Wyjątkowa spiralna krajalnica do ziemniaków

Kod: DS23226493
110,27 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wysokiej jakości spiralna krajalnica do ziemniaków to urządzenie do przygotowania wyjątkowych i zapierających dech w piersiach spirali ziemniaczanych. Nadaje się do użytku profesjonalnego i domowego.

W kilka chwil możesz przygotować idealną spiralę ziemniaczaną. Wystarczy usmażyć spiralę i można cieszyć się doskonałym smakiem.

Spiralna krajalnica do ziemniaków jest niezwykle bezpieczna, praktyczna i łatwa w użyciu. Dzięki najwyższej jakości materiałom i opatentowanej technologii produkcji jest niezwykle mocna i wydajna. Wysokiej jakości ostrze ze stali nierdzewnej gwarantuje szybkie i precyzyjne cięcie spiralne.

Ten spiralizator do ziemniaków pozwoli Ci sprawnie i łatwo przygotować idealne domowe spirale ziemniaczane.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Niezastąpiona w kuchni jest również porządna ostrzałka do noży. Przedstawiamy skuteczną i praktyczną ostrzałkę, która naostrzy wszystkie noże i nożyczki w Twoim domu.

Z krojeniem świetnie pomoże również specjalny siekacz do cebuli.

Przedstawiamy również oryginalne i praktyczne gadżety dla miłośników wina.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYSOKIEJ JAKOŚCI SPIRALNA KRAJALNICA DO ZIEMNIAKÓW

Ten wyjątkowy spiralizator jest przeznaczony do łatwego i szybkiego przygotowania spirali ziemniaczanych. Za jego pomocą można stworzyć np. długą spiralę z jednego ziemniaka. Zaoszczędzi Ci to dużo czasu. Twoje spirale będą idealne, cienkie i smaczne.

  • Wysoka jakość
  • Wykonana ze stali nierdzewnej
  • Super ostre ostrze do krojenia
  • Prosta i wygodna obsługa
  • Maksymalnie bezpieczna


krajalnica spiralna do ziemniaków

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SPIRALĘ Z ZIEMNIAKÓW

Przymocuj umyte ziemniaki do urządzenia, dopasuj spiralę do pożądanego kształtu i pokrój ziemniaka. Następnie usmaż go na gorącym oleju przez 3-4 minuty. Możesz posypać go różnymi przyprawami, aby uzyskać doskonały smak.

 

JAK UŻYWAĆ SPIRALNEJ KRAJALNICY DO ZIEMNIAKÓW

Spiralizator zamontujesz w ciągu minuty, a doskonałą obsługę zapewnia antypoślizgowa podkładka podciśnieniowa znajdująca się na spodzie urządzenia. Najpierw przymocuj podstawę, włóż do niej ziemniaka i spiralna krajalnica może zacząć prace. Wycinanie jest czyste i bezpieczne.

 

DO UŻYTKU PROFESJALNEGO I DOMOWEGO

Możesz wygodnie używać tego wspaniałego spiralizera do domowego przygotowania smacznych spiral ziemniaczanych, a także do użytku profesjonalnego.


spiralny krajacz do ziemniaków

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Wielofunkcyjny spiralizer wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują funkcjonalność i długą żywotność produktu. Krajalnica wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Zaprojektowana z myślą o bezpiecznym użytkowaniu, szybkim i stabilnym montażu z mocną przyssawką próżniową.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: