Zasilacze AC

ŁADOWARKI W ZASIĘGU RĘKI

Masz dość noszenia wielu ładowarek do różnych laptopów? Nie szukaj dalej i przejrzyj naszą ofertę potężnych, uniwersalnych kart sieciowych do Twojego laptopa.

Nasze zasilacze sieciowe zostały zaprojektowane do współpracy z szeroką gamą marek i modeli laptopów, zapewniając niezawodne i wydajne ładowanie wszystkich urządzeń. Dzięki dużej mocy wyjściowej masz pewność, że Twój laptop naładuje się szybko i sprawnie, dzięki czemu możesz błyskawicznie wrócić do pracy lub zabawy.


 

Najczęściej sprzedawane

uniwersalny adapter do laptopa w samochodzie
 
96,77 zł
ładowarka do laptopa
134,79 zł –25 %
Pierwotnie: 134,79 zł  (–25 %)
100,35 zł
2 pozycji razem

Cena

96101
196101
ładowarka do laptopa
134,79 zł –25 %
100,35 zł

  Poznaj tę mocną uniwersalną ładowarkę do laptopów, która umożliwia zasilanie różnych laptopów za pomocą jednej ładowarki. Zasilacz posiada ochronę przeciwprzepięciową,...

DS56350784
uniwersalny adapter do laptopa w samochodzie
96,77 zł

  Odkryj wyjątkowy sposób na pozostawanie online przez cały czas. Dzięki uniwersalnemu zasilaczowi do laptopa, nawet w samochodzie nie zaskoczy Cię rozładowana bateria....

DS85177488

Nasze zasilacze są również trwałe, wykonane z trwałych materiałów i wyposażone w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa chroniące przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem. Ponadto nasze adaptery są kompaktowe i lekkie, dzięki czemu można je łatwo zabrać ze sobą w podróż.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, profesjonalistą czy zwykłym użytkownikiem, nasze wydajne uniwersalne zasilacze sieciowe są idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu Twój laptop będzie zawsze naładowany i gotowy do pracy. Dzięki szerokiej gamie opcji zasilania możesz wybrać adapter, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.