Wyjątkowy grzejnik samochodowy

Kod: DS31787605
191,27 zł –16 %
ogrzewacz samochodowy
191,27 zł –16 % 159,39 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wysokiej jakości ogrzewanie dodatkowe do samochodu, które wydajnie ogrzeje samochód oraz przednią i tylna szybę oraz zapewni Ci korzystne ciepło w zaledwie minutę. Opatentowana konstrukcja zapewnia natychmiastowe ogrzewanie i równomierne rozprowadzanie ciepła.

Dobroczynne ciepło pomoże Ci stworzyć nieoceniony komfort, zwłaszcza w miesiącach zimowych. Ten przenośny klimatyzator samochodowy można również przełączyć w tryb chłodzenia. Idealny do samochodów bez klimatyzacji.

Dzięki długiemu kablowi można go zamontować niemal w dowolnym miejscu w samochodzie. Wystarczy podłączyć go do zapalniczki 12V, a ogrzewanie będzie działać natychmiast.

Wzmocniona konstrukcja, najwyższej jakości materiały i maksymalna moc grzewcza sprawiają, że grzejnik samochodowy jest produktem premium w swoim przedziale cenowym.

 • Szybkie ogrzewanie
 • Utrzymuje stałe ciepło
 • Integrowana ochrona przed przegrzaniem
 • Maksymalna wydajność grzania
 • Pasuje do większości samochodów

 

NASZA WSKAZÓWKA

Polecamy również świetny: 2 x podgrzewany pokrowiec na siedzenie + gratis: rozdzielacz gniazdka zapalniczki.

Zobacz inne nasze gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

NATYCHMIASTOWE CIEPŁO W SAMOCHODZIE

Kiedy w zimnych miesiącach wsiadasz do zimnego samochodu, nie jest to przyjemne. Samochód rozgrzewa się w nieskończoność. Nie wspominając o zamarzniętych szybach, które odmrażają się całe wieki. Nie tylko wpływa to na Twoje zdrowie, ale także zagraża Twojemu bezpieczeństwu i bezpieczeństwu współpasażerów. To ogrzewanie samochodu pomoże Ci rozwiązać te problemy w krótkim czasie. Uczucie ciepła jest bezcenne. Grzejnik zaraz po włączeniu zaczyna się nagrzewać i daje pożądane ciepło.

 

nagrzewnica samochodowa 12v 


 

PRZENIEŚ GO GDZIEKOLWIEK CHCESZ

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze, grzenik możesz swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Możesz go używać w prawie każdym samochodzie. Dzięki kablowi o długości do 1,4 m wygodnie i komfortowo położysz go w wybranym miejscu.

 

NIE OBCIĄŻA AKUMULATORA SAMOCHODU

Oprócz tego, że ta nagrzewnica samochodowa zapewnia wysoką wydajność, nie musisz się martwić o obciążenie akumulatora. Jest naprawdę wydajna, ale też oszczędna dla Twojego samochodu.

 

NIESAMOWITA MOC I MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Pomimo niewielkich rozmiarów grzejnik charakteryzuje się ogromną mocą. Spokojnie ogrzeje każde pomieszczenie. Dzięki bezpiecznikowi jest zabezpieczony przed przegrzaniem.

 

grzejnik-samochodowy 


 

NA SZYBKIE ODMROŻENIE OKIEN

Od teraz nie będziesz musiał długo czekać na odmrożenie przedniej szyby. Dzięki dużej mocy grzewczej, grzejnik pomoże Ci błyskawicznie odmrozić szyby w Twoim samochodzie.

 

RÓWNIEŻ JAKO KLIMATYZACJA

Dzięki funkcji FAN możesz wyłączyć ogrzewanie i używać tego urządzenia jako klimatyzatora samochodowego. Świetne do starszych aut bez klimatyzacji.

 

JAK UŻYWAĆ GRZEJNIKA

Przymocuj grzejnik samochodowy w wybranym miejscu za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej. Następnie podłącz wtyczkę do zapalniczki. Potem wybierz żądaną funkcję.

 • Funkcja HEAT – ciepłe powietrze w zimie
 • Funkcja wentylacji FAN - chłodzi powietrze w lecie. Idealne dla starszych samochodów bez klimatyzacji
 • Moc 150 W, skutecznie i szybko ogrzewa bez obciążenia akumulatora samochodu
 • Długość kabla 140 cm jest dostatecznie długa, aby zamocować urządzenie gdziekolwiek w samochodzie

  

grzejnik-samochodowy
 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I STYLOWY DESIGN

Do produkcji tego wentylatora na gorące powietrze wykorzystano najwyższej jakości materiały i opatentowaną technologię produkcji, co jest gwarancją, że grzejnik będzie wytrzymały. Unikalny design nadaje się do każdego pomieszczenia.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Moc: 150W
 • Zasilanie sieciowe: 12V
 • Wymiary (długość / szerokość / wysokość): 14,5 x 15 x 6,5 cm
 • Długość kabla: 140 cm
 • Waga: 355 g

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.