Praktyczna elektryczna podgrzewana skrobaczka do szyb

Kod: DS14743647
85,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wypróbuj praktyczną elektryczną podgrzewaną skrobaczkę do lodu, a wygodnie, bezpiecznie i wyjątkowo szybko oczyścisz szyby swojego samochodu nawet w środku zimy. Doskonale usuwa lód i zamarznięty śnieg z powierzchni szkła.

Unikalna elektryczna skrobaczka do lodu jest podgrzewana dzięki grzałce, która może rozgrzać się do 180°C. Pod wpływem ciepła zamarznięty lód na szybie topi się i można łatwiej wyczyścić okna.

Zasilanie urządzenia jest wygodne, bezpośrednio z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. Doskonałą obsługę elektrycznej skrobaczki do szyb zapewnia odpowiednio długi kabel oraz ergonomiczny kształt rękojeści.

Dzięki kompaktowym wymiarom tę idealną skrobaczkę elektryczną możesz zabrać ze sobą wszędzie. Twoja zimowa jazda będzie znacznie bezpieczniejsza.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Koniec z przedmiotami latającymi w bagażniku samochodu. Kup praktyczny organizer do bagażnika samochodu, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁA ELEKTRYCZNA SKROBACZKA DO SZYB SAMOCHODOWYCH

Czyszczenie przedniej szyby samochodu zimą ze śniegu i lodu jest dla wielu bardzo irytujące i dość trudne. Od teraz to się może jednak zmienić. Dzięki znakomitej elektrycznej skrobaczce do lodu wyczyścisz szyby w samochodzie bez użycia dużej siły.

 • szybkie nagrzewanie grzałki
 • bez niepotrzebnego nacisku na skrobaczkę
 • praktyczny wzór
 • zasilanie z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V
 • znacznie bezpieczniejsza jazda

 

 skrobaczka-do-szyb-podgrzewana

 

GRZAŁKA

Wyjątkowa elektryczna skrobaczka do szyb samochodowych ma silny efekt ogrzewania. Znacząco ułatwi Ci pracę przy czyszczeniu szyby Twojego samochodu. Wygodnie i szybko stopi śnieg, który nocą zamarzł na szybach Twojego samochodu.

Efekt termiczny uzyskuje się dzięki specjalnej grzałce.

 

NOWOCZESNY DESIGN

Podgrzewana skrobaczka do szyb samochodowych ma naprawdę innowacyjny, nowoczesny i praktyczny design. Zapewni Ci maksymalny komfort podczas czyszczenia zamarzniętej szyby Twojego samochodu.

Bezpieczne użytkowanie tej elektrycznej skrobaczki do szyb zapewnia ergonomiczny uchwyt. Możesz mocno chwycić skrobaczkę, a następnie wygodnie ją obsługiwać.

 

PRAKTYCZNE ZASILANIE

Zasilanie elektrycznej skrobaczki do lodu jest praktyczne. Wystarczy podłączyć ją przewodem do gniazda 12 V zapalniczki samochodowej. Długi kabel maksymalnie ułatwia obsługę skrobaczki. Możesz wygodnie dotrzeć do dowolnej części szyby.

 

 podgrzewana-skrobaczka-do-szyb-samochodowych

 

KONTROLKA LED

Wyjątkowa skrobaczka elektryczna posiada specjalną diodę LED, która sygnalizuje włączenie urządzenia. Do włączania i wyłączania służy praktyczny włącznik/wyłącznik. Skrobaczka bardzo szybko nagrzewa się do maksymalnej temperatury 180 stopni Celsjusza i wtedy jest gotowa do działania.

 

WYSOKA JAKOŚĆ

Podgrzewana elektryczna skrobaczka do szyb wykonana jest z wysokiej jakości materiałów o doskonałych właściwościach. Starczy Ci na bardzo długo. Jest to również bardzo lekkie urządzenie, dzięki czemu łatwo je przenosić i przechowywać w samochodzie.

 

WYGODNE CZYSZCZENIE SZYB SAMOCHODOWYCH

Od teraz Twoje życie będzie o wiele łatwiejsze! Dzięki specjalnemu efektowi podgrzewania skrobaczki, skrobanie lodu nie zajmie dużo czasu. Już nigdy nie spóźnisz się z powodu odśnieżania samochodu, pozbędziesz się stresu. A to wszystko w bardzo prosty sposób.

 

podgrzewana-skrobaczka

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • materiał: metal + plastik
 • zasilanie: 12 V (z gniazdka zapalniczki)
 • długość: 27 cm
 • szerokość: 8,5 cm (skrobaczka)
 • grubość: 4 cm
 • kolor: czarny i srebrny

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: