Worki próżniowe rolowane 50 x 70 cm – opakowanie 5 sztuk

Kod: DA42978420
Promocja Polecane
85,67 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Główną zaletą tych worków jest to, że nie potrzebujesz odkurzacza, aby je opróżnić. Po prostu zamknij, zwiń i gotowe.

Wyjątkowe worki próżniowe pozwolą Ci zaoszczędzić do 75% miejsca do przechowywania, doskonale zabezpieczą Twoje rzeczy przed pleśnią, kurzem, insektami, wilgocią i zapachami.

Unikalny system zamykania zapewnia precyzyjne i szybkie zamknięcie każdego worka oraz zapobiega przedostawaniu się powietrza. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów te worki próżniowe mogą być używane wielokrotnie przy zachowaniu tej samej jakości co za pierwszym razem.

Wysokiej jakości worki próżniowe są przeznaczone do bezpiecznego przechowywania Twoich rzeczy, z naciskiem na oszczędność miejsca. Po wyjęciu z worków próżniowych ubrania zachowują wszystkie swoje oryginalne cechy.

W workach próżniowych możesz również przechowywać poduszki, kołdry, koce, książki, czasopisma i wszelkie inne rzeczy, które chcesz chronić przed wilgocią, kurzem, brudem, owadami i innymi zanieczyszczeniami.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz opakowanie 10 sztuk worków próżniowych, do którego dostaniesz darmową dostawę.

Tu znajdziesz inne rodzaje worków próżniowych.

Polecamy również worek do prania bielizny, który ochroni Twoją bieliznę przed podarciem, rozciągnięciem i innymi uszkodzeniami.

Wypróbuj też nasz organizer na buty, który zaoszczędzi aż 50% miejsca w Twojej szafie lub w szafce na buty.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DLA IDEALNEGO PORZĄDKU I OCHRONY UBRAŃ

Worki próżniowe pomogą Ci w bardzo przejrzysty sposób przechowywać wiele ubrań, ręczników, ubrań, poduszek czy książek, czasopism i innych rzeczy. Doskonale zabezpieczą Twoje rzeczy przed wilgocią, pleśnią, insektami, brudem, kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

 worki-próżniowe-rolowane-do-walizki

 

OSZCZĘDZASZ AŻ 75% MIEJSCA DO PRZECHOWYWANIA

Czy Ty też borykasz się z brakiem miejsca do przechowywania? Te świetne worki działają na zasadzie odprowadzania nadmiaru powietrza. Powietrze często stanowi aż 75% objętości przestrzeni do przechowywania. Dzięki temu, że można zaoszczędzić nadmiar miejsca, pozwala to na przechowywanie kilkukrotnie większej ilości ubrań w tej samej szafie lub półce.

 

TRWAŁE I WIELOKROTNE PRZECHOWYWANIE

Dzięki nowoczesnej technologii zgrzewania worki niezawodnie zatrzymują powietrze przez długi czas i przy wielokrotnym zastosowaniu. Dzięki podwójnemu uszczelnieniu i specjalnemu zaworowi na stałe utrzymują podciśnienie. Najwyższej jakości materiały to gwarancja funkcjonalności nawet przy częstym używaniu.

 

IDEALNA POMOC PRZY PRZEPROWADZCE LUB W PODRÓŻY

Podczas podróży lub przeprowadzki worki próżniowe stają się nieocenionym pomocnikiem, który pozwala zaoszczędzić dużo miejsca i czasu. Podczas przeprowadzki Twoje rzeczy nie ulegną zabrudzeniu ani zakurzeniu. Podczas podróży możesz zmieścić o wiele więcej rzeczy w swojej walizce. Nie musisz już wracać po kolejne walizki, bo wszystko mieści się w jednej.

 

 mocne-worki-próżniowe

 

ODŁÓŻ SWOJE SEZONOWE UBRANIA

Czy po każdym sezonie masz w szafie dużo ubrań, które zajmują cenną przestrzeń? Te wysokiej jakości rolowane worki próżniowe rozwiążą ten problem. Dużą zaletą jest to, że twoje rzeczy nie będą brzydko pachnieć. Wyciągniesz je z worka dokładnie w takim samym stanie w jakim je tam włożysz . Nie trzeba ich prać i od razu można z nich korzystać.

 

JAK UŻYWAĆ WORKÓW

Worki próżniowe są bardzo łatwe w użyciu i każdy może to zrobić. Najpierw włóż rzeczy, które chcesz przechowywać do worka próżniowego, a następnie po prostu zwiń go, aby odessać nadmiar powietrza.

 

 porządne-worki-próżniowe

 

INSTRUKCJA KONSERWACJI

Aby uniknąć uszkodzenia worków, nie wkładaj do nich ostrych przedmiotów. Torby nie powinny być również przechowywane na ostrych przedmiotach.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: