Myjka do szyb samochodowych z mikrofibry do usuwania pary - DWUPAK

Kod: DS81642099
Promocja Polecane
93,54 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

PROMOCJA: Zestaw zawiera dwupak myjki do szyb samochodowych + DARMOWA DOSTAWA.

Wyjątkowa myjka do szyb samochodowych z mikrofibry ze zdejmowanym uchwytem do perfekcyjnego, łatwego, szybkiego i profesjonalnego czyszczenia szyb. Dzięki specjalnej ściereczce z mikrofibry pomaga zapobiegać parowaniu szyb samochodu.

Doskonale czyści każdą szybę bez zarysowań. Jest lekka, przenośna i łatwa w demontażu, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Wygodnie mieści się w schowku lub dowolnej przegródce. Obrotowa głowica i przedłużona rączka pomogą dokładnie wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca.

Dzięki opatentowanej konstrukcji w mgnieniu oka skutecznie wyczyścisz okna w swoim samochodzie. Unikalna mikrofibra posiada specjalne właściwości absorpcyjne wielokrotnie większe niż klasyczne ściereczki i inne środki czyszczące. Idealnie czyste szyby zapobiegają parowaniu szyb i zapewniają dobrą widoczność. Wysokiej jakości materiały zapewniają długą żywotność. Każdy kierowca naprawdę pokocha ten środek do czyszczenia szyb.


 

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które chronią oczy przed oślepiającymi światłami nadjeżdżających samochodów, poprawiają widoczność w nocy i we mgle oraz aktywnie chronią wzrok.

Pożegnaj przedmioty latające luźno po bagażniku. Kup praktyczny organizer do bagażnika a wszystkie Twoje rzeczy pozostaną na miejscu.

Zobacz również inne nasze gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ZAPOBIEGA PAROWANIU SZYB

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że Twoje szyby w samochodzie były tak zaparowane, że nic nie widziałeś? Przetarłeś je, ruszyłeś a za chwilę znowu cała szyba była zaparowana? Jak długo trwa zanim nadmuch w samochodzie zacznie działać?

Z tym problemem pomoże Ci ta wyjątkowa myjka samochodowa. Wystarczy przetrzeć szyby, co z łatwością wyczyści parę i i szybę jednocześnie. Dzięki perfekcyjnemu czyszczeniu szyby samochodowe znacznie mniej parują niż podczas normalnego przecierania.


myjka do okien samochodowych

 

DOSKONALE CZYSTE OKNA

Praktyczna myjka samochodowa z mikrofibry usuwa z szyb kurz, tłuszcz, brud i smugi. Dzięki unikalnej konstrukcji i przedłużonej składanej rączce możesz myć szyby z fotela kierowcy bez konieczności nadmiernego rozciągania, nawet podczas jazdy. Specjalna mikrofibra jest bardzo delikatna dla szkła, ale jednocześnie bezwzględna dla tłuszczu, brudu, smug i innych zanieczyszczeń.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Dzięki wysokiej jakości materiałom, które zapewniają funkcjonalność i długą żywotność, myjka posłuży Ci przez długi czas. Urządzenie jest kompaktowe i łatwe w przenoszeniu, dzięki czemu możesz go mieć w dowolnym miejscu w samochodzie. Unikalna mikrofibra posiada specjalne właściwości absorpcyjne wielokrotnie większe niż klasyczne ściereczki i inne środki czyszczące.

 

BEZ OBAWY O PORYSOWANIE SZYB

Specjalna mikrofibra skutecznie czyści szkło i jednocześnie chroni je przed zarysowaniami. Jest wyjątkowo delikatna dla szkła, ale bezlitosna dla brudu.


myjka do mycia szyb samochodowych

 

WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Myjka do czyszczenia szyb samochodowych zawiera dwie czyszczące ściereczki z mikrofibry. W razie potrzeby można je łatwo wyprać i używać wielokrotnie.

 

WYKORZYSTAJ JĄ RÓWNIEŻ W DOMU

Myjki możesz również użyć do umycia okien w swoim domu lub mieszkaniu. Bez problemu poradzi sobie z telewizją, obrazami, lustrami i innymi urządzeniami elektrycznymi.

  • 2 x ergonomiczna składana rączka z obrotową końcówką
  • 4 x czyszczące ściereczki z mikrofibry
  • 2 x pojemnik ze spryskiwaczem

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: