miesza napój, wystarczy nacisnąć przycisk na jego uchu, a silnik na dnie kubka uruchomi się. Idealny prezent dla wszystkich wygodnych osób lub dla miłośników gadżetów kuchennych.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz wygodne opakowanie 2 sztuk leniwych kubków - samomieszających kubków, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Samomieszający kubek to absolutnie trafna nazwa tego wyjątkowego kubka. Wlej kawę lub herbatę, naciśnij przycisk, a napój sam się wymiesza. Nie ma nic prostszego. Teraz nie musisz już brudzić łyżki i mieszać kawy. Leniwy kubek zajmie się mieszaniem za Ciebie.

 

JAK DZIAŁA LENIWY KUBEK?

Wsyp kawę lub herbatę, dodaj niezbędne składniki takie jak mleko lub cukier, naciśnij przycisk, przytrzymaj chwilę, a kubek sam wymiesza napój. Świetnie, prawda? Krótko mówiąc, od razu zakochasz się w tym wyjątkowym leniwym kubku.

 

DZIAŁA RÓWNIEŻ JAKO SPIENIACZ MLEKA

Tak, naprawdę możesz użyć tego kubka jako spieniacza do mleka. Ma zatem funkcję 2w1. Wlej mleko do około 3/4 wysokości kubka, przytrzymaj przycisk przez około 15 sekund, a kubek wytworzy dla Ciebie piękną piankę. Bez wysiłku i prosto. Podaruj swoim gościom pyszną kawę z pianką.

 

  • Oryginalny kubek, który sam wymiesza napój
  • Zasilanie: 2 x bateria AAA - nie są częścią opakowania

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: