Zgniatarka do puszek

Kod: DS31579992 DS58005174 Wybierz wariant
Promocja Polecane
125,03 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Specjalna zgniatarka do puszek z łatwością zmiażdży puszki i pomoże zaoszczędzić dużo miejsca w koszu na śmieci lub koszu na surowce wtórne. Możesz w prosty sposób zaoszczędzić ponad 75% miejsca.

Najwyższej jakości materiały, łatwy montaż i wygoda użytkowania czynią tę zgniatarkę produktem premium w dobrej cenie. Jest niezwykle bezpieczna w użyciu.

Można ją zainstalować w garażu, gabinecie, spiżarni, pubie, akademiku, szkole i miejscach recyklingu. Dzięki solidnej rękojeści zgniatanie jest niezwykle proste, szybkie i wydajne.

Zaoszczędź swój czas i energię i kup tę wyjątkową zgniatarkę do puszek, z którą wszystko pójdzie sprawniej.

  • Oszczędzi 75% więcej miejsca
  • Wygodne użytkowanie
  • Odpowiednia do puszek o pojemności 0,3 i 0,5 L
  • Prosty montaż
  • Wysoka jakość

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA AŻ O 75%

Nie chcesz tak często opróżniać kosza? Czy segregujesz śmieci? Ta wyjątkowa zgniatarka do puszek jest właśnie dla Ciebie. Puste puszki zajmują dużo miejsca w odpadach. Dzięki tej zgniatarce sprasujesz puszkę i zaoszczędzisz do 75% miejsca.


zgniatacz do puszek

 

DO GARAŻU, PIWNICY, MAGAZYNU CZY MIESZKANIA

Pionowe przechowywanie zgniatacza do puszek to idealna metoda przechowywania, która pozwoli Ci zaoszczędzić dużo cennego miejsca. Urządzenie możesz wykorzystać w piwnicy, magazynie, garażu, mieszkaniu, na balkonie, słowem wszędzie tam, gdzie potrzebujesz praktycznie i bezpiecznie zgnieść puszki.

 

NA WSZYSTKIE 0,5L PUSZKI

Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji zgniatacz do puszek umożliwia zastosowanie na prawie wszystkich półlitrowych puszkach. Uchwyt jest mocny i bezpieczny.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, co zapewnia maksymalną trwałość i funkcjonalność produktu. Część trzymająca wykonana jest z solidnego materiału ze specjalnymi uchwytami antypoślizgowymi, które zapewniają stabilne trzymanie puszki podczas prasowania.


zgniatarka do puszek metalowych

 

JAK UŻYWAĆ ZGNIATARKI DO PUSZEK

Zgniatarka do puszek przeznaczona jest do montażu na ścianie. Użyj śrub, aby przymocować prasę do ściany na wymaganej wysokości. Następnie wystarczy włożyć puszkę do prasy i pociągnąć za uchwyt. Puszka zgniecie się automatycznie.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: