Uchwyty i stojaki na telefony komórkowe

NIEZAWODNY UCHWYT

Jeśli jesteś w ciągłym ruchu, niezbędny jest niezawodny uchwyt lub podstawka na telefon komórkowy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz samochód, pracujesz, czy po prostu potrzebujesz opcji zestawu głośnomówiącego do oglądania filmów, uchwyty i stojaki na telefony komórkowe mogą uczynić Twoje życie łatwiejszym i przyjemniejszym.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę uchwytów i podstawek do telefonów komórkowych, które odpowiadają wszelkim potrzebom i preferencjom. Mamy dla Ciebie wszystko – od prostych uchwytów z przyssawką do samochodu po eleganckie i stylowe stojaki na stół.


 

Najczęściej sprzedawane

leniwy uchwyt na telefon
Wyjątkowy leniwy uchwyt do telefonu
Dostępne (>5 szt.)
DS75747185
 
61,07 zł
1 pozycji razem

Cena

6162
16162
leniwy uchwyt na telefon
61,07 zł

  Wyjątkowy leniwy uchwyt na telefon komórkowy to wyjątkowe narzędzie dla każdego, kto lubi oglądać filmy, surfować po Internecie lub korzystać z portali społecznościowych....

DS75747185

W naszej ofercie znajdziesz uchwyty i podstawki, które są kompatybilne ze wszystkimi głównymi markami i modelami telefonów komórkowych, w tym Apple, Samsung, Huawei i innymi. Oferujemy również różnego rodzaju uchwyty i stojaki, np. magnetyczne, regulowane i wielofunkcyjne.

Dla tych, którzy są w ciągłym ruchu, polecamy nasze uchwyty samochodowe na telefon, które można bezpiecznie przymocować do deski rozdzielczej lub przedniej szyby. Te uchwyty są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, aby pasowały do ​​różnych modeli telefonów, a wiele z nich ma regulowane ramiona i głowice obrotowe zapewniające optymalne kąty widzenia.