Napędy

UNIWERSALNA MECHANIKA ZEWNĘTRZNA DVD I CD

Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich zewnętrznych płyt CD i DVD, uniwersalny zewnętrzny napęd DVD i CD jest idealnym akcesorium dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy chcesz zainstalować oprogramowanie z dysku, utworzyć kopię zapasową danych, czy odtworzyć film, dysk zewnętrzny jest niezbędny dla każdej osoby obeznanej z technologią.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę uniwersalnych zewnętrznych napędów DVD i CD, które spełnią Twoje specyficzne wymagania. Nasz wybór obejmuje różne marki, rozmiary i modele, które będą działać zarówno z komputerami Mac, jak i Windows. Te dyski są przenośne, lekkie i łatwe w użyciu, dzięki czemu idealnie nadają się dla osób w podróży lub tych, które potrzebują dostępu do swoich plików z wielu urządzeń.


 

Najczęściej sprzedawane

napęd zewnętrzny do laptopa
 
129,03 zł
1 pozycji razem

Cena

129130
1129130
napęd zewnętrzny do laptopa
129,03 zł

Rozszerz funkcje swojego komputera dzięki uniwersalnemu zewnętrznemu napędowi DVD i CD. Umożliwia odczyt płyt CD i DVD, a także posiada wbudowaną nagrywarkę CD. Dzięki...

DS51064022

Nasze napędy zewnętrzne są zgodne z różnymi formatami, w tym DVD-R, DVD+R, CD-R i CD-RW, co zapewnia elastyczność wykorzystania ich do różnych zadań. Wiele naszych dysków jest wyposażonych w zaawansowane funkcje, takie jak szybka łączność USB 3.0, dzięki czemu są szybsze i bardziej niezawodne niż starsze modele.

Oferujemy również szereg dysków zewnętrznych idealnych do gier, w tym kompatybilne z konsolami Xbox i PlayStation. Dyski te idealnie nadają się do przechowywania i grania w ulubione gry, a także do tworzenia kopii zapasowych zapisanych danych.