Magiczna wycieraczka do butów z mikrofibry brązowa

Kod: DS52977434
Promocja Polecane
119,19 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Magiczna wycieraczka skutecznie i łatwo pochłania brud, tłuszcz, wodę, zatrzymuje zabrudzenia, wilgoć, chroni podłogę i dywany przed bałaganem i uszkodzeniami.

Wykonana jest z wyjątkowej mikrofibry, która posiada specjalne właściwości chłonne wielokrotnie wyższe niż klasyczna wycieraczka. Wystarczy stanąć na wycieraczce, a ta natychmiast wyłapie wilgoć, brud, alergeny, kurz i inne zanieczyszczenia.

Wycieraczka nadaje się również dla psów i kotów, którym błyskawicznie wyczyści brudne łapy. Magiczna wycieraczka przeznaczona jest do stosowania w mieszkaniu, domu, wejściach głównych, drzwiach bocznych, kuchniach, wjazdach do garażu, tarasie, ogrodzie, przed przyczepą, słowem wszędzie tam, gdzie musisz czyścić buty.

Po zabrudzeniu wystarczy wyprać wycieraczkę w pralce i zawiesić, aby wyschła. Dzięki wielokrotnemu praniu wycieraczka nie ulega zniszczeniu, a wręcz przeciwnie – efekt wchłaniania się zwiększa.


 

Promocja: Tu znajdziesz wygodny dwupak magicznej wycieraczki do butów, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

MAGICZNA WYCIERACZKA DO BUTÓW - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE CZYSZCZENIA BUTÓW Z BŁOTA

Magiczna wycieraczka jest niezwykle chłonna i zatrzymuje brud oraz błoto na swojej wyjątkowej powierzchni, gdy tylko na nią nadepniesz. Ta niesamowita konstrukcja wraz z wysoce chłonnymi włóknami pochłania wilgoć szybciej niż tradycyjna wycieraczka. Można ją również wykorzystać w łazience. Nie musisz wycierać butów, po prostu przejdź po wycieraczce. Zanieczyszczenia, woda, kurz, żwir, błoto, śnieg, deszcz, trawa, natychmiast pozbądź się tego wszystkiego na naszej magicznej wycieraczce. Twoje podłogi będą czyste i suche.

 

unikatna-rohozka

 

  • Odpowiednia na zewnątrz i w pomieszczeniach
  • Bardzo wysoka chłonność
  • Wysoka skuteczność czyszczenia
  • Ponadczasowy i stylowy design - dzięki wzorowi na wycieraczce brud jest niewidoczny
  • Wycieraczka nie ślizga się
  • Płaskie krawędzie dla bezpiecznego chodzenia
  • Ochrona koloru przed promieniowaniem UV i długa żywotność
  • Na każdy rodzaj podłogi
  • Proste czyszczenie i szybkie suszenie

 

NIEZASTAPIONY POMOCNIK W ZIMIE I W CZASIE DESZCZOWYCH DNI

Na pewno znasz kałuże wody na podłodze, szczególnie w miesiącach zimowych lub w trakcie deszczowych dni, które ciągle musisz wycierać. W takich chwilach wycieraczka jest niesamowitym niezastąpionym pomocnikiem. Przestań z wiecznym przecieraniem podłogi i raz na zawsze ciesz się czystą podłogą.

 

WYCIERACZKA DLA PSÓW I KOTÓW

Cudowna wycieraczka to jeden z najłatwiejszych i najszybszych sposobów na wyczyszczenie mokrych i brudnych łap Twojego pupila. Wycieraczka skutecznie usuwa wilgoć i brud z łapek.

 

magicka-rohozka 

 

NISKIE WŁOSIE

Niewielka wysokość włosia maty pozwala na umieszczenie jej przy drzwiach, gdzie maty o wyższym profilu uniemożliwiłyby otwieranie się drzwi.

 

PROSTE CZYSZCZENIE WYCIERACZKI

Magiczną wycieraczkę można łatwo wyprać w pralce i powiesić na sznurku lub suszarce. Możesz używać jej wielokrotnie, bez końca. Najwyższej jakości materiały gwarantują długą żywotność Twojej wycieraczki.

 

JAKOŚĆ POTWIERDZONA PRZEZ KLIENTÓW

Te specjalne wycieraczki zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o 5-gwiazdkowych hotelach, dużych galeriach handlowych, a także dużych bankach i budynkach komercyjnych. Właśnie ze względu na ich udowodnioną skuteczność są produkowane i dystrybuowane również do powszechnego użytku domowego, gdzie cieszą się ogromną popularnością.

 
magicka-rohozka-z-mikrovlakna

 

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

Specjalna gumowa krawędź na spodzie utrzymuje matę na miejscu, zapobiegając ryzyku poślizgnięcia się i potknięcia.

 

MAKSYMALNA SKUTECZNOŚĆ

Przed pierwszym użyciem namocz wycieraczkę w zimnej wodzie i pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Wielokrotne mycie i suszenie zwiększa chłonność wycieraczki. Do prania nie używaj płynów do zmiękczania tkanin - wystarczy czysta woda. Susz naturalnie – unikaj suszenia na kaloryferze. Nadmierne bezpośrednie ciepło może uszkodzić gumową część z tyłu.

 

Wymiary wycieraczki: 46 x 62 cm


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: