Profesjonalna podkładka chłodząca pod laptopa

Kod: DS41498264
159,39 zł –37 %
podkładka pod laptopa
159,39 zł –37 % 100,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wyjątkowa podkładka chłodząca do laptopów z możliwością regulacji wysokości pochylenia to niezwykle wygodne, praktyczne i użyteczne narzędzie. Pomoże Ci zadbać o optymalną temperaturę laptopa, zapobiegnie przegrzaniu, a tym samym poprawi jego wydajność i przedłuży żywotność.

Podkładka nadaje się do laptopów o przekątnej do 17". Charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą. Dzięki specjalnej konstrukcji i mocnemu wentylatorowi zapewnia niesamowitą wydajność chłodzenia. Najwyższej jakości materiały gwarantują funkcjonalność i długowieczność produkt.

Ta podkładka chłodząca jest niezbędnym pomocnikiem dla studentów, pracowników biurowych i wszystkich osób pracujących z laptopami. Dzięki oparciu notebook nie zsuwa się z podkładki.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

MOCNA CHŁODZĄCA PODKŁADKA POD LAPTOPA

Optymalna temperatura laptopa wpływa nie tylko na jego wydajność i żywotność poszczególnych systemów, ale także na bezpieczeństwo użytkownika. Zastosowanie tej podkładki chłodzącej do laptopa jest więc rozwiązaniem, które umożliwi wydajną i bezproblemową pracę urządzenia, co przełoży się na ogólną wydajność pracy z laptopem. Ponadto odpowiednia temperatura notebooka wydłuża jego żywotność.


podkładka chłodząca pod laptopa

 

EFEKTYWNA CYRKULACJA POWIETRZA

Górna część podstawy chłodzącej wykonana jest z wytrzymałej metalowej siatki, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jednocześnie mocny wentylator gwarantuje wydajność urządzenia, co pozwala utrzymać komputer w optymalnym stanie.

 

DLA PRAWIE WSZYSTKICH RODZAJÓW LAPTOPÓW

Bez względu na to, jakiego typu laptopa używasz, ta podkładka chłodząca pomoże Ci uchronić go przed przegrzaniem, a tym samym przedłużyć jego żywotność. Wymiary pozwalają na zastosowanie do laptopów o średnicy ekranu 12” - 17”.

 

CICHA PRACA

Mimo świetnych osiągów urządzenie jest bardzo ciche. Poziom hałasu w pełnym trybie pracy wentylatora jest porównywalny z urządzeniem rozpraszającym ciepło w komputerach stacjonarnych.

 
podstawka chłodząca pod laptopa

 

IDEALNA PODSTAWKA DO PRACY W ŁÓŻKU

Jeśli pracujesz z laptopem na kolanach na sofie lub w łóżku, ta podkładka chłodząca jest dla Ciebie idealna. Umieszczenie laptopa na kocu może utrudniać przepływ powietrza przez otwory wentylacyjne, co podnosi temperaturę urządzenia. W ten sposób przegrzewa się i niepotrzebnie zużywa, co może prowadzić do trwałych uszkodzeń i skrócić jego żywotność. Możesz temu zapobiec, używając tej podkładki.

 

REGULOWANA WYSOKOŚĆ

Oprócz łóżka matę chłodzącą możesz wykorzystać również w pozycji siedzącej lub jako podstawkę na stół. Regulowana część umożliwia podniesienie komputera do żądanej pozycji, która Ci odpowiada. Ogranicznik na dole zapewnia, że ​​laptop nie spadnie.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I NOWOCZESNY WYGLĄD

Ta podkładka chłodząca została wykonana z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje maksymalną żywotność i funkcjonalność produktu. Oprócz funkcjonalności zadowoli również nowoczesny i stylowy design.


podkładka pod laptopa chłodząca

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Moc: 0,24A
  • Zasilanie: USB (5V)
  • Wymiary (długość,szerokość/wysokość): 26 x 36 x 2-4 cm
  • Długość kabla: 48,5 cm
  • Materiał: metal + plastik
  • Kolor: czarny

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.