Zasilacze AC

ŁADOWARKI W ZASIĘGU RĘKI

Masz dość noszenia wielu ładowarek do różnych laptopów? Nie szukaj dalej i przejrzyj naszą ofertę potężnych, uniwersalnych kart sieciowych do Twojego laptopa.

Nasze zasilacze sieciowe zostały zaprojektowane do współpracy z szeroką gamą marek i modeli laptopów, zapewniając niezawodne i wydajne ładowanie wszystkich urządzeń. Dzięki dużej mocy wyjściowej masz pewność, że Twój laptop naładuje się szybko i sprawnie, dzięki czemu możesz błyskawicznie wrócić do pracy lub zabawy.


 

Najczęściej sprzedawane

uniwersalny adapter do laptopa w samochodzie
 
96,77 zł
ładowarka do laptopa
 
100,35 zł
2 pozycji razem

Cena

96101
196101
ładowarka do laptopa
100,35 zł

  Poznaj tę mocną uniwersalną ładowarkę do laptopów, która umożliwia zasilanie różnych laptopów za pomocą jednej ładowarki. Zasilacz posiada ochronę przeciwprzepięciową,...

DS56350784
uniwersalny adapter do laptopa w samochodzie
96,77 zł

  Odkryj wyjątkowy sposób na pozostawanie online przez cały czas. Dzięki uniwersalnemu zasilaczowi do laptopa, nawet w samochodzie nie zaskoczy Cię rozładowana bateria....

DS85177488

Nasze zasilacze są również trwałe, wykonane z trwałych materiałów i wyposażone w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa chroniące przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem. Ponadto nasze adaptery są kompaktowe i lekkie, dzięki czemu można je łatwo zabrać ze sobą w podróż.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, profesjonalistą czy zwykłym użytkownikiem, nasze wydajne uniwersalne zasilacze sieciowe są idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu Twój laptop będzie zawsze naładowany i gotowy do pracy. Dzięki szerokiej gamie opcji zasilania możesz wybrać adapter, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.