Worki próżniowe z wieszakiem 70 x 145 cm – 3 sztuki

Kod: DE16055299
Promocja Polecane
90,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Worki próżniowe z wieszakiem są specjalnie zaprojektowane do przechowywania rzeczy w szafach. Dzięki wbudowanemu systemowi zawieszania można je łatwo i wygodnie powiesić w dowolnej szafie na wieszaki. W ten sposób wykorzystasz swoją szafę w nowy sposób.

Worki próżniowe w prosty sposób oszczędząją do 75% miejsca do przechowywania. Konstrukcja tych worków jest specjalnie zmodyfikowana i wzmocniona, aby nie uległy uszkodzeniu podczas wieszania worków. Dzięki najwyższej jakości materiałom i wzmocnionym połączeniom te torby premium nadają się do wielokrotnego użytku.

Unikalne worki próżniowe zaoszczędzą do 75% miejsca do przechowywania, doskonale chroniąc Twoje rzeczy przed pleśnią, kurzem, owadami, wilgocią i zapachami.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz opakowanie 10 sztuk worków próżniowych, do którego dostaniesz darmową dostawę.

Tu znajdziesz inne rodzaje worków próżniowych.

Polecamy również worek do prania bielizny, który ochroni twoją bieliznę przed podarciem, rozciągnięciem i innymi uszkodzeniami.

Wypróbuj też nasz organizer na buty, który zaoszczędzi aż 50% miejsca w twojej szafie lub w szafce na buty.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁY PORZĄDEK I OCHRONA UBRAŃ

Worki próżniowe pomogą Ci przechowywać dużo ubrań, ręczników, poduszek, książek, czasopism i innych rzeczy w bardzo przejrzysty sposób. Doskonale chronią Twoje rzeczy przed wilgocią, pleśnią, owadami, brudem, kurzem i innymi zabrudzeniami.

 
worki próżniowe na ubrania

 

OSZCZĘDZISZ AŻ 75% MIEJSCA DO PRZECHOWYWANIA

Też borykasz się z brakiem miejsca do przechowywania? Te świetne worki działają na zasadzie odsysania nadmiaru powietrza. Często stanowi to do 75% pojemności miejsca do przechowywania. Dzięki temu, że możesz zaoszczędzić więcej miejsca, co pozwoli na przechowywanie.

 

MOCNE I WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Dzięki nowoczesnej technologii zgrzewania worki niezawodnie utrzymują powietrze i można ich używać wielokrotnie. Dzięki podwójnemu uszczelnieniu i specjalnemu zaworowi stale utrzymują odpowiednie ciśnienie. Najwyższej jakości materiały gwarantują funkcjonalność nawet przy wielokrotnym użytkowaniu.

 

IDEALNA POMOC PRZY PRZEPROWADZCE LUB W PODRÓŻY

W podróży lub przy przeprowadzce worki próżniowe stają się nieocenionym pomocnikiem, który zaoszczędzi Ci dużo miejsca i czasu. Podczas przeprowadzki Twoje rzeczy nie ulegną zabrudzeniu ani zakurzeniu. O wiele więcej rzeczy zmieści się w Twojej walizce podczas podróży. Już nie musisz wracać po kolejne walizki, bo wszystko zmieści się w jednej.

 worki do pakowania próżniowego

 

SCHOWAJ SWOJE LETNIE LUB ZIMOWE UBRANIA

Czy po każdym sezonie masz w szafie dużo ubrań, które zajmują cenną przestrzeń? Te wysokiej jakości worki próżniowe rozwiążą ten problem. Dużą zaletą jest to, że twoje rzeczy nie będą brzydko pachnieć. Wyciągniesz je w takim samym stanie, w jakim wkładasz je do worka. Nie musisz ich prać i od razu możesz z nich korzystać.

 

JAK UŻYWAĆ WORKÓW PRÓŻNIOWYCH

Worki próżniowe są bardzo łatwe w użyciu i poradzi sobie z nimi naprawdę każdy. Najpierw umieść rzeczy, które chcesz przechowywać w worku próżniowym, a następnie zamknij go dołączonym klipsem. Potem wystarczy za pomocą zwykłego odkurzacza odessać powietrze przez wyznaczony zawór.

 
worek próżniowy

 

INSTRUKCJA KONSERWACJI

Aby nie doszło do uszkodzenia worka, nie przechowujcie w nim ostrych przedmiotów. Worki nie powinny leżeć na innych ostrych przedmiotach.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: