Profesjonalny uchwyt na kubek do samochodu - DWUPAK + DARMOWA DOSTAWA

Kod: DS99964711
Promocja Polecane
110,27 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 2 sztuki uchwytu na kubek do samochodu, teraz z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Unikalny uchwyt samochodowy na napoje to wyjątkowe narzędzie dla wszystkich kierowców. Bezpiecznie i skutecznie przymocujesz swój napój i będziesz mieć go zawsze pod ręką i w zasięgu wzroku. Nie będzie Ci przeszkadzać w prowadzeniu samochodu.

Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi uchwyt jest przeznaczony do większości napojów, takich jak plastikowe kubki, butelki, kubki termiczne, puszki i nie tylko. Można go niezawodnie umieścić w każdym samochodzie. Napój można włożyć i wyjąć łatwo, szybko i bezpiecznie jedną ręką. W ten sposób możesz wygodnie prowadzić i cieszyć się ulubionym napojem.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i specjalnym uchwytom zabezpieczającym możesz mieć pewność, że Twój napój pozostanie bezpieczny nawet podczas jazdy w terenie, w trakcie hamowania i w innych ekstremalnych warunkach.

Użycie jest proste i wygodne. W ciągu sekundy umieścisz swój napój w uchwycie. Wszystkie te cechy sprawiają, że to urządzenie jest produktem premium w świetnej cenie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiegająca parowaniu szyb samochodowych.

Koniec z przedmiotami latającymi w bagażniku samochodu. Kup praktyczny organizer do bagażnika samochodu, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

MIEJ SWÓJ NAPÓJ ZAWSZE POD RĘKĄ

Ten wyjątkowy uchwyt na kubek jest uniwersalny i nadaje się do większości napojów. Możesz wygodnie przechowywać klasyczne puszki, plastikowe butelki, kubki termiczne czy 0,5 litrowe butelki PET. W każdej chwili podczas jazdy możesz mieć swój napój na wyciągnięcie ręki.


uchwyt na kubek

 

WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Dzięki specjalnej konstrukcji i połączeniu specjalnych utwardzonych tworzyw sztucznych najwyższej jakości, uchwyt na kubek zapewnia najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu napój nie spadnie i będzie mocno się trzymać nawet podczas gwałtownego hamowania.

Nawet przy ekstremalnym użytkowaniu jesteś chroniony przed możliwymi wypadkami spowodowanymi rozlanymi napojami.

 

PASUJE DO KAŻDEGO SAMOCHODU

Zakochasz się w tym uchwycie. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji pasuje do każdego samochodu. Przeznaczony jest dla każdego kierowcy i auta. Uchwyt jest mocny i bezpieczny. Możesz wygodnie sięgnąć po napój i odstawić go jedną ręką.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, co zapewnia maksymalną trwałość i funkcjonalność produktu. Uchwyt na napoje wykonany jest z solidnego, utwardzonego tworzywa sztucznego. Dzięki gustownemu wzornictwu ten uchwyt będzie stylowym dodatkiem do Twojego samochodu.

 

uchwyt na napoje

JAK UŻYWAĆ UCHWYTU NA KUBEK?

Uchwyt jest przeznaczony do wielokrotnego użytku. Umieszcza się go na kratce wentylacyjnej samochodu. Część, w którą wkładany jest napój, zawiera klapkę dociskającą, dzięki czemu napój pewnie się trzyma. Za pomocą plastikowych uchwytów umocujesz napój na swoim miejscu i zawsze będziesz mieć go pod ręką. W razie potrzeby możesz w każdej chwili uchwyt zdjąć.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

Maksymalna średnica: 6,6 cm (po zdjęciu klapki dociskowej. Normalnie 6,5 cm.). Wewnątrz uchwytu napój jest dociskany (mała klapka), dzięki czemu kubek się nie porusza.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: