Wyjątkowy stolik składany regulowany

Kod: DS40128470
179,07 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy składany stół, który znajdzie zastosowanie w każdym domu. Może służyć jako stół do pracy, stół do spożywania posiłków, stół dla seniorów, stół podręczny.

Przyda się przy każdym grillu i na biwaku. Możesz go używać do jedzenia, pracy na laptopie, pisania, siedzenia, czytania, rysowania i do wielu innych czynności.

Dzięki regulowanemu nachyleniu i wysokości stołu dopasujesz go do swoich aktualnych potrzeb. Idealny dla dzieci i osób starszych. Jeśli go nie potrzebujesz, możesz go wygodnie złożyć i schować za szafą lub pod kanapą.

Dzięki najwyższej jakości tworzywom sztucznym oraz wytrzymałej konstrukcji stół jest niezwykle mocny i stabilny. Mimo to jest lekki i wygodny w użytkowaniu. Wyjątkowa konstrukcja została zaprojektowana z naciskiem na bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNY STOLIK DLA SENIORÓW

Ten składany stół jest bezcenny przy opiece nad starszymi osobami. Jest również szczególnie odpowiedni dla osób starszych i osób z problemami stawów, bólem pleców, bioder, choroby zwyrodnieniowej stawów, dla kobiet w ciąży i dla osób niepełnosprawnych. Można go używać jako stołu do spożywania posiłków, do łóżka dla ludzi z ograniczoną sprawnością ruchową, a także jako stolika bocznego. Stół będzie praktyczny nawet wtedy kiedy będziecie chcieli przekąsić coś przed telewizorem.


składany stolik

IDEALNY STOLIK DO PRACY Z LAPTOPEM

Ten wspaniały stół może być również używany jako stół do pracy lub stolik pod laptopa. Możesz wygodnie regulować nachylenie, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w ulubionym fotelu lub na kanapie.

 

ŚWIETNY DO DZIECĘGO POKOJU

Stolik świetnie nadaje się do każdego pokoju dziecięcego. Przyda się do malowania, czytania, kreatywnych zajęć i pracy z laptopem. Dzięki regulowanej wysokości stolik rośnie razem z dzieckiem. Jest to bezcenne, zwłaszcza w mniejszych pokojach dziecięcych, ponieważ po złożeniu nie zajmie prawie żadnej przestrzeni potrzebnej do kolejnej zabawy.

 

ZAOSZCZĘDZI MIEJSCE

Dzięki swoim niewielkim wymiarom zmieści się praktycznie w każdą szczelinę pod łóżkiem, za siedzeniem czy nawet w najmniejszej walizce. Idealne rozwiązanie na wiosenne wypady w plener, relaks na tarasie, pracę z laptopem czy opiekę nad osobami starszymi.


składany stolik pod laptopa

 

PROSTE CZYSZCZENIE

Blat stołu wykonany jest z wytrzymałego i wysokiej jakości tworzywa sztucznego i można go szybko wytrzeć zwykłą szmatką, a wszelkie zabrudzenia da się łatwo usunąć.

 

REGULOWANA WYSOKOŚĆ I NACHYLENIE

Potrzebujesz dostosować wysokość stołu do swojego wzostu lub aktywności? To idealne rozwiązanie pozwala wygodnie regulować wysokość stołu oraz jego pochylenie. Bardziej praktyczne rozwiązanie niż klasyczne stoły stacjonarne, które zazwyczaj są albo za wysokie, albo za niskie. Tutaj decydujesz, jaka powinna być wysokość stołu i pod jakim kątem mają być na nim ustawione przedmioty.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tego stołu użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i wytrzymałości produktu. Specjalnie utwardzone tworzywa sztuczne i wytrzymała żelazna konstrukcja zapewniają maksymalną stabilność, a przy tym stół jest niezwykle lekki i wygodny w przenoszeniu.


skladany stolik

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Poziomy wysokości: 6
  • Poziomy pochylenia: 3
  • Maksymalna wysokość: 73 cm
  • Minimalna wysokość: 52 cm
  • Wymiary stolika (szerokość / długość): 40 x 52 cm

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: