Wyjątkowy kubek gracza

Kod: DS55555755
58,04 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Poznaj ten wyjątkowy kubek Playstation, który jest idealnym prezentem dla każdego miłośnika gier wideo. Herbata lub kawa z tego wyjątkowego kubka orzeźwi Cię podczas zabawy.

Na spodzie kubka znajdziesz prawdziwy napis GAME OVER! Niezależnie od tego, czy jest to kawa czy herbata, z tego wyjątkowego kubka możesz cieszyć się każdym napojem.

Playstation zdobyła serca milionów za swoją doskonałość, wyjątkowość i niesamowite przeżycia. Z tym kubkiem zawsze będziesz o tym pamiętać. Nawet zwykłe picie kawy w tym fantastycznym kubku może być niesamowitym wydarzeniem.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ORYGINALNY KUBEK DLA GRACZA

Kubek gracza zainspirowany jest jedną z najwspanialszych konsol do gier wideo, jakie kiedykolwiek stworzono. Kubek PlayStation ma oryginalny wygląd, który idealnie pasuje do dłoni, dzięki czemu picie z niego jest wygodne i przyjemne.

 

 kubek dla gracza

 

DLA WYJĄTKOWYCH PRZEŻYĆ

Możesz stworzyć wyjątkowe wrażenia również z picia klasycznego napoju. Ciesz się nowoczesnym wyglądem, ciesz się atmosferą i baw się w dobrym stylu.

 

PRZYCIĄGA UWAGĘ

Ten kubek pad przeznaczony jest nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Nowoczesny design pada zawsze przyciąga uwagę. Ten doskonały produkt może wpłynąć na Twoją produktywność i szybko stać się tematem do rozmowy w Twoim biurze.

 

IDEALNY PREZENT

Kubek dekoracyjny Playstation to świetny prezent dla każdego. Świetnie wygląda, doskonale leży w dłoni, jest oryginalny i niepowtarzalny. Te cechy sprawiają, że ten kubek jest wyjątkowym prezentem dla młodych i starszych, dziewczynek i chłopców. Kubek ten jest popularnym prezentem na Boże Narodzenie, urodziny, ale także dla współpracowników, do biura i na inne okazje.

 

 kubek playstation

DO GORĄCYCH I ZIMNYCH NAPOJI

Kubek może być używany jako filiżanka lub miska do gorących lub zimnych napojów i produktów spożywczych, takich jak herbata, kawa, mleko, gorąca czekolada, kakao, płatki owsiane, płatki zbożowe, lody i inne.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Objętość: 350 ml
  • Nie należy myć w zmywarce
  • Nie należy używać w kuchence mikrofalowej
  • Wymiary produktu: 9,9 x 8,5 cm (wysokość x średnica)
  • Rączka: 9 x 5 cm (długość x szerokość)
  • Wymiary opakowania: 19,5 x 10,5 x 9,5 cm (długość x wysokość x szerokość)

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: