Profesjonalna podkładka chłodząca pod laptopa

Kod: DS41498264
105,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wyjątkowa podkładka chłodząca do laptopów z możliwością regulacji wysokości pochylenia to niezwykle wygodne, praktyczne i użyteczne narzędzie. Pomoże Ci zadbać o optymalną temperaturę laptopa, zapobiegnie przegrzaniu, a tym samym poprawi jego wydajność i przedłuży żywotność.

Podkładka nadaje się do laptopów o przekątnej do 17". Charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą. Dzięki specjalnej konstrukcji i mocnemu wentylatorowi zapewnia niesamowitą wydajność chłodzenia. Najwyższej jakości materiały gwarantują funkcjonalność i długowieczność produkt.

Ta podkładka chłodząca jest niezbędnym pomocnikiem dla studentów, pracowników biurowych i wszystkich osób pracujących z laptopami. Dzięki oparciu notebook nie zsuwa się z podkładki.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

MOCNA CHŁODZĄCA PODKŁADKA POD LAPTOPA

Optymalna temperatura laptopa wpływa nie tylko na jego wydajność i żywotność poszczególnych systemów, ale także na bezpieczeństwo użytkownika. Zastosowanie tej podkładki chłodzącej do laptopa jest więc rozwiązaniem, które umożliwi wydajną i bezproblemową pracę urządzenia, co przełoży się na ogólną wydajność pracy z laptopem. Ponadto odpowiednia temperatura notebooka wydłuża jego żywotność.


podkładka chłodząca pod laptopa

 

EFEKTYWNA CYRKULACJA POWIETRZA

Górna część podstawy chłodzącej wykonana jest z wytrzymałej metalowej siatki, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jednocześnie mocny wentylator gwarantuje wydajność urządzenia, co pozwala utrzymać komputer w optymalnym stanie.

 

DLA PRAWIE WSZYSTKICH RODZAJÓW LAPTOPÓW

Bez względu na to, jakiego typu laptopa używasz, ta podkładka chłodząca pomoże Ci uchronić go przed przegrzaniem, a tym samym przedłużyć jego żywotność. Wymiary pozwalają na zastosowanie do laptopów o średnicy ekranu 12” - 17”.

 

CICHA PRACA

Mimo świetnych osiągów urządzenie jest bardzo ciche. Poziom hałasu w pełnym trybie pracy wentylatora jest porównywalny z urządzeniem rozpraszającym ciepło w komputerach stacjonarnych.

 
podstawka chłodząca pod laptopa

 

IDEALNA PODSTAWKA DO PRACY W ŁÓŻKU

Jeśli pracujesz z laptopem na kolanach na sofie lub w łóżku, ta podkładka chłodząca jest dla Ciebie idealna. Umieszczenie laptopa na kocu może utrudniać przepływ powietrza przez otwory wentylacyjne, co podnosi temperaturę urządzenia. W ten sposób przegrzewa się i niepotrzebnie zużywa, co może prowadzić do trwałych uszkodzeń i skrócić jego żywotność. Możesz temu zapobiec, używając tej podkładki.

 

REGULOWANA WYSOKOŚĆ

Oprócz łóżka matę chłodzącą możesz wykorzystać również w pozycji siedzącej lub jako podstawkę na stół. Regulowana część umożliwia podniesienie komputera do żądanej pozycji, która Ci odpowiada. Ogranicznik na dole zapewnia, że ​​laptop nie spadnie.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I NOWOCZESNY WYGLĄD

Ta podkładka chłodząca została wykonana z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje maksymalną żywotność i funkcjonalność produktu. Oprócz funkcjonalności zadowoli również nowoczesny i stylowy design.


podkładka pod laptopa chłodząca

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Moc: 0,24A
  • Zasilanie: USB (5V)
  • Wymiary (długość,szerokość/wysokość): 26 x 36 x 2-4 cm
  • Długość kabla: 48,5 cm
  • Materiał: metal + plastik
  • Kolor: czarny

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

PRAKTYCZNY ZAWIESZANY STOLIK BALKONOWY

 

stolik balkonowy wiszący

 

Ciesz się posiedzeniem przy kawie lub posiłkiem na świeżym powietrzu w mieszkaniu. Dzięki gustownemu wiszącemu stolikowi możesz rozkoszować się tym wyjątkowym doświadczeniem nawet na mniejszych przestrzeniach, takich jak balkony czy altany.

 

 

WYJĄTKOWY DREWNIANY STOJAK NA TABLET

stojak na tablet

Stojak do tabletu idealnie nadaje się do umieszczenia tabletu przed sobą na kolanach podczas siedzenia, w łóżku lub na dowolnym miejscu na biurku. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze jest idealnym pomocnikiem w podróży lub w trakcie wypoczynku.

 

 

STOLIK POD LAPTOPA SKŁADANY

 

stolik pod laptopa składany

 

Wyjątkowy wielofunkcyjny stolik pod laptopa z możliwością regulacji wysokości nóg i pochylenia jest niezwykle wygodny, praktyczny, a jednocześnie oszczędza Twoje zdrowie i laptopa. Mocny stolik na laptopa lub śniadanie wykonany z ultra mocnego tworzywa z możliwością regulacji wysokości nóg. Stolik posiada dwa mocne wentylatory zapobiegające przegrzaniu laptopa.

 

 

WYGODNY STOLIK POD LAPTOPA DREWNIANY

stolik pod laptopa drewniany

Profesjonalny stolik pod laptopa zapewnia 100% komfortu pracy dzięki regulowanej wysokości i kątowi nachylenia deski. Umożliwi to pracę i naukę w bardzo wygodnej pozycji, co przełoży się również na wydajniejszą pracę. Stolik posiada listwę, dzięki czemu Twój laptop się nie ześlizgnie.

 

 

FANTASTYCZNY SKŁADANY STÓŁ KEMPINGOWY

 

stolik turystyczny składany

 

Rewelacyjny składany stół kempingowy to klasyk, którego nie może zabraknąć w wyposażeniu żadnego podróżnika. Świetnie nadaje się do biwakowania, wędkowania, ale także do grillowania w ogrodzie.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: