Gustowny stolik balkonowy wiszący

Kod: DS45150601
218,43 zł –47 %
stolik balkonowy wiszący
218,43 zł –47 % 115,11 zł / szt.
Aktualnie niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Ciesz się posiedzeniem przy kawie lub posiłkiem na świeżym powietrzu w mieszkaniu. Dzięki gustownemu wiszącemu stolikowi możesz rozkoszować się tym wyjątkowym doświadczeniem nawet na mniejszych przestrzeniach, takich jak balkony czy altany.

Zajmuje mało miejsca, dzięki czemu na balkonie jest jeszcze dużo miejsca. Na wiszącym stoliku możesz wygodnie postawić kubki lub talerze. Solidna konstrukcja stołu gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność.

Zaletą stołu wiszącego jest to, że nie zabiera miejsca na podłodze, dzięki czemu usiądziesz znacznie wygodniej. Możesz nawet wygodnie regulować jego wysokość.

Ten praktyczny stolik balkonowy jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i dlatego nie wymaga demontażu przy złej pogodzie.

Ciesz się świeżym powietrzem, kiedy tylko jest to możliwe. Podaruj sobie pyszne śniadanie, dowolny posiłek lub ulubiony napój w zaciszu własnego balkonu. Wiszący stolik balkonowy zapewni Ci relaksujące chwile!

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNY ZAWIESZANY STOLIK BALKONOWY

Czy Ty też chcesz wypić kawę w domu na balkonie, do tego wygodnie i przyjemnie? Chciałbyś zjeść obiad w domu, ale na świeżym powietrzu? Balkony zwykle mają problem z niewystarczającą ilością miejsca na postawienie stołu. Rozwiązaniem jest po prostu wiszący stolik balkonowy.

Jest bardzo praktyczny, łatwy w montażu i co najważniejsze stabilny. Ponieważ nie są do niego przymocowane nogi, nie zajmuje miejsca na podłodze. Będziesz mógł przy nim bardzo wygodnie siedzieć.


stolik na balkon

 

ODPORNY NA ZMIANY WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH

Ogromną zaletą tego stolika wiszącego jest jego wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Nie trzeba go demontować przy złej pogodzie.

 

STABILNA KONSTRUKCJA

Ten rewelacyjny stół wiszący wykonany jest z trwałych materiałów, dzięki czemu ma bardzo stabilną konstrukcję. Nie musisz się martwić, że stół się przewróci. Rama wykonana jest ze stali.

 

REGULOWANA WYSOKOŚĆ

Stolik możesz powiesić naprawdę gdziekolwiek. W zależności od położenia stolika względem podłogi trzeba go odpowiednio ustawić. Dzięki temu wiszącemu stolikowi zrobisz to bardzo szybko, ponieważ ma regulowaną wysokość.

 

stolik balkonowy składany

 

PROSTA INSTALACJA

Kolejną zaletą tego przydatnego stołu wiszącego jest jego bardzo szybki montaż. Stelaż można z łatwością zawiesić na balustradzie balkonu, każdy sobie z tym poradzi. Nie jest wymagany żaden specjalny sprzęt.

 

IDEALNY NA KEMPINGU

Dzięki szybkiemu montażowi ten wiszący stolik balkonowy nadaje się również na różne wycieczki - na kemping, do domków letniskowych, apartamenty wakacyjne z balkonem i nie tylko. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce do powieszenia stołu i wygodnie z niego korzystać nawet podczas wakacji.


mały stolik na balkon

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: PP
  • Materiał ramy: stal
  • Zawieszany: tak
  • Regulowana wysokość: tak
  • Nastawienie kąta blatu: tak
  • Kolor: biały
  • Wymiary: 56 x 40 x 52 cm
  • Waga: 1,66 kg
  • Waga opakowania: 2 kg

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.