Najsilniejszy grzejnik samochodowy - ogrzewacz

Kod: DS85898967
266,21 zł –24 % 199,99 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wydajne ogrzewanie dodatkowe do samochodu, które skutecznie ogrzeje samochód oraz przednią i tylna szybę oraz zapewni Ci korzystne ciepło w zaledwie minutę. Opatentowana konstrukcja zapewnia natychmiastowe ogrzewanie i równomierne rozprowadzanie ciepła.

Dobroczynne ciepło pomoże Ci stworzyć nieoceniony komfort, zwłaszcza w miesiącach zimowych. Ten przenośny klimatyzator samochodowy można również przełączyć w tryb chłodzenia. Idealny do samochodów bez klimatyzacji.

Dzięki długiemu kablowi można go zamontować niemal w dowolnym miejscu w samochodzie. Wystarczy podłączyć go do zapalniczki 12V, a ogrzewanie będzie działać natychmiast.

Wzmocniona konstrukcja, najwyższej jakości materiały i maksymalna moc grzewcza sprawiają, że grzejnik samochodowy jest produktem premium w swoim przedziale cenowym.

 • Szybkie ogrzewanie
 • Utrzymuje stałe ciepło
 • Integrowana ochrona przed przegrzaniem
 • Maksymalna wydajność grzania
 • Pasuje do większości samochodów

 

NASZA WSKAZÓWKA

Polecamy również inne grzejniki samochodowe w promocyjnej cenie.

Zobacz inne nasze gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

NATYCHMIASTOWE CIEPŁO W SAMOCHODZIE

Kiedy w zimnych miesiącach wsiadasz do zimnego samochodu, nie jest to przyjemne. Samochód rozgrzewa się w nieskończoność. Nie wspominając o zamarzniętych szybach, które odmrażają się całe wieki. Nie tylko wpływa to na Twoje zdrowie, ale także zagraża Twojemu bezpieczeństwu i bezpieczeństwu współpasażerów. To ogrzewanie samochodu pomoże Ci rozwiązać te problemy w krótkim czasie. Uczucie ciepła jest bezcenne. Grzejnik zaraz po włączeniu zaczyna się nagrzewać i daje pożądane ciepło.

Jest aż 2x mocniejszy w porównaniu do innych grzejników samochodowych.

 

nagrzewnica-samochodowa-12v

 

PRZENIEŚ GO GDZIEKOLWIEK CHCESZ

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze, grzenik możesz swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Możesz go używać w prawie każdym samochodzie. Dzięki kablowi o długości do 1,35 m wygodnie i komfortowo położysz go w wybranym miejscu.

 

NIE OBCIĄŻA AKUMULATORA SAMOCHODU

Oprócz tego, że ta nagrzewnica samochodowa zapewnia wysoką wydajność, nie musisz się martwić o obciążenie akumulatora. Jest naprawdę wydajna, ale też oszczędna dla Twojego samochodu.

 

NIESAMOWITA MOC I MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Pomimo niewielkich rozmiarów grzejnik charakteryzuje się ogromną mocą. Spokojnie ogrzeje każde pomieszczenie. Dzięki bezpiecznikowi jest zabezpieczony przed przegrzaniem.

 

grzejnik-samochodowy

 

NA SZYBKIE ODMROŻENIE OKIEN

Od teraz nie będziesz musiał długo czekać na odmrożenie przedniej szyby. Dzięki dużej mocy grzewczej, grzejnik pomoże Ci błyskawicznie odmrozić szyby w Twoim samochodzie.

 

RÓWNIEŻ JAKO KLIMATYZACJA

Dzięki funkcji FAN możesz wyłączyć ogrzewanie i używać tego urządzenia jako klimatyzatora samochodowego. Świetne do starszych aut bez klimatyzacji.

 

JAK UŻYWAĆ GRZEJNIKA

Przymocuj grzejnik samochodowy w wybranym miejscu za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej. Następnie podłącz wtyczkę do zapalniczki. Potem wybierz żądaną funkcję.

 • Funkcja HEATciepłe powietrze w zimie
 • Funkcja wentylacji FAN - chłodzi powietrze w lecie. Idealne dla starszych samochodów bez klimatyzacji
 • Moc 150 W albo 300 W, skutecznie i szybko ogrzewa bez obciążenia akumulatora samochodu
 • Długość kabla 135 cm jest dostatecznie długa, aby zamocować urządzenie gdziekolwiek w samochodzie

 

grzejnik-samochodowy-12v

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I STYLOWY DESIGN

Do produkcji tego wentylatora na gorące powietrze wykorzystano najwyższej jakości materiały i opatentowaną technologię produkcji, co jest gwarancją, że grzejnik będzie wytrzymały. Unikalny design nadaje się do każdego pomieszczenia.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Moc: 150 - 300 W (możliwość regulacji)
 • Zasilanie sieciowe: 12V
 • Wymiary (długość / szerokość / wysokość): 17,5 x 8,5 x 16,5 cm
 • Długość kabla: 135 cm
 • Waga: 1,1 kg
 • Kolor: czarny

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: